Treść opublikowana przez kred
-
[B5 ADR] do czego sie podpiac alarmem zeby auktualnic funkcje opuszczania szyb
mam pytanko. jestem po zalozeniu alarmu w aucie.mam problem bo domykanie szyb mi nie dziala. jestem podpiety pod centrala i szyby nie dostaja impulsu. gdzie sie wpiac zeby uaktualnic ta funkcje. impuls musi byc po kluczyku pomozcie
-
[B5 ADR] czy vagiem mozna zaprogramowac nowy kluczyk z immo-jak????
zadaje to pytanie poraz drugi i nikt nie jest w stanie mi odpowiedziec czy mozna to zrobic!!!!!!!!!!!! mam nowy kluczyk z alarmem i nie moge go zaprogramowac!!!! nie ma u mnie w okolicy nikogo kto dorabia klucze i programuje immo. jesli jest to mozliwe chce to zrobic sam ale nie wiem jak!!!!!
-
[B6 ALL] Gdzie w moim rejonie mogę zaprogramować i dorobic kluczyk immo?
mam pytanie - gdzie moge zaprogramowac immo. zakladam alarm w weekend oraz zmieniam kluczyk na scyzoryk z chipem gdyz mam orginalny immo. gdzie mi dorobia kluczyk i zamontuja chipa w kluczyku????
-
[B5 ADR] gdzie moge kupic ta czesc!!!!!!!!!!!!!! pomocy
niestety tam tez tego nie maja ;(
-
[B5 ADR] gdzie moge kupic ta czesc!!!!!!!!!!!!!! pomocy
szukam takiego elementu: jest to poducha tylnego amora to sa numery febi i lemfordera. na poszukiwania zuzylem 2 dni zawiodla nawet fota. nie ma w magazynach czy cos takiego. poradzcie gdzie to moge dostac lub kto moze mi to przeslac. nie chce mi sie wierzyc ze zostanie mi tylko serwis. doradzcie
-
[B5 ADR] wymiana poduszek w tylnych amortyzatorach
czy ktos moze mi pomoc w nastepujacej kwestii?? mianowicie zakupilem dzis poduszki pod tylne amory tu sa fotki: nr czesci zakupionej w focie -8d0512333 ale pojecia nie mam czy to jest to????????? nie chce zeby po wyjeciu amora okazalo sie ze niestety ale potrzeba mi cos innego. napewno ktos kiedys wykonywal taki zabieg w swoim aucie napiszci e co jeszcze potyrzeba
-
[B5 ADR] bledy skasowane ale co dalej ??
przymierzam sie do zaprogramowanie kluczyka immo czy ktos moze mi powiedziec czy wersja shereware moge to zrobic!!!!jak wogole sie do tego zabrac
-
[B5 ADR] czy ktos ma w a4 sedan orginalny aktywny wofer w nadkolu dajcie foty!!
bardzo podobny jest w awancie ale glowy nie dam ze taki sam rece opadaja!!!! przypuszczam ze wykladzinke tez trzeba zmienic w lewym nadkolu. niby temat nieskaplikowany i jak cos znajde na necie to nikt nie jest w stanie mi powiedziec czy to do a4/a6/awant bleeee. gdzie moge zakupic woofer i oslone(wykladzine)badzcie ludzmi dajcie linki
-
[B5 ADR] czy ktos ma w a4 sedan orginalny aktywny wofer w nadkolu dajcie foty!!
jak w temacie dajcie fotki jak to ma wygladac orginalnie bo nigdzie nie moge sie doszukac i szalu dostaje bo nie wiem jak sie do tego zabrac i gdzie szukac!!!!!!!!!!!!!
-
[B5 AAH] Czy 2.8 V6 174PS duzo mi pali ?
moja 1.8 w miescie pali 11/12l/100km dodam ze jezeze na 17" 235/40 duzy wplyw na spalanie maja laczki wiec wydaje mi sie ze miescisz sie w normie.
-
[B5 ADR] bledy skasowane ale co dalej ??
stalem sie posiadaczem vag-a. pobralem program do diagnostyki chyba jakies demo lub cos takiego bo bardzo okrojona wersje wywalilem trzy bledy ale co dalej(nie moge zrobic scana bo wyskakuje blad). czy vag-com trzeba zakupic czy tez jest on do pobrania z netu?? z czym mozna sie jeszcze pobawic tym programikiem. czy moze mi ktos napisac jak zaprogramowac immo dla nowego kluczyka mam zamiar zmienic na scyzoryk ale nie wiem jak to ugrysc?
-
[ALL] Dwie nowe opony na przód czy na tył ?
dolaczam sie do tematu nowe oponki zdecydowanie na tyl. pisza o tym i jest wiele programow testow drogowych z ktorych wynika jedno-w przednionapedowce wazniejszy od przodu jest tyl. przod w trakcie poslizgu wyprowadzisz pedalem gazu jak tyl poleci to juz nie jest takie proste. najlepsze rozwiazanie kupuj 4
-
[B5 ADR] 1.8 oringi w obudowie filtra oleju
teraz pytanie za 100 punktow czy ktos to juz wymienial , czy z problemem jechac do mechaniora bo potrzebny podnosnik??
-
[B5 ADR] 1.8 oringi w obudowie filtra oleju
czy ktos z forum wykonywal taki zabieg w swoim aucie?? mam taki malutki problemik bo delikatnie mi sie poci wlasnie w tym miejscu. na poczatku wstepna diagnoza mechanika wykazala ze moze byc powodem tego przecieku czujka cisnienia oleju tuz nad filtrem. zostal wymieniony, silnik wymyty i ... okazuje sie ze to to jednak obudowa filtra. czekam na sugestie
-
polećcie jakiś alarm z chipem immo w kluczyku-scyzoryk
sprzedawca zapewnia ze mozna immo wrzucic w kluczyk. pytanie jak to zrobic?? czy wkladal ktos chipa do kluczyka?? czy moze lepiej zadowolic sie alarmem w pilocie a immo zostawic w kluczyku??
-
polećcie jakiś alarm z chipem immo w kluczyku-scyzoryk
jak w temacie szukam alarmu najlepiej scyzoryka z cipem immo w kluczyku. czy mozecie jakies polecic i dac do nich linki. mam ori immo w aucie nie chcial bym kombinowac z kluczem i bryloczkiem chce miec wszystko w jednym najlepiec cos podobnego do tego http://www.stig.pl/produkty.php?id_produktu=108&id=223 doraćcie
-
Przekręcona śruba wahaczy, co teraz?
bierz kontowke i tnij to jedyny sposob nie muszisz sie martwic ze uszkodzisz element bo i tak go wymieniasz.
-
demontaz zagłowka - w jaki sposob sie do tego zabrac
jak w temacie mam problem z tylnym zaglowkiem. nie chodzi o to jak go sciagnac lecz o to jak go rozebrac. musial go ktos zlozyc wiec i rozebrac powinno sie dac - czy ktos to robil ???
-
[B5 ADR] klakson na skreconej kierownicy nie dziela !!!!
mam taki problem. jechalem dzisiaj miastem jak codziennie skrecalem na skrzyzowaniu w prawo gdy wymusil mi na skrzyzowaniu jakis helmut. pierwszy odruch to ostro na klakson i ... niespodzianka rozlegla sie cisza i pozostal tylko hamulec. po powrocie do domu zaczelem testowac sygnal i co sie okazalo jak kierownica jest prosto jest wszystko spoko traby wala az milo jak troche skrece - cisza. podejrzewam ze to tasma w kierownicy. czy wymienial ktos taki element ?? czy naprawa jest skomplikowana ?? i czy z naprawa lepiej jechac do elektryka ?? Prefix po raz kolejny [spedyt]
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Przyblizone ceny poszczególnych Marek : - LMO 1500zł - Delphi 890zł - TRW 1800zł - SKV 440 zł - Master Sport 500zł - Moog 1100zł - Kamoka 500zł - Kraft 400zł - Maxgear 350zł Różnica między zestawem zawieszenia do audi A4 B5 i B6 jest jedynie w średnicy stożka Wahacz do A4 B5 ma średnicę stożka sworznia w dolnych wahaczach przednich (zarówno lewym jak i prawym) mierzoną pod gwintem ok 21mm Wahacz do A4 B6 ma średnicę stożka sworznia w dolnych wahaczach przednich (zarówno lewym jak i prawym) mierzoną pod gwintem ok 16mm oba wahacze zestawione obok siebie: Pozostałe elementy zestawu łącznie ze śrubami są jednakowe.
-
piekna i bestia-moje a4[B5 1.8]
mam taki zamiar. fajera jest do bani. czytalem na forum ze ktos zakupil kierownice i wieloklin nie pasowal. mam teraz maly dylemat czy zmieniac i na jaka z jakiego modelu itp. mam takze zamiar zarzucic ori zmieniare i ori woofer do bagarznika. na zmieniarke juz sie ktos polakomil i wyjaz z mojego autka przed moim zakupem tylko dynda kabel. a wooferek doradzcie czy warto ori boss-a w nadkole??
-
wymiana gum w tylnej belce b5 spostrzezenie
wszystko jest w porzadku a komfort jazdy sporo sie poprawil. czasami w trakcie podrzucania tylem koleiny ,dolki bylo slychac stuki teraz jest wszystko w porzadku.problem byl w tym ze obie sporo juz przezyly byly do tego stopnia zuzyte ze sie prawie rozpadaly(nie wymieniane od nowosci). mala rzecz a cieszy dodam jeszcze ze mialem problem z zawicha z tylu.mam zawias supersporta gwintowany byl bardzo nierowno wyregolowany. podejrzewalem ze to wina sprezyny co sie okazalo problem tkwil w gumach w belce cala siedziala. ponowna regolacja po wymianie juz jest wszystko ok.
-
[B5 ADR] Napinacz hydrauliczny łańcuszka
z tego co sie orientuje to lancuch starcza na 1 000 000 km to nie pasek. napewno nie klekocze czy tez stuka tak jak opisujecie a na zimnym silniku nie powinno go byc wogole slychac dopielo powinien byc slyszalny po rozgrzaniu. zreszta laczy on tylko dwa walki rozrzadu czyli nie ma zbyt skomplikowanego zadania. pasek jest odpowiedzialny za przeniesienie ruchu z kolo zamachowegona walek rozrzadu a ten dalej na drugi(1.8 adr). delikatne brzeczenie z tylu silnika nie jest objawem zuzycia jedynie tego ze to lancuch a nie pasek.
-
[B6 1.8TQ AVJ] Poduszka, wahacz czy cos innego?(stuknięcie przy dodawaniu gazu)
prawdopodobnie poducha pod silnikiem pierwsza od strony chlodnicy silnik sie unosi i dlatego wali.
-
Używane klocki a nowe tarcze hamulcowe
klocki powinny byc w porzadku nawet przegrzane nie powinny sie zbytnio zuzyc. przetrzyj jedynie element roboczu klocka na plaskiej powierzchni papierem zeby uzyskac plaska powierzchnie bez rantow itp. powinno byc dobrze