Treść opublikowana przez kred
-
wymiana gum w tylnej belce b5 spostrzezenie
wlasnie jestem po wymianie wlasnie tych elementow byly sparciale i jak powiedzial mechanior od nowosci w nie nikt nie zagladal. co sie okazalo ?? tyl mi sie podniosl okolo 1.5 cm do gory . nigdy bym sie nie spodziewal az takich zmian w wysokosci zawieszenia.
-
blenda na tylna szybe- czy warto i jakiej firmy
lukas - wlasnie o to chodzi :biggrin: delikatne potwierdzenie atutu autka. dajcie namiar na firmy lub gdzie mozna znalesc porzadne nie takie z allegro cos nie mam do nich zaufania. ps. lukas - dobra fura
-
sprezyny od 2,5 tdi do 1,8-czy pasuja????
z jednej strony mam nizsza sprezyne niewiedziec dlaczego. dlatego chce wymienic. chociaz wszystko stoi rowno gwint na jednym amorze jest wyzej wzgledem drugiego o okolo 20 mm z tad moj problem. poza tym wyczytalem ze nr na sprezynach (29996 ha)jest przeznaczony do wersji 4wd!!!!! wydaje mi sie ze pasowac nie beda ale o porade pytam klubowiczow pomozcie !!!!!!!!!!
-
sprezyny od 2,5 tdi do 1,8-czy pasuja????
pytanie mam nastepujacej tresci. mam okazje kupic sprezyny h&r na tyl do swojego autka. jednak byly zamontowane w sedanie '99 2,5 tdi. niebardzo wiem czy beda pasowac do mojej a4.obecnie mam zawieche amory i sprezyny supersporta z regulowana wysokoscia- prosze o porade?? dorzuce fotki tych sprezynek moze ktos mi powie czy warto i poda pare wyjasnien tych oznaczen??
-
blenda na tylna szybe- czy warto i jakiej firmy
mam pytanie do klubowiczow. chce zamontowac blende na tylna szybe mojej a4. rozbieznosc cenowa naprawde rozna od 50-250 na allegro. jaka polecacie zeby po zakupie i montazu nie okazalo sie ze wyszla wioska !!! doradzcie
-
schematy elektryczne - instrukcja obsługi a4
jak w temacie. potrzebuje schematy elektryczne (instrukcje obslugi) do a4. przegladajac neta znalazlem zip-owane opisy do paru autek ale do a4 nie moge sie doszukac. dokladnie potrzebuje schemat wszystkich podpiec do konsoli bezpiecznikow.
-
piekna i bestia-moje a4[B5 1.8]
spoko jutro fotki w pelnej klasie :biggrin:
-
piekna i bestia-moje a4[B5 1.8]
swiatelka zmieniane. maja ciemna szybke jedyne co w nich jest kolorowe to zarowki w srodku :biggrin:
-
piekna i bestia-moje a4[B5 1.8]
tak wlasnie wyglada moja czarna pieknosc
-
czy ori woofer boss-a z awanta pasuje do sedana ??
ma ktos fotki chetnie bym zobaczyl jak orginalnie to wyglada dajcie mi jakies linki wooferow orginalnych do sedana !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
czy ori woofer boss-a z awanta pasuje do sedana ??
jak w temacie czy taki wooferek(aktywny ze wzmacniaczem) pasuje do sedana. jeden i drugi montowany jest w nadkole. czy taki woofer bedzie pasowal do radyjka concert 2?? czy ma ktos taki na zbyciu chetnie bym zakupil
-
Nadkole drze mi oponę!
mialem tak w poprzednim autku bujnelo autkiem i tarlo z tylu. przyczyna - za duze felgi, za szerokie opony i na dodatek to wszystko bylo osadzone na dystansach przod i tyl. pomoglo przetoczenie dystansow kola bardziej sie schowaly i problem zniknal ale nie do konca. przy pelnym zaladunku 4 osoby na nierownasciach tarlo znowu.
-
[A4 B5] Huczenie w zawieszeniu
podnies autko do gory i energicznie pokrec kolem bedziesz wiedzial czy na pewno to lozysko czy opona
-
przednie zawieszenie - przestroga
dolaczam sie do debaty i popieram kolegow. sam zakupilem audike z niemiec i okazalo sie ze zawiecha nie byla ruszana od nowosci i mimo tego ze z zasadzie nie bylo zadnych stukow (sporadycznie) prawie cale jest do wymiany. jesli ktos pisze ze pare lat juz jezdzi i nic nie robi to zabije go smiechem a potem pojawiaja sie posty typu kolo mi sie wypielo, wahacz odpadl, pekla koncowka, itp czy to audi czy inne autko wszystkie maja elementy zuzywajace sie
-
gumy w tylnej belce ??
jak w temacie. czy ktos przerabial temat wymiany tych gum?? sa sparciale i od czasu do czasu stuknie z tylu szykuje sie do wymiany. czy da sie je wymienic samemu??
-
przednie zawieszenie - przestroga
nie porownuj audi do forda z lat '80 !!!!!!!!!!!! ktorego mozna bylo naprawic mlotkiem i przecinakiem !!!!!!!!!!1 zawieszenie b5 to w wiekszosci same alu a na dodatek wahacze masz zintegrowane ze sworzniami. jedna 'glebsza' dziura na drodze i wymianka. jak masz auto z niemiec to lepiej sprawdz caly zawias u mnie nic nie bylo wymieniane od nowosci :eek:
-
[B5]końcówki drążków kierowniczych
zgadza sie kolego areckid dobra brecha robisz dzwignie i wszystko mozna wymacac.
-
przednie zawieszenie - przestroga
trzepali mi autko na szarpakach i ...... albo sprzet do bani albo diagnosta na lekkiej bani bo wyszlo ze wachacz zuzyty z jednej manki a okazalo sie duzo, duzo wiecej..... [ Dodano: 13-04-2007, 17:12 ] zdeniu -prawie- cale zawieszenie a to duza roznica zawiecha zrobiona trzeplo troche po kieszeni. nie bawilem sie w zamienniki poszly czesci z gornej polki. zostaly jeszcze 2 gomy sparciale w tylnej belce ale to nie pilne. :eek: wachacze nie zmieniane od nowosci - tak to jest jak sie jezdzi "po stole" w niemczech :eek:
-
Ile moze kosztowac przekladka z Anglika??? i czy wartosie w
przerobka z anglika moze i sie oplaca finansowo (zaoszczedzicie kilka groszy). znajomy przerabial b6 zaplacil 6 tys i meczy sie "zlomem"!!!!!! ciezko jest zrobic przeglad to raz. po drugie prawie nic nie dziela na konsoli (po odbiorze autka bylo wszystko ok)poza tym tapicera trzeszczy niesamowicie i jeszcze na dodatek zacieka z jednej strony. moze zle trafil ale nie slyszalem jeszcze pozytywow na temat anglikow. sam osobiscie nie chcial bym tym jezdzic
-
Czy wart przerabiać drzwi??
nie lepiej kupic cale zrobione boczki !!!!!!!!! http://www.allegro.pl/item184317689_taschki_panele_drzwiowe_audi_a4.html#photo problem znika
-
przednie zawieszenie - przestroga
podchodzilem do sprawy tak jak kazdy uzytkownik - zrobi sie w przyszlosci. tu juz nie chodzi o uszkodzenie autka tylko o nasze zdrowie. a latem sie nie oszczedza na oktanach :biggrin: tylko jezdzi sie i to dosc ostro.
-
przednie zawieszenie - przestroga
dzisiaj wlasnie wybralem sie do zaprzyjaznionego mechanika na przeglad zawieszenia. ostatnio na forum spotkalem sie z problemami typu stuki z przodu , wypadl sworzen itp. nic mi nie walilo z przodu wiec zwlekalem z wizyta u mechaniora. jedynym odczuwalnym (jak myslalem malo istotnym) efektem bylo ciagle lecz nieznaczne korygowanie jazdy podczas predkosci przekraczajacej 140 km\h. co sie okazalo?? do wymiany prawie cale zawieszenie przednie- typu 2 wachacze, 2 sworznie, 3 koncowki itp. bylem w szoku widzac luzy na kolach mimo ze nic nie stukalo !!!! przestroga - podniescie swoje i zobaczcie co w trawie piszczy - pozdro
-
tylne siedzenie
potrzebuje pilnie fotek oparcia tylnego siedzenia - dokladnie blachy i worka na narty umieszczonego na srodku siedzenia dokladnie tego: to nie sa fotki z mojego auta. znalazlem je w necie po bardzo dlugich poszukiwaniach. niestety nic nie widac !!!!!!!!!!!!!! oto fotki z mojej a4 ktos przedemna mial niezla zabawe i niezle sie nameczyl zeby to zrobic potrzebuje zdjecia z roznych perspektyw bo mam zamiar to naprawic z gory dzieki [ Komentarz dodany przez: Murzyn: 10-04-2007, 22:28 ] klego nazwij poprawnie temat [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 11-04-2007, 10:56 ] scaliłem temat do Twojego starego - to był już 3 taki otwarty przez Ciebie
-
trze z tylu przy pelnym zaladunku
autko i tak jest sporo obnizone to moze byc powod. amory i sprezyny w dobrym stanie wymieniane okolo 1.5 roku temu a co do zaladunku to jakies 500 kg wiozla
-
trze z tylu przy pelnym zaladunku
jak w temacie dzisiaj zapakowalem komplet ludzi do autka i okazalo sie ze cos z tylu trze (niewielkie odglosy dochodzily z tylnego nadkola) samochodzik byl lekko bity w lewe nadkole zostal nadciagniety i doprowadzony do ladu. pytanie : czy na zbierznosci wykarze mi przyczyne tych odglosow (zaznaczam odglosy dochodza wylacznie przy pelnym zaladunku ludzi)