Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcys

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcys

  1. MAM PYTANKO.POJECHAŁEM W PIĄTEK WYWALIć KATA I MECHANIK POWIEDZIAŁ ŻE TA PUCHA ZA TURBAWKĄ TO NIE KAT TYLKO JAKIŚ FILTR I LEPIEJ ŻEBY TEGO NIE WYWALAć.PODOBNO W AUTACH BEZ SONDY NIEMA KATALIZATORA................................................... :twisted: POZDRO.
  2. marcys odpowiedział(a) na marcys temat w 1.9TDI
    dzięki chłopaki.sprawdze to w tygodniu i dam znać.pozdro [ Dodano: 06-04-2007, 20:31 ] pojechałem do serwisu i faktyznie okazało się że poduszki pod skrzynią są wywalone, wymienili no i jeszcze minimalnie drga, ale mam znowu problem na trasie zuważyłem że auto zaczeło mi głośniej chodzić ale dopiero po rozgrzaniu po przejechaniu jakiś ok. 40 km. co robić czego się czepić. zdrowych spokojnych świąt marcyś wam życzy.pozdro [ Dodano: 06-04-2007, 21:04 ] pojechałem do serwisu i faktyznie okazało się że poduszki pod skrzynią są wywalone, wymienili no i jeszcze minimalnie drga, ale mam znowu problem na trasie zuważyłem że auto zaczeło mi głośniej chodzić ale dopiero po rozgrzaniu po przejechaniu jakiś ok. 40 km. co robić czego się czepić. zdrowych spokojnych świąt marcyś wam życzy.pozdro
  3. marcys odpowiedział(a) na marcys temat w 1.9TDI
    dzięki za odp. jak sprawdze to dam znać.pytałem czy poduszki pod silnikiem bo na serwisie powiedzieli że mam do wymiany.dzięki jak sprawdze to napisze.pozdro.
  4. marcys opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam. mam mały problem a mianowicie na postoju na wolnych obrotach drzy mi auto czy moga to być poduszki pod silnikiem. A4 TDI AFN 110KM. POZDRO [ Komentarz dodany przez: lukas23: 07-03-2007, 23:01 ] proponuje nauczyc sie poprawnego nazywania tematu, tak jak to robia inni.A temat to juz kilka razy byl na forum
  5. tż miałem takie coś i pomalowałem to. lakiernik powiedział że to ocynk puchnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.