Treść opublikowana przez marcys
-
[B5 AFN] wymiana paska rozrządu
Zaryzykowałem i pojechałem jednak do serwisu wymienić pasek :wallbash:ostatni raz piepszylisie od 9do 18tej,efecty auto jakoś głośniej chodzi i troche słabsze,a przód złożyli.... auto wygląda jak po kraszteście. :rant:podobno podlączyli pod kompa pokazali mi to i wszystko niby ok, ale na tym wyświetlaczu było kupe cyferek które nic mi nie mówią.ostatni raz serwis kowal chyba lepiej by zrobił.
-
[B5 AFN] wymiana paska rozrządu
zdecydowałem się niewymieniać tych popychadeł,i przede wszystkim zmienie fachowca.dzięki za odp.pozdro. A może zna ktoś dobrego magika w okolicach piły słupska, koszalina.
-
[B5 AFN] wymiana paska rozrządu
koszt 150 zł. części sam kupuje z intercarsu, a przy wymianie zawsze jestem.jeszcze nigdy nie oddałem auta do roboty niewidząc co robią.a i jeszcze jedno jakiej firmy kupić pasek, i co wchodzi w skład kompletu, pasek rolka i napinacz,czy jeszcze coś.
-
[B5 AFN] wymiana paska rozrządu
Witam. koledzy mam pytanko czy przy wymianie paska rozrzadu trzeba wymienić popychacze.byłem dziś umówić się na wymiane i magik powiedział że po przebiegu ponad 200 tyś to już wskazane,spytałem o dodatkową opłate to powiedział że to jest w cenie wymiany paska. co o tym sądzicie.pozdro.
-
[B5 AFN] Trzeszczy radio CB
radio stroiłem, antena magnesowa ml 145,sprzedałem dziś ten bubel.i tak się zastanawiam nad alan 121 i anteną presiedenta ml 145 co o tym sądzicie.................
-
[B5 AFN] Trzeszczy radio CB
witam. mam taki problem, że strasznie trzeszczy mi radyjko niemoge zrozumieć jak coś do mnie mówią, przerywa w ciągu zdania, a jak przełoże radyjko do innego auta to jest oki. uniden pro 510xl.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
siema. mam 2 pytanka czym się rózni unidem pro 510 xl od 520xl, a drugie niewiem na jaką antene się zdecydować czy na MIDLAND ML-145, PRESIDENT ML 145. w środe chciałbym kupić na wyjazd.pozdro z góry dzieki uzupełnij profil
-
[B5 AFN] 110KM drga kierownica
wywaliłe poduchy 4 maxa kupiłem febi jest dużo lepiej ale jeszcze skrzypi mi tapicerka.......... mógł coś magik zle poskładać wydech jak wywalał kata
- [B5 AFN] Spadek mocy
-
[B5 AFN] Spadek mocy
jutro jak masz czas to podjedz na statoil ok.16 tej to pogadamy [ Dodano: 05-05-2007, 01:15 ] bede czekał do 16:10 a jak Ci nie pasuje to napisz gdzie i kiedy.pozdro [ Dodano: 05-05-2007, 01:41 ] chyba że zadzwoń pod taki numer i poproś mnie to mnie zawołają ale tak po 15:30.Marcin [ Dodano: 05-05-2007, 01:42 ] 512627128
-
[B5 AFN] Spadek mocy
MAREK222 jak będziesz miał problem z vagiem to daj znać, mój kumpel ma oryginalny sprzęt VW AUDI.
-
[B5 AFN]Zielona Iguana...moja A4-ka...
Mam też sedanika w takim koloże i niejestem z tego do końca zadowolony.pojechałem na giełde do koszalina rozeznać się w cenach i ogólnie autko podobało się ale ten kolor odpychał ludzi.
-
[B6, 1.9 TDI, 130KM] SŁABE PRZYŚPIESZENIE
u ojca w mercedesie tak się działo i okazał się zawór sterujący turbiną
-
[B5 AFN] 110KM drga kierownica
Właśnie wruciłem od swojego elektronika i okazało się że magik wsadził prawą poduszke na lewą strone a poduszka lewa jest o innyh numerach czyli od innego modelu.buda już tak nie drży ale jeszcze trzeszczy tapicerka.i teraz mam pytanko kupie lewą poduche i jeśli trzeszczenie tapicerki nieustanie,czy w trakcie eksploatacji mogą się troche wyrobić te poduchy i z czasem przestanie trzeszczeć...bo niewiem co robić czy może od razu wejść w oryginały.
-
Gdzie mozna dostac poduszke pod skrzynia biegów?
U mnie drgała gałka zmiany biegów na wolnych obrotach, wymieniłem poduchy pod silnikiem i gałka nie drży ale zaczeło telepać całą kastą i kierownicą,wina jest chyba poduszek bo to jakaś chińszczyzna(4 max).
-
Gdzie mozna dostac poduszke pod skrzynia biegów?
jak masz problem to ci moge zamówić u mnie w sklepie kosztują ok 140zł dwie sztuki.tydzię temu kupowałem,daj znać a w sobote będe w poznaniuto bym ci podrzucił. pozdro
-
[B5 AFN] 110KM drga kierownica
lipa.chyba będe musiał zamówić nowe orgnalne poduchy.wie ktoś ile mogą kosztować tak plus minus.pozdro.
-
Co ile km wymieniasz olej w swoim silniku Audi TDI?
8 tyś
-
[B5 AFN] 110KM drga kierownica
sory że nie odpisywałem ale komp mi zdech.poluzowali mi doduchy i wszystko wruciło do normy.dokręcili i znowu wszystko drży.byłem u innrgo magika i powiedział że sprubuje coś z tym zrobić hmm... chciałbym w to uwierzyć.
-
[B5 AFN] 110KM drga kierownica
jutro ciąg dalszy walki zobaczymy może poduszki kiepskie kupiłem 4 maxa, albo coś zwydechem i przenosi drgania,bo przecież stało się to po tych wymianach [ Dodano: 26-04-2007, 23:18 ] zgadza się i wszystkie są oki,
-
[B5 AFN] 110KM drga kierownica
dziś też wymieniłem olej i wszystkie filtry a pod vaga też się podpiąłem i wszystko oki.
-
[B5 AFN] 110KM drga kierownica
podczas jazdy i na postoju
-
[B5 AFN] 110KM drga kierownica
Właśnie wróciłem od mechanika wywaliłem kata, wyczyściłem egr, i wymieniłem poduszki pod silnikiem i skrzynią. i jestem załamany.na postoju drży mi kierownica wibracje przechodza na bude, tapicerka w dzwiach mi trzeszczy, podczas jazdy gdy na obr. mam 3 tyś obrotów to całe auto mi wibruje.
-
[A4 B6 1,9 TDI AWX] Szarpanie przy wrzucaniu wyższego biegu
u mnie z kolei drży gałka tylko na postoju, wymieniłem poduchy pod skrzynią i troszke lepiej,zostały tylko jeszcze pod silnikiem.pozdro
-
[B5 AFN] 110KM KATALIZATOR............
Byłem dziś u nasępnego flachowca umówić się na wywalenie kata i ta sama bajka.Podłączył mnie pod vaga i stwierdził że jak turbina daje idealne parametry to niema sensu,jakby był zapchany to i turbo by niemiało takich parametów.chyba jutro sam sie wezme za wywalenie dziada.dzięki za odp. pozdro.