Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcys

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcys

  1. dla mnie możesz wróżyć z kart, bo siedze i nie wiem co robić.przed chwilą klient dzwonił i nie odebrałem,jest tak napalony że spokoju mi nie daje.tak na odczepnego powiedziałem mu 47tyś a on że ok.stan auta mam ogólnie ok, nawet bardziej niż ok,tylko lekki golasek taki sobie standardzik
  2. Mamy na forum jakiegoś wróżbite, albo kogoś kto wróży z fusów, ludziska spadnie troche euro,mam dobrego klienta na auto dobrze płaci,nieprzygotowany troche jestem na wymiane auta,wiadomo o co chodzi i niebardzo wiem czy jest sens. :gwizdanie:
  3. co weekend jestem w poznaniu i zawsze obiecuje zajechać sobie na waszego spota, ale zawsze ok. 14 wracam.ale kiedyś wpadne, chyba nie pogonicie
  4. wysłałem dziś 22 wiadomości na pw w swoim reginie może coś wypali [br]Dopisany: 05 Wrzesień 2009, 20:44_________________________________________________Kauflanda jest z styłu za orlenem,czy .........
  5. na 11 tego bym się pisał
  6. jakieś propozycje na spota w pile bo jakos zacichło
  7. 0,1 na 1000 kilometrów to żadne złużycie
  8. marcys odpowiedział(a) na marcys temat w Audi A4 B6/B7
    BART-S dzięki o to mi chodziło. a czy ate czy feredo chyba wezme ate
  9. marcys opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam. w piątek zadzwoniłem do aso podałem vin,żeby podali mi numery klocków do mojego modelu :audi:przód nr 4B0698151J i tył 8E0698451L.pojechałem do sklepu kupić i w sklepie powiedział sprzedawca że to numery do VW a do mojego wyskakuje mu wg. katalogu pięć innych numerów.moze ktoś spr a może wie jakię numery do mojego modelu pasują, jak trzeba to podeśle vin
  10. lałem tylko nie mixol tylko castrola pełen syntetyk i jedyne co zauważyłem to silnik bardziej miękko chodził,korekcje minimalnie lepsze a może spróbuj czyszczenie pompek metodą http://www.a4-klub.pl/smf/all_liqui_moly_jet_clean_tronic-t84509.0.html podobno coś pomaga przy tragicznym stanie tak jak u ciebie,niech wypowiedzą się bardziej kumaci.koszt czyszczenia 150zł
  11. manual ale niewykluczam następnego aftomatu
  12. Seba1983 byłem u witka w wawie i z dwumasami tak jest,i jeszcze paru innych magików też mi to potwierdziło,tylko serwisy by wymienili dwumasy, ale wiadomo dlaczego
  13. zadzwonie jutro dzięki
  14. niekoniecznie byle był ktoś dobry i ustawił.
  15. siemka wszystkim.mam do was małą prośbę szukam naprawde dobrego magika który ustawił by mi kąt synchronizacji,jestem po wymianie rozrządu,było idealnie zero a teraz odbiega,czuć to wyraźnie w dynamice auta.będe wdzięczny za wszelkie info.
  16. pozdro dla kierowinika srebrnego avanta,ramki klubowe mijaliśmy się w obornikach na wiadukcie ok.16;40.chyba Tomson :>[br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 00:20_________________________________________________mrygnołem, ale dziś leciałem ojca grand vitarą, a na taki badziew uwagi się niezwraca.
  17. lipa tak jak było to jest,ale kolega też zrobił w starym mercedesie i była większa poprawa, nasze są jeszcze za młode, to jest tylko dla starych k.....ów,jedyne co to troche bardziej mięko chodzi.
  18. tak sprawdze teraz i dam znać
  19. Umówiłem się na 5 sierpnia w wawie na tą operacje zobaczymy,w gazecie motor z poniedziałku było napisane że można jeszcze przeczyścić dolt i turbine ale jeszcze niemają sprzętu,sprubuje narazie pompki przeczyścić, zobaczymy,co o tym myślicie,wiadomo mam małe obawy ale co tam niema co ryzykować,a po tej operacji zaraz pędze do rogala doprowadzić auto do porzątku, a potem może coś więcej :>[br]Dopisany: 26 Lipiec 2009, 18:44_________________________________________________Umówiłem się na 5 sierpnia w wawie na tą operacje zobaczymy,w gazecie motor z poniedziałku było napisane że można jeszcze przeczyścić dolt i turbine ale jeszcze niemają sprzętu,sprubuje narazie pompki przeczyścić, zobaczymy,co o tym myślicie,wiadomo mam małe obawy ale co tam niema co ryzykować,a po tej operacji zaraz pędze do rogala doprowadzić auto do porzątku, a potem może coś więcej [br]Dopisany: 26 Lipiec 2009, 19:06_________________________________________________właśnie wróciłem z Warszawy, jestem po czyszczeniu pąpek, jedyne spostrzeżenie narazie może troszke ciszej chodzi a i 150 zeta jestem lżejszy no i pare kilometrów.
  20. marcys odpowiedział(a) na marcys temat w 1.9TDI
    to daj znać jakie są twoje spostrzeżenia.
  21. marcys odpowiedział(a) na marcys temat w 1.9TDI
    BART-S a skąd bierzesz motula
  22. marcys odpowiedział(a) na marcys temat w 1.9TDI
    z tego co wiem to chyba castrol slx professional był a teraz zastapiony został nazwą edge,nielej tych olei na nich śmiga się 30 tyś nie jest to za dobre zalej olej z normą 505.01 i wym.co 15tyś [br]Dopisany: 30 Lipiec 2009, 12:23_________________________________________________z tego co wiem to chyba castrol slx professional był a teraz zastapiony został nazwą edge,nielej tych olei na nich śmiga się 30 tyś nie jest to za dobre zalej olej z normą 505.01 i wym.co 15tyś
  23. marcys opublikował(a) temat w 1.9TDI
    :hi:jest to możliwe że castrola 5w-30LL nic a nic mi niepodebrał a po przesiadce na motula speciffica 5w-40 od wym. do wymiany dolałem 300 albo 400 ml.ale chyba tragedji niema,jazda tylko trasa lub autostrada,pedał masowany raczej cały czas
  24. dobry.musi spełniać norme 505.01

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.