Treść opublikowana przez marcys
-
Kurs euro - prognozy
dla mnie możesz wróżyć z kart, bo siedze i nie wiem co robić.przed chwilą klient dzwonił i nie odebrałem,jest tak napalony że spokoju mi nie daje.tak na odczepnego powiedziałem mu 47tyś a on że ok.stan auta mam ogólnie ok, nawet bardziej niż ok,tylko lekki golasek taki sobie standardzik
-
Kurs euro - prognozy
Mamy na forum jakiegoś wróżbite, albo kogoś kto wróży z fusów, ludziska spadnie troche euro,mam dobrego klienta na auto dobrze płaci,nieprzygotowany troche jestem na wymiane auta,wiadomo o co chodzi i niebardzo wiem czy jest sens. :gwizdanie:
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
- SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
co weekend jestem w poznaniu i zawsze obiecuje zajechać sobie na waszego spota, ale zawsze ok. 14 wracam.ale kiedyś wpadne, chyba nie pogonicie- SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
wysłałem dziś 22 wiadomości na pw w swoim reginie może coś wypali [br]Dopisany: 05 Wrzesień 2009, 20:44_________________________________________________Kauflanda jest z styłu za orlenem,czy .........- SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
na 11 tego bym się pisał- SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
jakieś propozycje na spota w pile bo jakos zacichło- [B5 AVG] Pobiera olej około 0.1L na 1000 km
0,1 na 1000 kilometrów to żadne złużycie- [B6 AVF] Numer klocków
BART-S dzięki o to mi chodziło. a czy ate czy feredo chyba wezme ate- [B6 AVF] Numer klocków
Witam. w piątek zadzwoniłem do aso podałem vin,żeby podali mi numery klocków do mojego modelu :audi:przód nr 4B0698151J i tył 8E0698451L.pojechałem do sklepu kupić i w sklepie powiedział sprzedawca że to numery do VW a do mojego wyskakuje mu wg. katalogu pięć innych numerów.moze ktoś spr a może wie jakię numery do mojego modelu pasują, jak trzeba to podeśle vin- [B6 AWX] Zapieczony pompowtrysk
lałem tylko nie mixol tylko castrola pełen syntetyk i jedyne co zauważyłem to silnik bardziej miękko chodził,korekcje minimalnie lepsze a może spróbuj czyszczenie pompek metodą http://www.a4-klub.pl/smf/all_liqui_moly_jet_clean_tronic-t84509.0.html podobno coś pomaga przy tragicznym stanie tak jak u ciebie,niech wypowiedzą się bardziej kumaci.koszt czyszczenia 150zł- Jakie macie skrzynie (statystyki) ?
manual ale niewykluczam następnego aftomatu- [B6 AVF] Drżenie pedału sprzęgła
Seba1983 byłem u witka w wawie i z dwumasami tak jest,i jeszcze paru innych magików też mi to potwierdziło,tylko serwisy by wymienili dwumasy, ale wiadomo dlaczego- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
zadzwonie jutro dzięki- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
niekoniecznie byle był ktoś dobry i ustawił.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
siemka wszystkim.mam do was małą prośbę szukam naprawde dobrego magika który ustawił by mi kąt synchronizacji,jestem po wymianie rozrządu,było idealnie zero a teraz odbiega,czuć to wyraźnie w dynamice auta.będe wdzięczny za wszelkie info.- Spotkania na drodze
pozdro dla kierowinika srebrnego avanta,ramki klubowe mijaliśmy się w obornikach na wiadukcie ok.16;40.chyba Tomson :>[br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 00:20_________________________________________________mrygnołem, ale dziś leciałem ojca grand vitarą, a na taki badziew uwagi się niezwraca.- [ALL] Liqui Moly - Jet Clean Tronic
lipa tak jak było to jest,ale kolega też zrobił w starym mercedesie i była większa poprawa, nasze są jeszcze za młode, to jest tylko dla starych k.....ów,jedyne co to troche bardziej mięko chodzi.- [ALL] Liqui Moly - Jet Clean Tronic
tak sprawdze teraz i dam znać- [ALL] Liqui Moly - Jet Clean Tronic
Umówiłem się na 5 sierpnia w wawie na tą operacje zobaczymy,w gazecie motor z poniedziałku było napisane że można jeszcze przeczyścić dolt i turbine ale jeszcze niemają sprzętu,sprubuje narazie pompki przeczyścić, zobaczymy,co o tym myślicie,wiadomo mam małe obawy ale co tam niema co ryzykować,a po tej operacji zaraz pędze do rogala doprowadzić auto do porzątku, a potem może coś więcej :>[br]Dopisany: 26 Lipiec 2009, 18:44_________________________________________________Umówiłem się na 5 sierpnia w wawie na tą operacje zobaczymy,w gazecie motor z poniedziałku było napisane że można jeszcze przeczyścić dolt i turbine ale jeszcze niemają sprzętu,sprubuje narazie pompki przeczyścić, zobaczymy,co o tym myślicie,wiadomo mam małe obawy ale co tam niema co ryzykować,a po tej operacji zaraz pędze do rogala doprowadzić auto do porzątku, a potem może coś więcej [br]Dopisany: 26 Lipiec 2009, 19:06_________________________________________________właśnie wróciłem z Warszawy, jestem po czyszczeniu pąpek, jedyne spostrzeżenie narazie może troszke ciszej chodzi a i 150 zeta jestem lżejszy no i pare kilometrów.- [B6 AVF] Castrol & Motul
to daj znać jakie są twoje spostrzeżenia.- [B6 AVF] Castrol & Motul
BART-S a skąd bierzesz motula- [B6 AVF] Castrol & Motul
z tego co wiem to chyba castrol slx professional był a teraz zastapiony został nazwą edge,nielej tych olei na nich śmiga się 30 tyś nie jest to za dobre zalej olej z normą 505.01 i wym.co 15tyś [br]Dopisany: 30 Lipiec 2009, 12:23_________________________________________________z tego co wiem to chyba castrol slx professional był a teraz zastapiony został nazwą edge,nielej tych olei na nich śmiga się 30 tyś nie jest to za dobre zalej olej z normą 505.01 i wym.co 15tyś- [B6 AVF] Castrol & Motul
:hi:jest to możliwe że castrola 5w-30LL nic a nic mi niepodebrał a po przesiadce na motula speciffica 5w-40 od wym. do wymiany dolałem 300 albo 400 ml.ale chyba tragedji niema,jazda tylko trasa lub autostrada,pedał masowany raczej cały czas- [B6 AVB] Piszczenie w silniku.
dobry.musi spełniać norme 505.01 - SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00