Treść opublikowana przez marcys
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
będzie ktoś jutro, bo jakaś cisza nastała
-
lotto
przypominam znowu dziś kumulacja 17 baniek.niech 6 osób poda po jednej cyferce i wysyłamy,ja proponuje 12
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
siema z rana.no panowie i panie jutro piątek :>
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
gdzieś na forum widziałem jest filmik,a4 stała pod kamerą a dwóch świętych mikołajów zaj........li dekielki,może lepiej garaż wynajmij
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
monti i jak humor wraca:cool1:
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
żyjecie,nie uwierze że tak ciężko pracujecie i niemacie czasu zajrzeć a4kp nieładnie [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 10:43_________________________________________________ łapy poucinać[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 10:46_________________________________________________w ex b5 jeździłem bez listew to fakt lustro pociągneli, i dlatego kupiłem gofra a audi urzywam tylko w trasy a tak to stoi w w garażu
-
lotto
obiecałem podzielić się z wygraną i to zrobie,trafiłem trójke,czyli 16zł
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
powitać z rana
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
popieram trza się integrować :kox: właśnie to na następny spot cały Poznań w Pile zawita :good:a panowie bierzcie ze sobą kobity bo moja nie popuści, tak jej się podobało,
-
lotto
panowie ale, ale ale to moje cyferki i tylko moje [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 12:07_________________________________________________dobrze, że za marzenia nie karają.ode mnie jeden wygrał szóstke, a teraz...........
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
stary nie będę.dlatego myśle nad interesem i chyba mam już plan,na razie wsadze tam młodą a później dobije.[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 07:40_________________________________________________nie mam zielonej kropkiiiiii
-
lotto
Panowie jakie będą dziś cyferki w totku.podziele się wygraną
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
chyba zaczne grać w totka bo do emerytury jeszcze 9 lat,kto to wytrzyma
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
praca praca praca. :sick3:nareszcie 15 do dom
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2009, 20:44_________________________________________________nawet o takiej nie słyszałem, zapytaj na spotach Szczecińskich[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2009, 20:46_________________________________________________
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2009, 09:34_________________________________________________w kościele wszyscy :>
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
piłem ostatnio lecha pils pifko malina tylko można je kupić w wlkp, jestem teraz w sarbinowie i tu nigdzie go niekupie
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
sobota i siedzicie przy kompach
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
- SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
właśnie zmartwychwstałem.cześć- SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
goferek jest najlepszy-twarda sztuka.do jutera spadam spać.- SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
gatulować.choć 2 miesiace temu byłem u rogala to niepolecali 3.0 tdi.w a6, mówił że do wymiany turbiny, łańcucha trzeba wyciągać motor dużo roboty- SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
myślałem o a6 3.0tdi quattro tylko ta akcyza mnie zabija[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 20:16_________________________________________________a może niedługo będzie jeszcze marcys junior[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 20:17_________________________________________________a może marcysia- SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
i ojro mnie denerwuje- SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
dlatego oddałem tylko teraz co kupić wiem wiem audi tylko jakie - SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00