Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcys

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcys

  1. zapraszamy na spota 6.12.2009
  2. fajna niuńka, to moze jednak przejadę się na kerszera do zobaczenia, monti[br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 11:53_________________________________________________Kolejny spot za nami. Tym razem wyjątkowy. W Szczecinku, podczas ślubu naszego klubowego kolegi - Marcysia. Później coś napiszę i wrzucę kilka fot do galerii. Tymczasem jedna fota: Marcyś - gratulujemy!! wielkie dzięki, :hi: dla chłopaków za przyjazd było man naprawde miło.MADAS wielkie dzięki za odwiedzi i życzenia, było
  3. wierność dla jade do ślubu http://www.a4-klub.pl/smf/all_b8_przesiadka_z_a4_b6_avant_na_a4_b8_cagb_20_143-t26807.0.html
  4. :gwizdanie: :gwizdanie:
  5. no wiesz ..... :gwizdanie: Zaraz lecę do Kaliszforni .... a mieszkam na Wrocłąwskiej na wylocie Kalisza
  6. w Audi ori w większości wychodzą Osram ...
  7. łej no to szkoda ... ale. .....
  8. a gdzie Yelo?
  9. zdecydowanie żarniki Osram ale wyłącznie z pewnego źródła ori ... bo mnóstwo podróbek lata na rynku ....
  10. a co zawsze .... bo zawsze nie znaczy to samo
  11. cześć Kutafony co się z Wami dzieję ... nic nie bazgrolicie .... pisać nie spać i nie czytać ...-- MADAS
  12. albo cały tydzień i zapominają o forum
  13. wiadomo szału nima ale złotówki zostają w portfelu[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 21:42_________________________________________________leciałem w trasie, mam wersje 5 osobową, leciałem z kompletem osób i bagażu około 100 kilo prędkość 100-110 i spalanie praktycznie takie samo 7.5 lita
  14. da rade, u mnie chłopaki latają w firmie eurocopert z kopertami, papier jest ciężki i jakoś kulają,100-110 będziesz leciał bez problemu.[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 21:41_________________________________________________jest paru komandosów co 1.9 ciągają lawety to już gorzej, ale jakoś daje rade
  15. mój w trasie bez obciążenia przy 100-110 km/h zawstydził turbodymomena i wzioł 7 litera
  16. na przyśpieche niema prawie różnicy jak załączy się sprężarka to jakoś jedzie sprawdzałem to z 2.4d pod pełmym obciążeniem 19 troche zdechnie ale wynagrodzi ci to na cpn[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 21:03_________________________________________________a i eksploatacja dużo tańsza rozrząd itd[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 21:04_________________________________________________i podobno mniej awaryjny, stare sprawdzone 1.9
  17. zależy do czego potrzebujesz,jazda z lekkim towarem, z ciężkim czy lawetą,ja mam 1.9 td i takiego szukałem i jestem b.zadowolony.np. 2.4D w mieście i trasie duzo więcej pali
  18. Bardzo proszę. Spota zaczęliśmy tradycyjnie pod Kauflandem. Pomarzliśmy trochę w oczekiwaniu na osoby, które się zapowiedziały, ale niestety nie pojawiły. Zatem w składzie Leszek, Hubi, Marcyś i Pani przyszła Marcysiowa, Gustaff, Młody i Monti, ruszyliśmy do Bieszczadzkiego. Tu kawka, herbatka, foty i pogadanki. Lokal niestety niedogrzany - mam nadzieję, że następnym razem w kominku będzie napalone :gwizdanie: Ogólnie bardzo miłe niedzielne późne popołudnie. Za dwa tygodnie ślub Marcysia, więc jedziemy do Szczecinka - uroczystość 21.11.2009 po 15:00. Swój wyjazd do tej pory zadeklarowały 3 osoby - Hubi, Lechu i moja skromna osoba. Czekamy na kolejnych chętnych. Doszły mnie słuchy, że Poznaniacy chcą nam zrobić prezent na Mikołajki i przybyć do Piły. Mam nadzieje, że środowisko pilskie dostrzeże szczególne okoliczności i liczniej stawi się na następnego spota czyli wstępnie 06.12.2009 r. na godzinę 14:00. Pozdrawiam, monti 15:30 [br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 20:42_________________________________________________żyje tu ktoś :gwizdanie:
  19. marcyś też dziękuje za spotkanko, i do następnego, mam nadzieje że razem z POZNANIEM Madas popilotuj przyjazd do PIŁY [br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 21:37_________________________________________________rozmawiałem z Montim, wstępnie 6.12.2009 na godz. 14tą.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.