Treść opublikowana przez marcys
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
:gwizdanie:
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
zapraszamy na spota 6.12.2009
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
wiem wiem
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
jest tu kto
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
zapraszam częściej
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
fajna niuńka, to moze jednak przejadę się na kerszera do zobaczenia, monti[br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 11:53_________________________________________________Kolejny spot za nami. Tym razem wyjątkowy. W Szczecinku, podczas ślubu naszego klubowego kolegi - Marcysia. Później coś napiszę i wrzucę kilka fot do galerii. Tymczasem jedna fota: Marcyś - gratulujemy!! wielkie dzięki, :hi: dla chłopaków za przyjazd było man naprawde miło.MADAS wielkie dzięki za odwiedzi i życzenia, było
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
wierność dla jade do ślubu http://www.a4-klub.pl/smf/all_b8_przesiadka_z_a4_b6_avant_na_a4_b8_cagb_20_143-t26807.0.html
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no wiesz ..... :gwizdanie: Zaraz lecę do Kaliszforni .... a mieszkam na Wrocłąwskiej na wylocie Kalisza
-
[ALL B7] Ankieta - który żarnik
w Audi ori w większości wychodzą Osram ...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
łej no to szkoda ... ale. .....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a gdzie Yelo?
-
[ALL B7] Ankieta - który żarnik
zdecydowanie żarniki Osram ale wyłącznie z pewnego źródła ori ... bo mnóstwo podróbek lata na rynku ....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co zawsze .... bo zawsze nie znaczy to samo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co u Was
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
CZEŚĆ
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
cześć Kutafony co się z Wami dzieję ... nic nie bazgrolicie .... pisać nie spać i nie czytać ...-- MADAS
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
albo cały tydzień i zapominają o forum
-
VW Transporter T4 jaki najlepszy silnik
wiadomo szału nima ale złotówki zostają w portfelu[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 21:42_________________________________________________leciałem w trasie, mam wersje 5 osobową, leciałem z kompletem osób i bagażu około 100 kilo prędkość 100-110 i spalanie praktycznie takie samo 7.5 lita
-
VW Transporter T4 jaki najlepszy silnik
da rade, u mnie chłopaki latają w firmie eurocopert z kopertami, papier jest ciężki i jakoś kulają,100-110 będziesz leciał bez problemu.[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 21:41_________________________________________________jest paru komandosów co 1.9 ciągają lawety to już gorzej, ale jakoś daje rade
-
VW Transporter T4 jaki najlepszy silnik
mój w trasie bez obciążenia przy 100-110 km/h zawstydził turbodymomena i wzioł 7 litera
-
VW Transporter T4 jaki najlepszy silnik
na przyśpieche niema prawie różnicy jak załączy się sprężarka to jakoś jedzie sprawdzałem to z 2.4d pod pełmym obciążeniem 19 troche zdechnie ale wynagrodzi ci to na cpn[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 21:03_________________________________________________a i eksploatacja dużo tańsza rozrząd itd[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 21:04_________________________________________________i podobno mniej awaryjny, stare sprawdzone 1.9
-
VW Transporter T4 jaki najlepszy silnik
zależy do czego potrzebujesz,jazda z lekkim towarem, z ciężkim czy lawetą,ja mam 1.9 td i takiego szukałem i jestem b.zadowolony.np. 2.4D w mieście i trasie duzo więcej pali
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
Bardzo proszę. Spota zaczęliśmy tradycyjnie pod Kauflandem. Pomarzliśmy trochę w oczekiwaniu na osoby, które się zapowiedziały, ale niestety nie pojawiły. Zatem w składzie Leszek, Hubi, Marcyś i Pani przyszła Marcysiowa, Gustaff, Młody i Monti, ruszyliśmy do Bieszczadzkiego. Tu kawka, herbatka, foty i pogadanki. Lokal niestety niedogrzany - mam nadzieję, że następnym razem w kominku będzie napalone :gwizdanie: Ogólnie bardzo miłe niedzielne późne popołudnie. Za dwa tygodnie ślub Marcysia, więc jedziemy do Szczecinka - uroczystość 21.11.2009 po 15:00. Swój wyjazd do tej pory zadeklarowały 3 osoby - Hubi, Lechu i moja skromna osoba. Czekamy na kolejnych chętnych. Doszły mnie słuchy, że Poznaniacy chcą nam zrobić prezent na Mikołajki i przybyć do Piły. Mam nadzieje, że środowisko pilskie dostrzeże szczególne okoliczności i liczniej stawi się na następnego spota czyli wstępnie 06.12.2009 r. na godzinę 14:00. Pozdrawiam, monti 15:30 [br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 20:42_________________________________________________żyje tu ktoś :gwizdanie:
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
marcyś też dziękuje za spotkanko, i do następnego, mam nadzieje że razem z POZNANIEM Madas popilotuj przyjazd do PIŁY [br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 21:37_________________________________________________rozmawiałem z Montim, wstępnie 6.12.2009 na godz. 14tą.