Treść opublikowana przez marcys
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak tak bajerant jesteś dobry przyznaje :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
juz jest po filmie jesli o to Ci chodzi ale film bedzie dobry 12 odc. oczywiscie wojenny a no widzisz .... będę pamiętał .... dzisiaj oglądałem Pancernych i psa wspólnik idż spac bo może od jutra będziesz miał nieprzespane noce [br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 22:53_________________________________________________a robota czeka
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
nie wiem jak ty ale ja widze datę spota który się juz odbył 21.02.2010 :doh1: poje****** mi się
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
jest w podwieszeniu 21,03,2010
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
od tygodnia. macie
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 21:11_________________________________________________mam nadzieje że na spocie będzie większa frekwencja bo tu taki ruch, że nie wyrabiam z pisaniem
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
zasypało Was. co tu taka cisza
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
co ty gadasz 150 zł i po sprawie panowie przyszła na świat nowa członkini naszego klubu :> moja Oliwka urodziła się 09-03-2010 o godz. 19:45 wysoka na 52 waży 2770 pozdrawiam gratulacje dla małej i mamy.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
od rana... masakra [br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 20:35_________________________________________________marcys nie poznałem Cie dzisiaj jak żeś tym T4 podjechał następnym razem się poprawie i obiecuje poprawe, a zresztą jak miałeś mnie poznać
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
150 pln
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
co tam pany kiedy następny spocik.spadam zaraz do skarbówki,kupiłem punciaka i spóźniłem się jeden dzień żeby zapłacić 2% i grozi mi grzywna od 140 do 2600, poprostu brak słów.pozdro[br]Dopisany: 05 Marzec 2010, 13:16_________________________________________________wstawać śpiochy, po wizycie w skarbówce osiwiałem.siedziałem pod ścianą dwie babki przepytywały mnie 20 min,stytuacja finansowa w domu rodziców, skąd moja żona która ma 25 lat miała kase na otwarcie hurtowni........itp,ale cóż skąd ja to moge wiedzieć
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
żyjeta :wink4:
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
o 13 tej startuje
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
panowie to jaka decyzja bo niewiem o której wyjechać z poznania
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
:gwizdanie:
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
- SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
100 lat chłopaku,jutro zadzwonie.[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 21:16_________________________________________________panowie dacie się namówić na wcześniejszą porę np 14:30- SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
mi też teoretycznie pasuje, a co byście powiedzieli jak by się odbył troche wcześniej [br]Dopisany: 15 Luty 2010, 21:35_________________________________________________HUBI wielkie dzięki za wczorajszą pomoc panowie i jak z tym spotem a mianowicie z godziną, może ciutke wcześniej- SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
nooooo. kiedy spocik- SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
u mnie wygląda tak, w piątek lece do poznania a w niedziele wracam więc,raczej sobota u mnie odpada,pozdro- SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
- SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
czołem po długiej nieobecności ale robota robota robota- SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
jak ktoś, marcys- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Rzuciłeś kubkiem 18,37 zł w nike21's! Rzuciłeś kubkiem 18,37 zł w nike21's!- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Rzuciłeś kubkiem 8,30 zł w nike21's! - SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00