Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcys

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcys

  1. kto ma chęć na sobote, wpisywać się
  2. mam nadzieje że pamiętacie o sobocie
  3. Monti napisz w nagłówku że spot odbędzie się 12.12.2009 bar bieszczadzki.
  4. ja tam nie zamierzam wpadac :gwizdanie: wole planowane [br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 22:36_________________________________________________ten bar bieszczadzki to jest przy obwodnicy? a kaufland na rondzie na al. Piastów w prawo? bar jest na obwodnicy, a kaufland hmmm nieznam ulicy ale po GOŚCI na pewno ktoś wyjedzie
  5. a może jakieś pifko zapoznawcze, tylko musielibyście mieć Jana co powprowadzi auto [br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 22:53_________________________________________________proponuje LECH Pils, albo budwaiser
  6. chyba bar bieszczadzki najpierw zbieramy się pod kauflandem a potem jedziemy razem pod bar bieszczadzki
  7. może o 15 mysle ze wczesniej nie ma co...i tak jak bedziemy wracac bedzie ciemno wiec jesli o mnie chodzi to moze byc nawet na 16[br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 22:32_________________________________________________ dajcie znać do środy żeby na pilskich ludzi poinformować
  8. a znasz to przyslowie? umiesz pan liczyc? to licz pan na siebie...
  9. może o 15
  10. myśle, że zrobimy wcześniej ze względu na was, żebyście w miare wócili do poznania, dajcie jakąś propozycje
  11. i jakoś na pewno się dogadamy
  12. musicie to ustalić między sobą.
  13. wszystkie zasługi chciałeś sobie przypisać [br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 21:36_________________________________________________przypominam wszystkim, że za tydzień spot w Pile, obecność obowiązkowa.
  14. oki, wszyscy liczą na Was za tydzień.
  15. no czas najwyższy ja już zmieniłem no wiem ... pomalowałem pokój i nie tylko pokuj, a niechwal się bo sam tego nie robiłeś, zapomniałeś o Julce
  16. za spota mogło by być nas więcej ale i tak było :good:
  17. hmmm może jak poznań za tydzień będzie to ktoś weźmie,trzeba zagadać.
  18. oki pisze sie na 18 Ja też się piszę rozumiem,że chodzi o dzień jutrzejszy ???? dokładnie jutro 18 godz.
  19. kto się pisze na sobote :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 21:33_________________________________________________ [br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 21:31_________________________________________________żuje tu ktoś
  20. dzisiaj wstepnie juz obgadalismy ten temat ok. czekamy na propozycje
  21. panowie poznań przekłada zbiorowego spota na 12 tego co wy na to.
  22. Witam.panowie jak tam spocik,może byśmy się spotkali 6.12.2009 w pile,a może jakaś inna propozycja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.