Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcys

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcys

  1. daj nr. tel zadzwonie
  2. w piątek lece do poznania i w niedziele wracam zresztą jak co tydzień. zaproponuj coś
  3. siema Lechu i wszyscy co słychać.po małej nieobecności jestem.co z monti się dzieje widze jakieś zmiany,zgubiłem telefon i nie miałem jak zadzwonić. Siema Marcys mam zadzieje ze zawitasz na następny spocik, monti jak to monti praca a na spocika nie zajechał, bo się nie dogadaliśmy a co tam u ciebie słychać dawno się nie odzywałeś jasne że zawitam,nie odzywałem się bo jak u wszystkich robota,a poza tym jak zmieniła się szata forum to nie mogłem się zalogować i dopiero madas to uczynił, a poza tym zdradziłem marke audi.mieliście spota w sobote o 17 tej to ja akurat wracałem z poznania i w pile byłem :facepalm:
  4. siema Lechu i wszyscy co słychać.po małej nieobecności jestem.co z monti się dzieje widze jakieś zmiany,zgubiłem telefon i nie miałem jak zadzwonić.
  5. a może dziś na szybko....
  6. panowie gdzie w poznaniu ustawić geometrie najlepiej najdokładniej, podobno najlepsze 3D. http://www.huccar.pl/ znalazłem coś takiego
  7. oki miałeś mi maila wysłać
  8. wącha kwiatki od spodua tak na poważnie to się zapier...la nie tak jak ty dwa paluszki bolą i w domu siedzisz :> taaa jak pęknięte to bolą pchasz tam gdzie nie trzeba, coś Cię pokarało :>
  9. wącha kwiatki od spodua tak na poważnie to się zapier...la nie tak jak ty dwa paluszki bolą i w domu siedzisz :>
  10. zmienił reduktor też na zavoli a wtryski na czarne matrixy podobno najlepsze ponieważ tak twierdził że moją kuchenke gazową moga obsługiwać tylko matrixy lub zavoli
  11. zavoli[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 20:26_________________________________________________ panowie pilna pomoc wiem wiem mało danych ale...........dziś auto przestało jechać na gazie. diagnoza wtryski,gazownik chce wsadzić OMVL, albo ZAWOLI, co wybrać a może jakaś inna sugestia z góry dzięki.
  12. W papirach znalazłem coś takiego; reduktor - ZAVOLI NR. 004558 elektrozawór ZAVOLI wielozawór TOMASETTO TYP 220/30 obódowa wielozaworu STAKO elektronika steruąca ZAVOLI ALISEI.[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 21:10_________________________________________________jeśli coś źle napisałem to bez bo te tematy są mi obce[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 21:12_________________________________________________
  13. skoda dodatkowo jazda po mieście a audi w trase
  14. Witam.panowie chory to skoda fabia 1.4 16v silnik VW. problem taki jak w temacie a obroty stoją równo ,byłem u paru gazowników ale kazdy rozkłada ręce i stawia inna diagnoze, ;(. zdecydowałem się na wymiane wtrysków i reduktora w tej chwili wtryski i reduktor są firmy zavoli alise, za taki komplecik gazownik chce 800 zł.a może dołożyć pare groszy i kupić coś lepszego tylko co.............
  15. raczej odpuść sobie chyba że znajdziesz dobry egzemplarz A6 z lat 1994-1998 2.5 TDI pięcio garowy to taki tak pozdro.
  16. jeszcze się ruszy :>[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 05:51_________________________________________________HUBI już nie jesteś zielony tylko czarny gratulacje auta, miałem przyjemnosć się przejechać a zap.....ala jak ta lala jeszcze raz gratki za tego s line.
  17. [br]Dopisany: 21 Październik 2010, 21:06_________________________________________________............... co tu taki ruch
  18. pojechałem dziś na przegląd starym punciakiem.diagnosta sprawdzał mi numery instalacji gazowej w bagażniku i w tym momencie palił fajke, nagrałem to na komórke, i jak mi zakomunikował że nie podbije mi przeglądu ze względu na słabszy hamulec tylnego koła pokazałem mu filmik i zgadnijcie :naughty:
  19. ja już dostałem i ile kosztowała Cię portretówka ?? póki co 200 zł i 4 pkt ale będę walczył o mniej jak będziesz walczył
  20. miałem takie objawy w afn-ie przyczyną było brak dwóch spinek w obudowie filtra powietrza,
  21. chyba grypa mnie łamie
  22. ja też Ci mrugałem w obornikach w piątek około 17 tej ale ty byłeś tak zafascynowany jazdą że to już któryś raz mnie niezauważyłes
  23. hmmm ja też zakupiłem ale tym razem kruka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.