Treść opublikowana przez marcys
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
daj nr. tel zadzwonie
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
w piątek lece do poznania i w niedziele wracam zresztą jak co tydzień. zaproponuj coś
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
siema Lechu i wszyscy co słychać.po małej nieobecności jestem.co z monti się dzieje widze jakieś zmiany,zgubiłem telefon i nie miałem jak zadzwonić. Siema Marcys mam zadzieje ze zawitasz na następny spocik, monti jak to monti praca a na spocika nie zajechał, bo się nie dogadaliśmy a co tam u ciebie słychać dawno się nie odzywałeś jasne że zawitam,nie odzywałem się bo jak u wszystkich robota,a poza tym jak zmieniła się szata forum to nie mogłem się zalogować i dopiero madas to uczynił, a poza tym zdradziłem marke audi.mieliście spota w sobote o 17 tej to ja akurat wracałem z poznania i w pile byłem :facepalm:
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
siema Lechu i wszyscy co słychać.po małej nieobecności jestem.co z monti się dzieje widze jakieś zmiany,zgubiłem telefon i nie miałem jak zadzwonić.
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
a może dziś na szybko....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
panowie gdzie w poznaniu ustawić geometrie najlepiej najdokładniej, podobno najlepsze 3D. http://www.huccar.pl/ znalazłem coś takiego
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
powychodzili.
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
oki miałeś mi maila wysłać
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
wącha kwiatki od spodua tak na poważnie to się zapier...la nie tak jak ty dwa paluszki bolą i w domu siedzisz :> taaa jak pęknięte to bolą pchasz tam gdzie nie trzeba, coś Cię pokarało :>
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
wącha kwiatki od spodua tak na poważnie to się zapier...la nie tak jak ty dwa paluszki bolą i w domu siedzisz :>
-
Rzuca silnikiem na wolnych obrotach
zmienił reduktor też na zavoli a wtryski na czarne matrixy podobno najlepsze ponieważ tak twierdził że moją kuchenke gazową moga obsługiwać tylko matrixy lub zavoli
-
Rzuca silnikiem na wolnych obrotach
zavoli[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 20:26_________________________________________________ panowie pilna pomoc wiem wiem mało danych ale...........dziś auto przestało jechać na gazie. diagnoza wtryski,gazownik chce wsadzić OMVL, albo ZAWOLI, co wybrać a może jakaś inna sugestia z góry dzięki.
-
Rzuca silnikiem na wolnych obrotach
W papirach znalazłem coś takiego; reduktor - ZAVOLI NR. 004558 elektrozawór ZAVOLI wielozawór TOMASETTO TYP 220/30 obódowa wielozaworu STAKO elektronika steruąca ZAVOLI ALISEI.[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 21:10_________________________________________________jeśli coś źle napisałem to bez bo te tematy są mi obce[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 21:12_________________________________________________
-
Rzuca silnikiem na wolnych obrotach
skoda dodatkowo jazda po mieście a audi w trase
-
Rzuca silnikiem na wolnych obrotach
Witam.panowie chory to skoda fabia 1.4 16v silnik VW. problem taki jak w temacie a obroty stoją równo ,byłem u paru gazowników ale kazdy rozkłada ręce i stawia inna diagnoze, ;(. zdecydowałem się na wymiane wtrysków i reduktora w tej chwili wtryski i reduktor są firmy zavoli alise, za taki komplecik gazownik chce 800 zł.a może dołożyć pare groszy i kupić coś lepszego tylko co.............
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
raczej odpuść sobie chyba że znajdziesz dobry egzemplarz A6 z lat 1994-1998 2.5 TDI pięcio garowy to taki tak pozdro.
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
jeszcze się ruszy :>[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 05:51_________________________________________________HUBI już nie jesteś zielony tylko czarny gratulacje auta, miałem przyjemnosć się przejechać a zap.....ala jak ta lala jeszcze raz gratki za tego s line.
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 21:06_________________________________________________............... co tu taki ruch
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
pojechałem dziś na przegląd starym punciakiem.diagnosta sprawdzał mi numery instalacji gazowej w bagażniku i w tym momencie palił fajke, nagrałem to na komórke, i jak mi zakomunikował że nie podbije mi przeglądu ze względu na słabszy hamulec tylnego koła pokazałem mu filmik i zgadnijcie :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja już dostałem i ile kosztowała Cię portretówka ?? póki co 200 zł i 4 pkt ale będę walczył o mniej jak będziesz walczył
-
[INNE] Buczenie silnika 1Z w przedziale 1900-2200obr
miałem takie objawy w afn-ie przyczyną było brak dwóch spinek w obudowie filtra powietrza,
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
chyba grypa mnie łamie
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
krukiem
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
ja też Ci mrugałem w obornikach w piątek około 17 tej ale ty byłeś tak zafascynowany jazdą że to już któryś raz mnie niezauważyłes
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
hmmm ja też zakupiłem ale tym razem kruka