Treść opublikowana przez marcys
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
czkamy, czekamy czekamy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
po północy to raczej sobie odpuszcze bo.... ale jutro jak najbardziej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Rzuciłeś kubkiem 8,15 zł w nike21's!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Rzuciłeś kubkiem 8,30 zł w nike21's!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Rzuciłeś kubkiem 11,35 zł w nike21's!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Rzuciłeś kubkiem 7,52 zł w Pawel_PN's! [br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 10:01_________________________________________________Rzuciłeś kubkiem 10,35 zł w nike21's
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Rzuciłeś kubkiem 8,10 zł w nike21's!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Rzuciłeś kubkiem 10,47 zł w Pawel_PN's!
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
chociaż jeden się zameldował, co mundurowy to mundurowy [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 17:21_________________________________________________spota proponuje zrobić troszke później bo jeszcze chyba za wiele osób nie zdeklarowało się, ja proponuje 17.01 godz. 14-15 ta
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:> to zycze zeby to byl syn no i zeby byl zdrowy a wypic trzeba proponuje łycha + cola [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 18:25_________________________________________________chyba że jakaś inna propozycja iście ciekawa [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 18:26_________________________________________________wojsko hmmm......gdzie indziej robie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czesc Wentylos... wsio ok a u Ciebie? wytrzezwiales juz? [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 17:24_________________________________________________ uuu, to za 9 miesiecy pepkowe? zgadłeś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Adam dziś się dowiedziałem o bardzo ważnej rzeczy więc będzie okazja
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:> :> :> :good: powitac jak zdrowko? miales wpasc do Madasa a potem z Madasem do mnie w sylwka i co? grypsko mnie dopadło i moją żone, ale na pifko na pewno się spotkamy i to już niedługo no mam nadzieje... zapraszam będe w poznaniu od 15-17 stycznia to się coś wymyśli :gwizdanie: weekend... to moze flaszeczka? :> :> :> :good:
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
no pora wytrzeźwieć, co się z wami dzieje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na pewno wpadniemy, moje stalo pod blokiem a Paweł długo był z rodzinką na sylwku ? jakos cos kolo 2. panna Julka zachciala do domu :gwizdanie: o 2 to mi się już cycuszki śniły [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 17:12_________________________________________________ powitac jak zdrowko? miales wpasc do Madasa a potem z Madasem do mnie w sylwka i co? grypsko mnie dopadło i moją żone, ale na pifko na pewno się spotkamy i to już niedługo no mam nadzieje... zapraszam będze w poznaniu od 15-17 stycznia to się coś wymyśli :gwizdanie: to zapraszamy na spota 17 stycznia na pewno wpadniemy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
powitac jak zdrowko? miales wpasc do Madasa a potem z Madasem do mnie w sylwka i co? grypsko mnie dopadło i moją żone, ale na pifko na pewno się spotkamy i to już niedługo no mam nadzieje... zapraszam będze w poznaniu od 15-17 stycznia to się coś wymyśli :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
powitac jak zdrowko? miales wpasc do Madasa a potem z Madasem do mnie w sylwka i co? grypsko mnie dopadło i moją żone, ale na pifko na pewno się spotkamy i to już niedługo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Rzuciłeś kubkiem 9,90 zł w Pawel_PN's!
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
żyjeta, ale grypsko mnie dopadło
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co się z Tobą działo że tyle czasu Ciebie nie było....... byłem w rozjazdach :gwizdanie: hmmm :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co się z Tobą działo że tyle czasu Ciebie nie było.......
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 11:02_________________________________________________co taka cisza, zasypało Was,
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
[br]Dopisany: 19 Grudzień 2009, 20:45_________________________________________________chwilowo mało jestem obecny ale tyle pracy że może kiedyś zaowocuje pozdro.[br]Dopisany: 19 Grudzień 2009, 20:48_________________________________________________Hubi T4 pali ale -13 stopni to mnie raczej zabija.
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
:foch: :foch: :foch: [br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 09:54_________________________________________________ :tongue4:
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
;(