Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcys

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcys

  1. :drunk: [br]Dopisany: 02 Październik 2009, 14:22_________________________________________________whyski + cola
  2. no tak i ....................
  3. Znaczy on ma tak jakoś dziwnie z tym zużyciem, jak jest nowy olej to nie bierze, a później im bliżej wymiany tym więcej ubywa, np po ok 10 tys jest stan taki jak na początku (no może z 1-2mm mniej na bagnecie), ale te ostatnie 5 tys to już na bagnecie schodzi tak do połowy (nie wiem ile bagnet ma od min do maks, ale na moje oko ok 1 litra) nie wiem może świeży olej to go ubywa mniej.to zmieniaj co 10 - 12 tyś i będzie [br]Dopisany: 02 Październik 2009, 13:10_________________________________________________a jak byś miał zaślepiony to nawet lepiej,jak nie masz pojęcia gdzie on jest to podjedź do magika i Ci sprawdzi, albo poszukaj na forum jak to wygląda[br]Dopisany: 02 Październik 2009, 13:14_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t90995.0.html;highlight=egr
  4. Piłę i........................
  5. picie w tygodniu jeszcze powiedz że jesteś w pracy[br]Dopisany: 02 Październik 2009, 12:28_________________________________________________spot w tym samym miejscu,jak będzie zimno to wpadamy do montiego na chatę zapraszam wszystkich,zaprosiłbym was do mnie ale daleko mieszkam [br]Dopisany: 02 Październik 2009, 12:31_________________________________________________a żeby było weselej to może Poznań wpadnie
  6. 0,5l. na 15 tyś to żadne zuzycie, masz diesla to musi puścić bąka to normalne objawy co napisałeś [br]Dopisany: 02 Październik 2009, 11:00_________________________________________________a ten dymek biało niebieski to raczej normalne przy tej pogodzie.
  7. walnij sobie szklaneczke łycha + cola
  8. wszyscy pracują, albo zmienili marke :gwizdanie:
  9. podobno teraz jest kryzys, a w kryzysie trzeba inwestować, bo rynek nisko stoi, tak mówią więc na ścianę kupię tapetę a tak poza tym to siemanko temp na szafie skacze mi jak głupia, chyba czujnik temp czas wymienić, bo ori termostat siedzi już od roku :bicz3: dawno powinieneś wymienić :bicz3:
  10. ale co to za życie dopiero z roboty wróciłem ale za to co ty będziesz z kasą robił,ściany wyklejał, pakował w poduszki
  11. osz w morde, faktycznie jej nie wrzuciłem niebawem to nadrobię dajcie pan spokój z tym radiem zestresujecie chłopaka i wam pi.........[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 10:17_________________________________________________żyjecie :gwizdanie:
  12. [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 10:01_________________________________________________Adam idż za mnie do roboty :kwasny:co tu robić żeby zarobić a sie nie narobić
  13. to ja dziękuje za zaproszenie,było do następnego razu[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2009, 22:36_________________________________________________żyje piła
  14. marcys odpowiedział(a) na marcys temat w Lifestyle i Hydepark
    wtakim razie prosze o cztery cyferki mamy 7 ja obstawiam 37
  15. ale gofer pierwsza klasa :polew: [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2009, 13:16_________________________________________________następnym razem zaprezentuje co pod maską drzemie
  16. marcys odpowiedział(a) na marcys temat w Lifestyle i Hydepark
    a jak trafisz to i tak się nie przyznasz ale i tak Cię znajdziemy
  17. marcys odpowiedział(a) na marcys temat w Lifestyle i Hydepark
    znajdziemy Cię i mogę się założyć, że jeżeli będziemy chcieli to nawet oddasz całość a nawet oddasz dwa razy tyle za tą chciwość,25 baniek razy dwa = 50 okrągłych baniek hmmm
  18. marcys odpowiedział(a) na marcys temat w Lifestyle i Hydepark
    jeszcze 2 liczby dawać, dawać bo zaraz jadę do domu to po drodze wstąpię puścić kupon cyferki panowie jeszcze dwie,wysilcie się i po krzyku [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 12:42_________________________________________________i jeszcze jedna,znajdzie się ktoś odważny,nie bać się panowie :>
  19. a u was ile było na poczatku no pochwal się[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 12:33_________________________________________________ [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 12:33_________________________________________________ ja będe ładnym HACBACK [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 12:35_________________________________________________monti, jako gospodarz imprezy zamów ładną pogode a przynajmniej bezdeszczową bo w goferku wycieraczki się przycinają
  20. marcys odpowiedział(a) na marcys temat w Lifestyle i Hydepark
    mój św. pamięci kolega wygrał szóstkę,lekko w głowie się poprzewracało ale o zmarłych się źle nie mówi ale co pożył to jego
  21. tylko bez brechu wpadne gofrem jest całkiem całkiem 1.6 benz [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 11:18_________________________________________________20 aut będzie
  22. marcys odpowiedział(a) na marcys temat w Lifestyle i Hydepark
    nawet trójki nie miałem, ale nic straconego w sobote gramy dalej.panowie numerki piszcie ja proponuje 19
  23. marcys odpowiedział(a) na marcys temat w Lifestyle i Hydepark
    ale to są te liczby z 49, to są szczęsliwe.wysyłamy[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2009, 14:57_________________________________________________wygraliśmy bo dopiero do domu wróciłem, i nie wiem czy ma rano wstawać czy wypowiedzenie sms wysłać :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.