Treść opublikowana przez marcys
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
kojo się znajdzie
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
:drunk: [br]Dopisany: 02 Październik 2009, 14:22_________________________________________________whyski + cola
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
no tak i ....................
-
[ALL B5] Rodzaje dymienia - kiedy co i jak?
Znaczy on ma tak jakoś dziwnie z tym zużyciem, jak jest nowy olej to nie bierze, a później im bliżej wymiany tym więcej ubywa, np po ok 10 tys jest stan taki jak na początku (no może z 1-2mm mniej na bagnecie), ale te ostatnie 5 tys to już na bagnecie schodzi tak do połowy (nie wiem ile bagnet ma od min do maks, ale na moje oko ok 1 litra) nie wiem może świeży olej to go ubywa mniej.to zmieniaj co 10 - 12 tyś i będzie [br]Dopisany: 02 Październik 2009, 13:10_________________________________________________a jak byś miał zaślepiony to nawet lepiej,jak nie masz pojęcia gdzie on jest to podjedź do magika i Ci sprawdzi, albo poszukaj na forum jak to wygląda[br]Dopisany: 02 Październik 2009, 13:14_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t90995.0.html;highlight=egr
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
Piłę i........................
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
picie w tygodniu jeszcze powiedz że jesteś w pracy[br]Dopisany: 02 Październik 2009, 12:28_________________________________________________spot w tym samym miejscu,jak będzie zimno to wpadamy do montiego na chatę zapraszam wszystkich,zaprosiłbym was do mnie ale daleko mieszkam [br]Dopisany: 02 Październik 2009, 12:31_________________________________________________a żeby było weselej to może Poznań wpadnie
-
[ALL B5] Rodzaje dymienia - kiedy co i jak?
0,5l. na 15 tyś to żadne zuzycie, masz diesla to musi puścić bąka to normalne objawy co napisałeś [br]Dopisany: 02 Październik 2009, 11:00_________________________________________________a ten dymek biało niebieski to raczej normalne przy tej pogodzie.
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
walnij sobie szklaneczke łycha + cola
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
- SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
wszyscy pracują, albo zmienili marke :gwizdanie:- SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
podobno teraz jest kryzys, a w kryzysie trzeba inwestować, bo rynek nisko stoi, tak mówią więc na ścianę kupię tapetę a tak poza tym to siemanko temp na szafie skacze mi jak głupia, chyba czujnik temp czas wymienić, bo ori termostat siedzi już od roku :bicz3: dawno powinieneś wymienić :bicz3:- SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
ale co to za życie dopiero z roboty wróciłem ale za to co ty będziesz z kasą robił,ściany wyklejał, pakował w poduszki- SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
osz w morde, faktycznie jej nie wrzuciłem niebawem to nadrobię dajcie pan spokój z tym radiem zestresujecie chłopaka i wam pi.........[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 10:17_________________________________________________żyjecie :gwizdanie:- SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 10:01_________________________________________________Adam idż za mnie do roboty :kwasny:co tu robić żeby zarobić a sie nie narobić- SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
to ja dziękuje za zaproszenie,było do następnego razu[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2009, 22:36_________________________________________________żyje piła- lotto
wtakim razie prosze o cztery cyferki mamy 7 ja obstawiam 37- SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
ale gofer pierwsza klasa :polew: [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2009, 13:16_________________________________________________następnym razem zaprezentuje co pod maską drzemie- lotto
a jak trafisz to i tak się nie przyznasz ale i tak Cię znajdziemy- lotto
znajdziemy Cię i mogę się założyć, że jeżeli będziemy chcieli to nawet oddasz całość a nawet oddasz dwa razy tyle za tą chciwość,25 baniek razy dwa = 50 okrągłych baniek hmmm- lotto
jeszcze 2 liczby dawać, dawać bo zaraz jadę do domu to po drodze wstąpię puścić kupon cyferki panowie jeszcze dwie,wysilcie się i po krzyku [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 12:42_________________________________________________i jeszcze jedna,znajdzie się ktoś odważny,nie bać się panowie :>- SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
a u was ile było na poczatku no pochwal się[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 12:33_________________________________________________ [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 12:33_________________________________________________ ja będe ładnym HACBACK [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 12:35_________________________________________________monti, jako gospodarz imprezy zamów ładną pogode a przynajmniej bezdeszczową bo w goferku wycieraczki się przycinają- lotto
mój św. pamięci kolega wygrał szóstkę,lekko w głowie się poprzewracało ale o zmarłych się źle nie mówi ale co pożył to jego- SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
tylko bez brechu wpadne gofrem jest całkiem całkiem 1.6 benz [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 11:18_________________________________________________20 aut będzie- lotto
nawet trójki nie miałem, ale nic straconego w sobote gramy dalej.panowie numerki piszcie ja proponuje 19- lotto
ale to są te liczby z 49, to są szczęsliwe.wysyłamy[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2009, 14:57_________________________________________________wygraliśmy bo dopiero do domu wróciłem, i nie wiem czy ma rano wstawać czy wypowiedzenie sms wysłać :gwizdanie: - SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00