Treść opublikowana przez marcys
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
siema pany, stała się rzecz straszna od miesiąca facet molestował mnie o moje audi, bo naprawde było bardzo ładne. zadbane nieduży przebieg, tylko golasek wyposażenie podstawowe.na odczepnego powiedziałem mu 47 kręcił nosem aż dziś o 9 tej rano zadzwonił i powiedział że wygrałem.widzi że nie zmiękne.spisaliśmy umowę i pojechał :> [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 19:25_________________________________________________ :smutas: ale jak przyjade na spota moim golfikiem II 1.6 :naughty: to chyba puścicie.
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
napisałem zielonemu czy jest to aż wielkie przewinienie, a poza tym moja żona śmiga 2.5 i niema jak umieścić w profilu dwóch aut, ale już nie odpisał,może przeżyje i się niepotne. szkoły tak nie przezywałem jak tej kropyyyyyyy[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2009, 12:32_________________________________________________ :embarrassed: :beksa:
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
:hi:pochwalony
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
tylko nie jedź za szybko bo będzie mandacik a co myślisz że MADZIA niestała z aparatem,stała stała
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
oki dzięki spadam do TESCO-dla ciebie, dla rodziny
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
pytanko mam.jakie wartości powinna mieć zdrowa przepływka w avf, u mnie wyszło 1050 czegoś tam niepamiętam jednostki[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 19:59_________________________________________________ dokładnie .... najgorsze jest to że oprócz tych 10 pkt co Fordem Fokusem mi dowalili z kamerką za przekroczenie w miejscu zabudowanym 51 na 40 to resztę dostałem nie przekraczając 70km/h focus na złom poszedł policjant wycedził i to była jego wina :polew:teraz jest kia ceed nr rej ZSZ 76....
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
21 punktów tu złapałeś,
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
też nie straż miejska ale z takimi mandatami moge raczej pomóc,straż miejska niema wcześniejszej emerytury :>[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 19:45_________________________________________________a jeśli chodzi o szczecinek to jak straż miejska(nieroby) dostali fotoradar,policja kia ceed,z kamerką i fotoradar to steroryzowali miasto,w całej Polsce niebyło tyle mandatów co u mnie nawet telewizja o tym trąbiła
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
robotę zawsze można zmienić :gwizdanie: niebardzo mam specyficzną robote,a może inaczej tu mam pewną.i niedługo emerytura :> akurat nie policja ani wojsko, ani straż pożarna graniczna tylko......tylko nie mów że policja .... bo nawalili nam na zlocie z wstrzymaniem ruchu - spóźnili się na maxa .... [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 18:22_________________________________________________ robotę zawsze można zmienić :gwizdanie: niebardzo mam specyficzną robote,a może inaczej tu mam pewną.i niedługo emerytura :>akurat nie policja ani wojsko, ani straż pożarna graniczna tylko...... akurat nie policja ani wojsko, ani straż pożarna graniczna tylko......tylko nie mów że policja .... bo nawalili nam na zlocie z wstrzymaniem ruchu - spóźnili się na maxa .... [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 18:23_________________________________________________akurat nie policja ani wojsko, ani straż pożarna graniczna tylko......
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
robotę zawsze można zmienić :gwizdanie: niebardzo mam specyficzną robote,a może inaczej tu mam pewną.i niedługo emerytura :>
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
tak tylko tu mam robote
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
lumpexów u nas od zatrzęsienia, kolega właśnie zamknął pizzerni, teraz otworzyli dwie kebabownie,myślałem coś z budownictwem biuro projektowe, cos w tym stylu bo i takie jej wykształcenie tylko szczecinek jest troche mały, jabyśmy zostali w poznaniu to co innego
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
:bry:siema pany.pobudka wstać, marcys już w pracy[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 07:17_________________________________________________jeszcze śpicie :pali:nuda w robocie zaraz usne,ale jeszcze 6 godż.i fajrant[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 07:55_________________________________________________szukam pomysłu na własną firme dla mojej kąkubiny i nić jakoś niemoge wymyślić,co tu otworzyć w dobie kryzysu,w totka nic niemoge trafić prócz trójki hmm...
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
dziś napisałem w temacie gdzie tankujecie tyczyło się 2.5 i dostałem krope,ogólnie śmiech na sali uśmiałem się od ucha do ucha,straszny stres :polew:ale cóż,zrozumiałbym jak bym zachował się nie tak czy obraził kogoś.niektórzy pisali że ropa shell inni że bp,napisałem tylko że shell shellowi nie jest równy zależy od dostawcy i od kierownika stacji i wpadła kropa,ale chyba przeżyje.a z tym czipsem też brałem to pod uwage :>[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2009, 21:36_________________________________________________spadam więcej nie pisze bo dziś ciężki dzień :drinks:
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
właśnie moja druga połówka oczywiście ta gorsza co była ze mną na spocie oznajmiła mi że 25 września robi swoje urodziny i chyba spot przeleci mi koło nosa :ranting1:znowu jakiś prezent musze wymyślić.w tamtym roku chciałem kupić jej w prezencie nowe felgi do mojego audi,niechciała
-
[2.5 V6 TDI] Gdzie tankujecie?
np. shell shellowi nie jest równy zależy od dostawcy.zatankowałem kiedyś na wylocie z poznania a później w pile i na pewno było dużo lepiej,chodził jakoś bardziej miękko, fajnie się wkręcał na obr. a spalanie nie wiem bo nie patrze na to. temat tyczy sie silnika 2,5 TDI
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a może to zbieżność do zrobienia a nie zawieszenie samo w sobie .... jakieś trzy miechy temu sprawdzałem i było oki,mogło się coś przestawić,ale no cóż dziś podjade się umówić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
panowie szukam dobrego warsztatu który sprawdzi mi przednie zawieszenie oczywiście w poznaniu,sprawdzałem u siebie, niby jest ok a zauważyłem że od wew. troche zjechało opone.
-
Audi czy VW?
Ludzie to niewiedzą jakie siły drzemią w naturze :polew: :polew:
-
[B6 AVF] Czyszczenie przepływomierza- opinie , porady?
też mi się tak wydaje,czy czyścisz przepływke od 1.9 czy 2.5 to niema różnicy
-
[B6 AVF] Czyszczenie przepływomierza- opinie , porady?
mój magic kupuje w intercarsie sprey crc do czyszczenia przepływek i go chwali,ale zresztą poszukaj na forum było o tym
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
siema ludziska, dopiero wstałem :> do której siedzieliście wczoraj,szkoda że musiałem wczoraj tak szybko wracać ale cóż siła wyższa, ale na następny raz się poprawie. a tak wogle kiedy następny spot
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siemka.a może Poznań wpadłby jutro do piły
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
panowie wypastować na jutro auta, lakierki żeby się świeciły,a tak może POZNAŃ by nas tam nawiedził
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
co tu taka cisza,ten kto ma zamiar przyjechać niech pisze, pisze pisze