Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcys

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcys

  1. dałem du.. :notworthy:prosze o wybaczenie. ale jade po auto
  2. ale jak wpadne gofrem to chyba mnie nie pogonicie [br]Dopisany: 14 Październik 2009, 20:32_________________________________________________lepiej bar, ja mam kierowce to moge pifko walnąć [br]Dopisany: 14 Październik 2009, 20:36_________________________________________________ :hi:Monti miałeś coś naskrobać,bo będzie lipa dziś :bicz3:
  3. dobra dobra, zobaczymy ten sie śmieje kto się smieje ostatni :naughty:jeszcze 9 lat i ........................ [br]Dopisany: 13 Październik 2009, 12:46_________________________________________________
  4. spytaj ludzi na spotach poznańskich,na pewno Ci pomogą,mają vaga popatrzą, porzeźbią i będzie latać jak malina
  5. niemaproblem. załatwimy jeszcze jak będzie potrzeba,
  6. lekko zmieniłem plan ale z audi niezrezygnuje nigdy
  7. żyje tu ktoś :gwizdanie:
  8. jak dożyje, a jeszcze zostaje kwestia zrytego beretu,ale może dam rade.[br]Dopisany: 05 Październik 2009, 19:57_________________________________________________a w cale tak słodko nie jest ale to nie rozmowa tutaj.
  9. ale jeszcze pare latek mi zostało
  10. od wczoraj zawiele się nie zmieniło, oprócz tego że w piątek mam zabieg u chirurga
  11. u faktycznie skromny pręcik
  12. ale podobno u Ciebie w domu
  13. w drodze na giełde panowie w niebieskich mundurach przypomnieli mi że przeglądy w polsce są nadal obowiązkowe,a tak poza tym
  14. zostały mi nowe odboje na amory na tył do b6 moge oddać[br]Dopisany: 03 Październik 2009, 22:13_________________________________________________
  15. mnie też nie będzie 9 ale 16 było by

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.