Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcys

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcys

  1. marcys odpowiedział(a) na daro temat w 1.9TDI
    0,3 litra zostanie na dolewke
  2. no to ruszam d*pą i proponuje 29.05
  3. wczoraj koszalin schell vp diesel 4,98
  4. a może 08.05.2010
  5. marcys tak jak mówisz nie inaczej Lechu spoko damy jakoś rade, przygotuj tylko drewo, a my jakąs kiełbaske zostawimy Tobie
  6. a jakiś termin spota [br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 16:13_________________________________________________propozycje propozycje propozycje..........................[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 16:13_________________________________________________bo Lechowi nudzi się beznas
  7. cała przyjemność z naszej strony,było
  8. pozdrowionka dla kierownika b6 srebrnej avant nr rej ZS........ mijaliśmy się przy cmentarzu na brudnie w wawie
  9. MARCYS, KASIA I MAŁY KUBA też dziekuje za spotkanko, co złego to nie ja,oby takich więcej i w licznejszym gronie,do następnego ,czas w droge do jutra pozdro.
  10. wpaść wpade ale jak zawsze coś tym razem w niedziele w nocy lece na pogrzeb do warszawy
  11. od łajz dziwiłem się że żyjesz.panowie i panie najlepsze życzenia wielkanocne,smacznego jaja.
  12. no to powodzenia w takim razie [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 21:10_________________________________________________ [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 21:10_________________________________________________marcys
  13. o to to to to ty żyjesz co się z tobą działo
  14. :laghing2:[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 21:11_________________________________________________a tak na poważnie to musisz wpaść, rozmawiałem dziś z Robertem (MONTI) i ustaliliśmy że zrobimy spota 11.04.2010 o godz.15:00.jest wiec troche czasu na zastanowienie się,ale żeby nie było czekamy na Wasze propozycje,może ktoś z Was ma inną propozycje terminu i miejsca robi się pogoda, może więc jakiś grill nad jeziorem
  15. HUBI noga na warsztat, wymienią kilka gratów i będzie jak nówka.Lechu jeszcze raz gratulacje,a spot hmmm ja myślałem o tej niedzieli ale staszna cisza u nas, może następna niedziela . a gdzie reszta, monti chyba hasła zapomniał i nie może się zalogować,zadzwonie dziś do niego.
  16. k........wa żyjecie
  17. a ty nie w pracy
  18. z a zajechał byś na bajere :gwizdanie: [br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 06:05_________________________________________________żyje tu ktoś, halooooooooooooooooooooooooooooooooo ;(
  19. szczególnie te z higieny :polew: :polew: [br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 23:07_________________________________________________ :kox: :kox: :polew: :kox: [br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 23:08_________________________________________________ :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:
  20. niewlewaj sobie,przypadek:tongue4:
  21. :gwizdanie: ma się talent co

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.