Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcys

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcys

  1. a radyjko jakie :tongue4:
  2. ooooooooo żyjesz a co to w profilu gratulacje [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 15:44_________________________________________________tylko czemu nie a4
  3. nawet nie zaglądacie :bicz3:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 20:19_________________________________________________zaczynam się niepokoić, żyjecie ;( ;( ;(
  4. http://allegro.onet.pl/volkswagen-passat-98-tuning-chipbox-i1237241159.html takie cudeńka latają po pile, tylko skrzydeł brak :polew: tuning chipbox [br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 12:07_________________________________________________ a no umiera,wszyscy pracują nie tak jak ty
  5. [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 12:57_________________________________________________kiedy spot kanko.
  6. to co ty tam wyprawiałeś.spadam musze odespać, jutro zadzwonie,
  7. :hi: [br]Dopisany: 05 Wrzesień 2010, 23:42_________________________________________________jak wyjazd
  8. dziś o 8:30 rano urodził się nowy klubowicz :>
  9. czekam czekam chyba zaraz lece bo coś się kroi
  10. jakoś tak wyszło,że ja, a jeśli chodzi o plecak to gdzie nie trzeba go mieć. i nikt więcej przyznać się [br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 10:23_________________________________________________W Kaliszu jak byłem na szkółce widziałem na parkingu dwie audie z naklejkami klubowymi,
  11. ja wstępnie też zobaczymy jak żona bo mały coraz bardziej daje znać o sobie.
  12. tylko się nieutop, weź koło dmuchane ze sobą.
  13. :good: w robocie zaraz jade do kuzyneczki Twojej
  14. marcys odpowiedział(a) na krolu temat w 2.0TDI
    w b6 BLB zaślepiaj śmiało.Ja osobiście w każdym aucie taki zabieg robiłem.
  15. panowie, właśnie kiedy spocik tylko nie tak jak ostatnio, bo na ostatnim było tyle ludu że ledwo pomieściliśmy się na kauflandzie.
  16. uuuuuuuuuuuuuuuuuuu ;( wielka szkoda ale najważniejsze że żonie i dzieciakowi nic się nie stało.mi też wczoraj wjechał chłopaczek lekko w tyłek.
  17. na trzeciego mi nie i dobrze bo niewiem czy bym zjechal .mijaliśmy się dokładnie przed samym wiaduktem, i też poleciałem tak jak ty ale w piątek jak leciałem to pojechałem normalnie i bylo oki.
  18. TOMSON ile stałeś w korku przed obornikami i same oborniki.
  19. żony, kochanki, konkubiny,narzeczone, dziewczyny mile widziane, a i nawet dzieciaki można zabrać,ja swojego biore pomimo że jeszcze nie wyszedł na świat ale niech się już pomału przyzwyczaja.pozdro do soboty
  20. sobota była by ok ale decydujcie sami nie patrzcie na mnie pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.