Treść opublikowana przez Grzes A4
-
trzęsie autem od 75 km/h
No bo chyba tarcz nie miałeś rozgrzanych do czerwoności o błoto by je schlodzilo i pokrzywilo. Zaczal bym od właśnie tego czasem najprostsze rozwiązanie jest najlepsze. Chyba ze w błocie coś było i zrujnowales zawieszenie albo felge Nie się kiedyś też oderwaly hmmm pasek chyba po 30 i przy 100 tragedia
-
AWT Pali olej
Tylko ze pytanie było o któryś z powodów palenia oleju. Podlacze się pod temat
-
trzęsie autem od 75 km/h
Może ci się odwazniki oderwaly
-
Fotele Avant do sedana Pomoc
Tak da się trzeba tylko zrobić w miejsce ori uchwytów nowe tak żeby się zatrzaskuwalo. Sam to robiłem u siebie oraz dla kolegi Jutro ci zrobię fotę i wyśle
-
Spociki Radomszczańskie
Chyba trzeba będzie ta sprawę wziąść pod uwagę
-
Spociki Radomszczańskie
A coś ty. Ten temat tyle razy umiera i zmartwychwstaje ze nawet Jezusowi by się znudziło
-
Spociki Radomszczańskie
Masakra z tym forum tutaj
-
Spociki Radomszczańskie
Powiedz mi lepiej Piotr czy nie masz jakichś zimiwek lepiej
-
Spociki Radomszczańskie
Ale kicha 8========D
-
Pomoć kolegów z okolic
Mogę pomoc ale jestem z radomska za Częstochowa. Jakby co to wal śmiało
-
Spociki Radomszczańskie
Dokładnie miło że ktoś wpadł tylko szkoda że zrobił tyle kilometrów bo była kicha. W sumie prócz cięcia nie było nic. Idea spoko bo dla zuzi sporo zebrali ale to co się stało potem masakra wiadomo klubowicz może bo ma za***iste wtyki na tańsze choinki zapachowe. Ogólnie wszyscy przed nami coś robili było niebezpieczne ale było można a my oddaliśmy się tam gdzie wcale ludzi nie ma trochę piszakekismy i zapewne zrobiliśmy lepsza robotę niż bmw bo oni nawet się rzucić bokiem nie potrafili a zmotoryzowani to banda idiotów a nie jakiś team bo do klubu to im dużo brakuje A apropo jakiś spot dziś? 1 niedziela miesiąca w końcu
-
Spociki Radomszczańskie
Kuwa wszyscy będą wcześniej tylko ja w ciemnej du. ...otchłani To proszę mi tam miejsce uszanować
-
Spociki Radomszczańskie
Tego nie wiem trzeba będzie się szukać znając życie
-
Spociki Radomszczańskie
Nie raczej nie ale podejmuje wyzwanie jaro. Ja juz mówiłem znajomemu u będziemy stać razem tylko ja będę po 14 bo robota pany Mifer dziś śpi w aucie bo nie puści krowiej skai. ... Jest reklama na fb. Od 12 do 21 chyba
-
Spociki Radomszczańskie
Podobno. Rs
-
Spociki Radomszczańskie
Ja sobie grill zamówiłem...
-
Spociki Radomszczańskie
Spoko Mocowania gotowe
-
Spociki Radomszczańskie
Na plac oczywiście
-
Spociki Radomszczańskie
Ja tez ale po 14 dopiero Mifer jak stołki? Mamy oficjalne zaproszenie jeden z organizatorów mnie czyli powiedziałem ze Nas zaprosił
-
Spociki Radomszczańskie
Jestem za
-
Spociki Radomszczańskie
Ooo w pupę kto się odezwał
-
Spociki Radomszczańskie
No kiedy? Działamy coś 4 go? Moto piknik będzie
-
Spociki Radomszczańskie
No to może zacznij od tego i zobaczysz czy będzie poprawa
-
Spociki Radomszczańskie
No a dwumas masz ok?
-
Spociki Radomszczańskie
A to co ci się dzieje?