Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BrunoNH

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BrunoNH

  1. Gdzie doszedles, bo ja do jakiejs wielkiej zaby co zre jablka i nie moge tego przejsc przeszedłem całą To sie pochwal co tam trzeba zrobic bo juz mnie to doprowadza... Jedynka duzo prostsza jest... Cale demo ?? Bo za full wersje trzeba placic chyba... ??
  2. Gdzie doszedles, bo ja do jakiejs wielkiej zaby co zre jablka i nie moge tego przejsc
  3. siema Pany... Gratki tym co zsinieli, to chyba z przepicia... Jarko mogl robic rozne rzeczy, nawet nie chce wiedziec... Dejmon ma tytan zamiast kosci... ale Ty Ogru za co dostales... Kerczi wez mi na spota ramki i naklejki bardzo Cie prosze... jesli bedziesz oczywiscie... ??
  4. Trzeniek pewnie na Ciebie czekala a Ty wolales pic z kolegami... :gwizdanie: :drool: PABLO nie za stara dla Ciebie ?? Przeciez Ty lubisz takie co sie lalkami BARBI jeszcze bawia...
  5. :hi: Autko zrobione, ramki mi u sokola zapie.... i jakies czerwone badziewie dali Wyglada to na mojej srebrnej niuni jak pol d.... z poza krzaka
  6. :hi: Pixi Dixi chcial podjechac, ciekawe czy dalej chce... ? On maVAG-a :gwizdanie:
  7. GRATKI VIP-a jarko :oklaski:
  8. A po co Ty do tego jestes potrzebny... :gwizdanie: Acha i jeszcze ja nie jade
  9. Czyli jednak beda 2... :gwizdanie: ... a zapomnialem o jarko... beda 3 rozne kalendarze
  10. Po co to bylo gasic na 3h ?? :gwizdanie:
  11. a tam lat, raptem kilka miesięcy śniegi stopniały, Rob wylazł z gawry :polew:
  12. Tak jarko to wlasnie jego bryke dzis widzialem, na zywo troche inaczej wyglada niz na fotach... :gwizdanie: Ten samochod jest... ... ze tak powiem specyficzny...szczegolnie wnetrze...
  13. no to ja bym sie tym faktem nie chwalił :polew: OZI :bicz3: chyba NEX-a na Ciebie napuszcze... :gwizdanie:
  14. Kierownica z prawej strony pewnie :gwizdanie: Ja weim kto Bruno, jeszcze mało widziałeś To moze bys sie podzielil wiedza z ziomkiem z NH Przecież Ty jesteś z NS Blachy mam z KaNSas, ale prawem zasiedlenia po 6 latach jestem juz z NH
  15. Kierownica z prawej strony pewnie :gwizdanie: Ja weim kto Bruno, jeszcze mało widziałeś To moze bys sie podzielil wiedza z ziomkiem z NH
  16. a czyje to takie granatowe na ramkach klubowych i stalowkach felach i czarrnych lampach z tylu ?? Tablice jakies N34HHG zoltej z tylu i bialej z przodu pod M1 widziane dzisiaj ok 17 ?? Ramki oczywiscie nasze... Przyznam, ze pierwszy raz takie cudo widzialem... :polew:
  17. Wąski na Os. Na lotnisku wczoraj ok. 16 :gwizdanie: A godzine pozniej Siemian na wislickiej
  18. Ta pompka co wkleiles linka to jest pompka do szyby a nie do lamp!!! Do lamp daje duzo wieksze cisnienie i dlatego weze maja wiekszy przekroj!!! dzieki za info , szukam i tak calego zbiornika z pompką, ale ceny [br]Dopisany: 15 Luty 2009, 13:52_________________________________________________kupiłem pompkę sprysków reflektorów, zamiennik 3B7 955 681 , jeszcze tylko zbiornik, a po węża wybieram się w piotek do ogrodniczego [br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 21:16_________________________________________________orientujecie się czy zbiornik 4,5 litra na dwie pompki od polifta podejdzie p&p do przedlifta? chodzi mi głownie o mocowania Wklej zdjecie pompy od spryskiwania szyby, u mnie u gory byl czujnik a pompka zamiast wtyczki na 2 zyly miala wtyczke na 3 :gwizdanie: Nie dalo sie jej zamontowac do zbiornika na 2 pompki bo on ma tak samo jak zbiornik od pasata dodatkowe miejsce na czujnik zamiast czujnika w pompce jak to bylo u mnie w ori Myslalem, zeby na goraco zrobic tam dodatkowa dziure wlasnie pod moja pompke i to wydaje mi sie najlepszym rozwiazaniem Na zdjeciu ten zbiornik od pasata, widac wyraznie miejsca na pompki i czujnik dodatkowy...
  19. w Bukowinie jest ok 1,5 metra śniegu Noto mnie zaskoczyles... przeciez slonko od paru dni porzadnie napi.... i to w calym kraju... Nie masz na mysli sztucznego ???
  20. Zlot zimowy im Adi zorganizował dzisiaj zaczynają... Zimowy ?? Przeciez juz jest wiosna troche sie spoznili... :gwizdanie: Oj Bruno przecież zima jest do 21.03 :gwizdanie: Popatrz za okno, widzisz gdzies snieg ?? Juz jest po zimie, no chyba ze jeszcze gdzies w gorach lezy snieg, ale tego to ja juz nie mam jak sprawdzic...
  21. Zlot zimowy im Adi zorganizował dzisiaj zaczynają... Zimowy ?? Przeciez juz jest wiosna troche sie spoznili... :gwizdanie:
  22. Heyka, jak fajnie, ze juz piatek
  23. Sam pisal, ze jak uciekal to zachaczyl zderzakiem o kraweznik i kratke zgubil...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.