Treść opublikowana przez BrunoNH
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Apropos telefonow, czy taki filmik juz byl na forum ?? http://www.fkn.pl/1,356,1867641,1,wiadomosc.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
130 MB to malo, ja mam 8GB i mi zaczyna brakowac a boli mnie to, ze nie moge sobie karty wrzucic Wrzucasz 1 film jakis przyrodniczy i masz 100MB w plecy 3-4 dni to itak duzo, moja N95 tyle nie da rady jak jej ostro uzywam A wypowiedz sie NEX jak tam z aparatem? Jestes z niego zadowolony ?? [br]Dopisany: 23 Styczeń 2009, 09:40_________________________________________________Co z tym turniejem FIFY 09 ?? Wczoraj sobie zainstalowalem i ostro trenuje a Wy ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czesc Robert To zalezy do czego Ci jest tel potrzebny ?? Ja swojego uzywam chyba do wszystkiego... nie ma tylko koncowki do lodow Co do e51 to jak dla mnie ma malo pamieci wbudowanej, ale karta jakies 8GB wszystko zalatwia Nie uzywalem jej osobiscie bo mam swoja N95 i jestem z niej bardzo zadowolony... Fotki w dzien wychodza podobno GIT, ale w nocy daje sie we znaki brak lampy Plusem jest bateria, z tego co mi wiadomo 9 dni trzyma... Ale jesli sie za nia rozgladasz to to wszystko pewnie wiesz :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam, juz piatek, jeszcze 7,5h i weekend Trzeniek, obiecales PABLO-wi, ze nie wrzucisz na forum, ale na GG albo emila mozesz przeslac Cuber gratki tytulu megaspamera I kolejny powod do picia jest... A teraz dzial techniczny: Wczoraj wymienilem ta przetwornice felerna, a blad o przepalonej zarowce dalej sie wyswietla Przynajmniej narazie mi nie zgasla w trasie tak jak ostatnio to robila, wredna... Kable lepiej jest polutowac i w koszulki termokurczliwe, czy wystarczy w kostke wsadzic ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema wszystkim, jeszcze dzis i jutro i weekend
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
podejrzewam ze gra właśnie w piłke...... to znaczy stoi z przodu i czeka na podanie Na spalonym ?? A sedzia gdzie ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam wszystkich
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ty byles wczeniej a oni doszli Nie pamietasz bezowocnej konwersacji o narzadach ?? Ile razy mam sie z Toba witac dziennie ???
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema Kamil, Cuber, boseron
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
watroba odrasta z kawalka, nerki dobrze przeplukane browarem, pluca sie przeczysci wd40, cos sie zawsze wytnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
... a serce ??? :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jarko widze ze Ty masz to co mi trzeba Moze z Twoich czesci bym skorzystal ?? Co Ty na to ???[br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 18:57_________________________________________________Noto jestesmy umowieni, za ile minut i gdzie ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A kto tu mowi o podmianie turbiny ?? Chce wyeliminowac map sensor, albo upewnic sie ze to on Po tej operacji juz bede pewny, ze winna jest turbo i bedzie kolejny powod, zeby zalozyc AWX-a :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
VAG juz byl!! z Sokolem testowalismy Teraz czas wyeliminowac przyczyne Zostaly juz tylko 2 opcje: 1. map sensor 2. turbo Dlatego potrzebuje podmienic i zobaczyc czy problem zniknie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No tez mi sie wydaje, ze to cos z ta nieszczesna przetwornica Ale jak teraz swieci to co gosciowi powiem ?? Swieci, ale wolal bym inna Niedlugo posprawdzam porzadnie i polutuje te kabelki i zaloze brakujace dekielki, w ktorych musialem porobic dziury na kable :gwizdanie: A teraz pytanie z innej beczki: Ma ktos AFN-a i ma chwile czasu, zeby powymieniac sie czesciami ?? Pierwsze co musze sprawdzic to czujnik cisnienia kolektora (map sensor), a potem jak to nie przyniesie efektu to kierowniczki w turbo Jak mial bym pewnosc ze to czujnik to biore nowy w ASO Czas odmulic moja i poczuc moc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak swieca juz tak jak maja swiecic obydwa, nie wiem co im sie poprawilo ale wazne ze dzialaja Czyli mozna powiedziec ze po zamontowaniu xenonow ten komunikat sie pojawil, ale czemu to nie mam pojecia A moze miec to cos wspolnego z tym, ze byly halogeny w lampach a teraz kabelki sa zaslepione ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wie ktos co moze byc z tymi zarowkami u mnie Przypomne, ze zmienilem na xenony i wtedy przepalila sie postojowka Zmienilem na 2 takie same W5W i blad przepalonej zarowki nie zniknal i mnie to strasznie drazni Z tego co wyczytalem w ksiazce obslugi to przepalona zarowka na fisie dotyczy tylko swiatel mijania i tylnych, wiec teoretycznie jesli walnieta byla zarowka od postojowek to nic nie powinno wyswietlac ?? Posprawdzalem jeszcze raz styki i zarowki i wszystkie swieca, a komunikat nie zgasl Koncza mi sie juz pomysly, jesli Wy tez nie macie jakiegos pomyslu to zaloze nowy temat bo widze ze tego jeszcze nie bylo ;( Raczej watpliwe jest, ze trzeba pod VAG-a podpinac po zmianie zarowek, lub zmiana na xenony... PS: Trzeniek jak rybki ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam wszystkich w ten ponury wtorkowy poranek Dziwny fakt, pozmienialem zarowki i dalej mam blad na FIS-ie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Do jutra, spadam do wyra
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hey Panowie, zakladal ktos u siebie albo u kogos spryski na reflektory ?? Moze jest jakis zaklad w Kraq co sie tym zajmuje ?? Myslalem o czyms takim... czy to dobry wybor ?? Czy cos jeszcze potrzebuje do tego kompleciku ?? Chcialbym zrobic spryski lamp niezalezne od spryskow szyby jesli to mozliwe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zamowilem takie i takie i po klopocie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam wszystkich Ma ktos z Was niebieskie postojowki u siebie ?? Wolno takie miec czy musze biale kupic do moich DEPO ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wielkie dzieki panowie, a w szczegolnosci podziekowania dla sokola
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak dopiero wrocilem z myjki, ale fakt, ze tam git sie autko myje Popoludniu rezam lampki grzeszniku bedziesz potępiony Mnie dziś nie będzie na spocie bo rozkłada mnie choroba, nie chce stać długo na polu bo się całkiem załatwie, w nocy ledwo zipałem, jade na gripexach Hehehe... ja grzesze a Ciebie Bog karze :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak dopiero wrocilem z myjki, ale fakt, ze tam git sie autko myje Popoludniu rezam lampki