Treść opublikowana przez bthd
-
Błędy przepustnicy P2108 w A4 B7 2.0TDI
mam podobny problem ciągle 3 kontrolki Check ABS i trójkąt i błąd P2108 czy wymiana przepustnicy coś pomoże?
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
dordźcie załaczam zdjecia był przyjacielem przez prawie 11 lat od lipca 2008 ale juz dużej nie bede go męczył co podobnego jakościowo? a co w wersji ekonomik ... bede wdzieczny za pomoc a4 2,5TDI pozdrawiam
-
Jakie koncowki tlumika do zderzaka S4 B6
Tak chciałem chociaż z 1cm bardziej i byłoby git ale sensu już cięcie ponowne raczej nie ma więc muszę nauczyć się z tym żyć [emoji23] wytapane z sm-N910C
-
Jakie koncowki tlumika do zderzaka S4 B6
Tez w końcu pogoda i mycie się zgrało to proszę jak u mnie wyszło Nie jestem do końca zadowolony pan tłumikarz zrobił swoje i "napis widać. ..." ale myślałem że przywyknę. .. ale to jednak widać. .. Podrzucę jeszcze sposób montażu dla planujących a jak wyglądało przed znajdziecie parę postów wcześniej wytapane z sm-N910C
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
Gdzieś to można zakupić czy to Twoje dziecko? Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
Ja mam wersję 4 i jak komuś wieś tańczy to może sobie po 5 pseudo przeciwmgielnych montować o gustach się nie dyskutuje Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie koncowki tlumika do zderzaka S4 B6
Ładne rzeczy! Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie koncowki tlumika do zderzaka S4 B6
super dzięki wielkie juz dotarły do mnie powiem z w ręku robią wrażenie ! naprawdę nie są małe! powiem że sklep załatwił dostawę piorunem!
-
Jakie koncowki tlumika do zderzaka S4 B6
U mnie wydech jest oryginalny taki już kupiłem zderzak tez juz taki był .... w końcu musze te "dziury załatać"
-
Jakie koncowki tlumika do zderzaka S4 B6
Super wyszło! mógłbyś zbliżenie z boku jak to z bliska wygląda czy musiałeś dodawać jakieś przedłużki aby tak wyszło? ja mam trochę inny zderzak ...
-
Jakie koncowki tlumika do zderzaka S4 B6
zamówione 90.... Wegor mogłbys fotke wrzucic troche z biliska fifek i moze jak to od spodu wygląda?
-
Jakie koncowki tlumika do zderzaka S4 B6
amaradaar powiedz musiałeś cos ucinać końcówki czy wydłużać czy jest akurat aby wystawała poza obrys tak jak u Ciebie?czy ciąłeś kocówki tłumika tak jak zaznaczałem na zdj ?
-
Jakie koncowki tlumika do zderzaka S4 B6
ja sie skłaniam chyba jednak do 90 niby nie mam typowego zderzaka od s4 ale otwór ma średnice 11cm i nie wiem czy 100mm to nie za duża końcówka nie chcę przesady u amaradaara efekt jest taki jaki bym chciał osiągnąć
-
Jakie koncowki tlumika do zderzaka S4 B6
mówisz o wymiarze przy tłumiku czy na końcu rozumiem że trzeba przyjąć wymiar w pkcie 1 resztę odcinamy?
-
Jakie koncowki tlumika do zderzaka S4 B6
jakie wymiary montażowe masz u siebie - nie wiem jak mam to sprawdzić czy 100 bedzie już za duża wg Ciebie? moze przymierzałeś?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powodzenia i witamy
-
[ALL B6] RNS-E 2010
jakby ktos poszukiwał jest juz nawigacja na rok 2010 do RNS-E wersja: Audi RNS-E 2010 AN nie upgrade'uje softu wiec wystarczy plytka nr 2 ja juz testuje nagrywania jak zawsze polecam
-
[ALL] naprawa lakiernicza felgi w warszawie (AEZ wave)
dziękuje za pomoc to tez mi się udało znaleźć tylko przeważnie robią 4szt co najmniej a nie wiem czy taki model bardzo błyszczący w ogóle jest do zrobienia .... nie wiem czy to trzeba polerować czy chromować czy jest na to inny sposób może już ktoś coś podobnego robił
-
[ALL] naprawa lakiernicza felgi w warszawie (AEZ wave)
Witam nie mam szczęścia do felg AEZ wave które tak nie dawno kupiłem ciągle coś z nimi jest nie tak najpierw uszkodzili mi je w serwisie jak odkręcali śruby poobijali wnęki w które wchodzą śruby ponoć używali dobrych nasadek nie wiem od tamtej pory każde drobne draśniecie zaznacza sie na nich a wczoraj krawężnik tak przypuszczam przerysował na szerokości okolo2-3cm jedno ramie już nie jest to niestety zarysowanie i mocno widoczne zrobię zdjęcie proszę o pomoc gdzie można by taką felgę naprawić może ktoś ma podobne doświadczenia wydaje mi się iż ta felga ma coś nie tak z ta powłoka mam na zimę poza tym oryginalne Audi i nic się z nimi nie dzieje pozdrawiam
-
[B5 ADR] Pytanie w sprawie MEGACAR w Warszawie
strasznie wszyscy kochaja mega car jakby nie bylo w tej wsi nad wisla zadnego innego mechanika godnego polecenia
-
[ALL] Różnice między wersją map 2008 i 2009 do RNS-E
ze ja sie niby czepiam? oooogdy wzyciu .... tylko nie moge jak mnie znow na zielona trawke wysyla
-
[ALL] Różnice między wersją map 2008 i 2009 do RNS-E
niestety do nieba od ziemii to jej jeszcze daleko bledy z 2008 pozostały np skret poprzez pas zieleni na ulice rownolegla.... jedziesz zawsze nie ta estakada na siekierkach a to nie jest juz od wczoraj.... wiecej beldow nie zauwazylem prawda to ze wiecej obiektow uzytecznosci publ test trwa
-
[ALL] Różnice między wersją map 2008 i 2009 do RNS-E
juz mam 2009 chodzi wersja softu jest ta sama czyli 650 wiecej roznic nie udalo mi sie jeszcze zauwazyc jak sie pobawie dam znac
-
[ALL] Różnice między wersją map 2008 i 2009 do RNS-E
juz jutro bede testował 2009 jesli dobrze pojdzie dam znac [br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 13:53_________________________________________________jakbym sprzedawał to na pewno uzyłbym takiego argumentu pytanie czy pan gliniaz bedzie wiedział gdzie szukac mapy w audi i czy wogole ..... no chyba ze ich przeszkolą i to musowo w ASO wszystskich marek .....
-
[ALL] Różnice między wersją map 2008 i 2009 do RNS-E
ta 2008/2009 to jest poprostu 2008 nie wiem dlaczego sprzedawca tak napisał a prawda jest taka ze 300zł za 2008 to stanowaczo za duzo a ina sprawa ze jeszce w lutym jak byłem w serwisie to 2008 kosztowało pona 1200zł