Treść opublikowana przez virus
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Wymiary to 64 cm x 13 cm
-
Mój nowy nabytek A4 B6 zrobiona na S4 B7;)
Już nie piszcie ze była rozbita, może poprzedni właściciel chciał mieć b7. Ładna sztuka oby ci służyła
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Listwa byłą kiedyś w czarnym macie ale chrom się źle maluje i z czasem są odpryski wiec został chrom.
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Ostatnio mało przebywałem na forum Z ostatnich modów to zakup kamerki I jakieś nowsze fotki
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Ja bym lepiej proponował wsadzić moto w kuriera koszt to około 100f, znajomy tak często robi jak jedzie na dłużej do PL
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
W TDI ori końcówki są zakrzywione w dół, więc trzeba odciąć stare i wspawać nowe.
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Od allegro Bez podania źródła Pana zdjęcia nie mogę zweryfikować zgłoszenia i tym samym stwierdzić o ewentualnym naruszeniu Pana pra Za niedługo będą moje auto sprzedawać i ktoś do mnie się zgłosi po odbiór.
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Ooo zaraz pisze do allegro
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Jak byście robili spota gdzieś w okolicach Maidenhead to dajcie znać może zaglądnę
-
[B6 AVF] Moja
Fajny mod tylko może być problem jak wciśnie ci się przypadkowo przycisk w kluczyku klapy, np w kieszeni i nawet nie będziesz wiedział ze się otworzyła . Ja już kilka razy wsiadam do samochodu i na fisie widzę ze klapa jest nie domknięta
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
A to już wiesz różnie bywa jeden będzie miał problem a u drugiego będzie spokój, kumpel kupił pół roku przed premierą BF3 nowy komp i u niego wszystko śmiga, ale jednak dużo osób ma z tym problem [br]Dopisany: 20 Luty 2012, 11:27_________________________________________________ Nie wkuurwiajcie mnie bo zaraz polecę do Media i kupie na PS3 Mam też 560Ti i też mnie wywalało po kilku minutach, po upgradzie biosu karty graficznej gra śmiga jak trzeba i wydajność wzrosła
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
No nieźle to wygląda
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
No widzę ze udało się odpalić jeszcze musisz przetestować jak to działa
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
W Anglii 10cm śniegu to kataklizm
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
No ledwo co do domu z pracy wczoraj udało mi się wrócić, mam dojazd przez takie górki BMW, i Mesie zablokowały drogę
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Hehe no ja niedługo zakładam FMIC ale dedykowany do a4 1.8T, więc zobaczymy Z lewym halogenem będzie problem i kratki wchodzą na styk, przy montażu dokładnie ustaw FMIC do zderzaka [br]Dopisany: 04 Luty 2012, 23:38_________________________________________________Pierwszy śnieg Anglia 2012, jutro pewnie wszystko będzie pozamykane
-
[B6 AWX] FMIC w 1.9tdi AWX on board
Wystarczy i do TDI i do 1.8T sam taki mam
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Ze zderzakiem s4 może być tylko problem z zamontowaniem jeśli masz FMIC wtedy lewy halogen nie chce wejść ja halogen musiałem przyciąć. Po za tym pasuje wszytko p&p
-
Cenzura internetu SOPA i ACTA
Ludzie muszą wyjść na ulice, każdy musi wziąć sprawę w swoje ręce :wallbash:
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
To nigdy nie przechodzi Za 3 miesiące pewnie przyjadę [br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 14:01_________________________________________________Dziś przeszedł Kondensator 1.5f Wzmacniacze jak na razie podłączone prowizorycznie dla tego ze jestem zagranicą
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Teraz jest 2 razy mocniej jak przyjadę do PL to przetestujesz
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
U mnie odpalałem webasto z odległości około 700m, gdzieś w instrukcji wyczytałem ze jest do 800m
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Kupiłem u tego użytkownika końcówki i poprosił mnie o fotkę Chciałem nagrać jakiś filmik ale sąsiad mało co po policje nie zadzwonił (Angole są pojebani ) VIDEO0004
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grześ pewnie reza i nie ma czasu napisać
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Jak by ktoś chciał Infinity kappa 120.3se idzie na sprzedaż, zostaje alpine + kappa perfect. Bass z Alpine jest mocny i dość mięsisty ale jakościowo gorszy od Infinity kappa perfect.