Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

virus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez virus

  1. Już nie piszcie ze była rozbita, może poprzedni właściciel chciał mieć b7. Ładna sztuka oby ci służyła
  2. Listwa byłą kiedyś w czarnym macie ale chrom się źle maluje i z czasem są odpryski wiec został chrom.
  3. Ostatnio mało przebywałem na forum Z ostatnich modów to zakup kamerki I jakieś nowsze fotki
  4. Ja bym lepiej proponował wsadzić moto w kuriera koszt to około 100f, znajomy tak często robi jak jedzie na dłużej do PL
  5. W TDI ori końcówki są zakrzywione w dół, więc trzeba odciąć stare i wspawać nowe.
  6. Od allegro Bez podania źródła Pana zdjęcia nie mogę zweryfikować zgłoszenia i tym samym stwierdzić o ewentualnym naruszeniu Pana pra Za niedługo będą moje auto sprzedawać i ktoś do mnie się zgłosi po odbiór.
  7. Jak byście robili spota gdzieś w okolicach Maidenhead to dajcie znać może zaglądnę
  8. virus odpowiedział(a) na Lukaszxxx temat w Audi A4/S4 B6
    Fajny mod tylko może być problem jak wciśnie ci się przypadkowo przycisk w kluczyku klapy, np w kieszeni i nawet nie będziesz wiedział ze się otworzyła . Ja już kilka razy wsiadam do samochodu i na fisie widzę ze klapa jest nie domknięta
  9. A to już wiesz różnie bywa jeden będzie miał problem a u drugiego będzie spokój, kumpel kupił pół roku przed premierą BF3 nowy komp i u niego wszystko śmiga, ale jednak dużo osób ma z tym problem [br]Dopisany: 20 Luty 2012, 11:27_________________________________________________ Nie wkuurwiajcie mnie bo zaraz polecę do Media i kupie na PS3 Mam też 560Ti i też mnie wywalało po kilku minutach, po upgradzie biosu karty graficznej gra śmiga jak trzeba i wydajność wzrosła
  10. No widzę ze udało się odpalić jeszcze musisz przetestować jak to działa
  11. W Anglii 10cm śniegu to kataklizm
  12. No ledwo co do domu z pracy wczoraj udało mi się wrócić, mam dojazd przez takie górki BMW, i Mesie zablokowały drogę
  13. Hehe no ja niedługo zakładam FMIC ale dedykowany do a4 1.8T, więc zobaczymy Z lewym halogenem będzie problem i kratki wchodzą na styk, przy montażu dokładnie ustaw FMIC do zderzaka [br]Dopisany: 04 Luty 2012, 23:38_________________________________________________Pierwszy śnieg Anglia 2012, jutro pewnie wszystko będzie pozamykane
  14. Wystarczy i do TDI i do 1.8T sam taki mam
  15. Ze zderzakiem s4 może być tylko problem z zamontowaniem jeśli masz FMIC wtedy lewy halogen nie chce wejść ja halogen musiałem przyciąć. Po za tym pasuje wszytko p&p
  16. Ludzie muszą wyjść na ulice, każdy musi wziąć sprawę w swoje ręce :wallbash:
  17. To nigdy nie przechodzi Za 3 miesiące pewnie przyjadę [br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 14:01_________________________________________________Dziś przeszedł Kondensator 1.5f Wzmacniacze jak na razie podłączone prowizorycznie dla tego ze jestem zagranicą
  18. Teraz jest 2 razy mocniej jak przyjadę do PL to przetestujesz
  19. U mnie odpalałem webasto z odległości około 700m, gdzieś w instrukcji wyczytałem ze jest do 800m
  20. Kupiłem u tego użytkownika końcówki i poprosił mnie o fotkę Chciałem nagrać jakiś filmik ale sąsiad mało co po policje nie zadzwonił (Angole są pojebani ) VIDEO0004
  21. Jak by ktoś chciał Infinity kappa 120.3se idzie na sprzedaż, zostaje alpine + kappa perfect. Bass z Alpine jest mocny i dość mięsisty ale jakościowo gorszy od Infinity kappa perfect.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.