Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michuck

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michuck

  1. dziękuję za wszystkie głosy - możecie jeszcze raz kliknąć i podziękuję za wszystkie ocenki!
  2. Dziękuję, moja dziewczyna jest Wam bardzo wdzięczna za wszystkie głosy!
  3. Czerwone pole pod zdjęciem oddaj swój głos, mech: oczywiście, że tak
  4. A czemu Ona tak cierpi/ała? :naughty: Hehehe btw. głos można oddawać co godzinę, dzięki
  5. Pomagam swojej dziewczynie wygrać, widziałem tego typu akcje na forum i pomyślałem że panowie pomogą. Jeżeli macie coś przeciwko, to proszę usunąć temacik.
  6. Witajcie drodzy klubowicze, zwracam się do Was z prośbą o kliknięcie, a mianowicie chodzi o: 1. Wchodzicie http://www.photoblog.pl/boginirapu/57878510 2. Klikacie "oddaj swój głos" i gotowe! :gwizdanie: Z góry dziękuję za wszystkie głosy i liczę na Was.
  7. Nie ładnie, nie ładnie Edytuj link i usuń index.php?polec=9002
  8. No to Wasze zdrowie, bo mojego szkoda
  9. Golf dwója nie ma chu*a
  10. To "S4" nie bardzo...
  11. ekhm... wyraziłem swoją opinię, ale w dalszym ciągu sądzę że zalatuje wiejskim tuningiem.
  12. Boczne drzwi maja inny kolorek czy tylko mi się wydaje? Poza tym ładne autko, czekamy na więcej zdjęć.
  13. Grill na czarno... Reszta ok.
  14. Xenon już do mnie leci, i teraz czas na kupienie postojówek (obecnie mam żółte ). Możecie mi coś doradzić? Chcę, aby świeciły na biało, a nie na żółto ja teraz. Może takie - http://www.allegro.pl/item876935043_postojowki_w5w_t10_hp_1w_180_stopni_nowosc.html
  15. Pany, ponawiam pytanko -> http://www.allegro.pl/item885234737_hid_zestaw_xenon_xenony_h7_slim_made_in_japan.html [br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 17:33_________________________________________________Ponawiam pytanko. ;([br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 21:58_________________________________________________up :gwizdanie:
  16. Niestety fundusze nie pozwalają, mam chrapkę na te http://www.allegro.pl/item885234737_hid_zestaw_xenon_xenony_h7_slim_made_in_japan.html Ale muszę dowiedzieć się czegoś więcej od Was, czy warto, czy nie w ciemno nie chcę kupować.
  17. Panowie, chcę mieć zwykłe BIAŁE światło, powtarzam białe (nie podchodzące pod żółte - żółte mam teraz ), po przeczytaniu tego wątku, domyślam się że najlepszym rozwiązaniem będą 4300k i teraz pytanko, taki zestaw będzie ok? ew. to http://www.allegro.pl/item885234737_hid_zestaw_xenon_xenony_h7_slim_made_in_japan.html http://www.allegro.pl/item863045286_postojowki_w5w_t10_hp_6_led_180_st_najlepsze.html Z góry dziękuję.
  18. Michuck odpowiedział(a) na elmo814 temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie chciałem zakładać nowego tematu dlatego piszę tutaj Panowie jest taka sytuacja - jadę, teren zabudowany (sic!), droga zaśnieżona, zaspy(!), z racji tego że mam słabe światła mijania włączyłem na moment halogeny, aby przypadkowo nie wjechać w zaspę bo już płytę dzisiaj urwałem... (nie chciałem też włączać drogowych, aby nie oślepić) i nagle zza tego samochodu czerwona lampka i policja, kazali mi zjechać na bok... 100zł 2 punkty karne Mandat nie przyjęty. Co byście zrobili na moim miejscu? :gwizdanie:
  19. Pozdrowienia dla Granatowego Audi Q, widzianego dzisiaj po godz. 19 [DWR]
  20. Światła tylne i przednie na polift II i auto kox. Jak na rocznik 95, to na zdjęciach widać że bardzo zadbana.
  21. Popieram przedmówcę, zajoba można dostać o takich "xenonów" w starych lampach. Silniczek Drewno reszta btw. nie wyzywali Cię na CB za te "xenony"?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.