Treść opublikowana przez Michuck
-
Drogi klubowiczu - pomóż w głosowaniu (jedno kliknięcie)
dziękuję za wszystkie głosy - możecie jeszcze raz kliknąć i podziękuję za wszystkie ocenki!
-
Drogi klubowiczu - pomóż w głosowaniu (jedno kliknięcie)
można głosować
-
Drogi klubowiczu - pomóż w głosowaniu (jedno kliknięcie)
Można głosować co godzinę
-
Drogi klubowiczu - pomóż w głosowaniu (jedno kliknięcie)
Można jeszcze głosować
-
Drogi klubowiczu - pomóż w głosowaniu (jedno kliknięcie)
Dziękuję, moja dziewczyna jest Wam bardzo wdzięczna za wszystkie głosy!
-
Drogi klubowiczu - pomóż w głosowaniu (jedno kliknięcie)
Dzięki
-
Drogi klubowiczu - pomóż w głosowaniu (jedno kliknięcie)
Czerwone pole pod zdjęciem oddaj swój głos, mech: oczywiście, że tak
-
Drogi klubowiczu - pomóż w głosowaniu (jedno kliknięcie)
A czemu Ona tak cierpi/ała? :naughty: Hehehe btw. głos można oddawać co godzinę, dzięki
-
Drogi klubowiczu - pomóż w głosowaniu (jedno kliknięcie)
Pomagam swojej dziewczynie wygrać, widziałem tego typu akcje na forum i pomyślałem że panowie pomogą. Jeżeli macie coś przeciwko, to proszę usunąć temacik.
-
Drogi klubowiczu - pomóż w głosowaniu (jedno kliknięcie)
Witajcie drodzy klubowicze, zwracam się do Was z prośbą o kliknięcie, a mianowicie chodzi o: 1. Wchodzicie http://www.photoblog.pl/boginirapu/57878510 2. Klikacie "oddaj swój głos" i gotowe! :gwizdanie: Z góry dziękuję za wszystkie głosy i liczę na Was.
-
[ALL] Fajna wciągająca gra :)
Nie ładnie, nie ładnie Edytuj link i usuń index.php?polec=9002
-
IV Urodziny Audi A4 Klub Polska :)
No to Wasze zdrowie, bo mojego szkoda
-
[VW Golf Mk2 1.3] Fura tymczasowa Dany'go
Golf dwója nie ma chu*a
-
[ALL B5] Moja nowa A4
To "S4" nie bardzo...
-
[ALL B5] 1.9 tdI 110ps avant:)wszystko na 2i3stronie;)
ekhm... wyraziłem swoją opinię, ale w dalszym ciągu sądzę że zalatuje wiejskim tuningiem.
-
[ALL B5] [B5 AFN] [B5 AFN] Moja świnka A4 AFN 1.9 TDi
Boczne drzwi maja inny kolorek czy tylko mi się wydaje? Poza tym ładne autko, czekamy na więcej zdjęć.
-
[ALL B5] 1.9 tdI 110ps avant:)wszystko na 2i3stronie;)
Grill na czarno... Reszta ok.
-
[ALL B5] Jakie postojówki do xenonu?
Xenon już do mnie leci, i teraz czas na kupienie postojówek (obecnie mam żółte ). Możecie mi coś doradzić? Chcę, aby świeciły na biało, a nie na żółto ja teraz. Może takie - http://www.allegro.pl/item876935043_postojowki_w5w_t10_hp_1w_180_stopni_nowosc.html
-
[ALL B5] Soczewki s4 - wybór hidów
Pany, ponawiam pytanko -> http://www.allegro.pl/item885234737_hid_zestaw_xenon_xenony_h7_slim_made_in_japan.html [br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 17:33_________________________________________________Ponawiam pytanko. ;([br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 21:58_________________________________________________up :gwizdanie:
-
[ALL B5] Soczewki s4 - wybór hidów
Niestety fundusze nie pozwalają, mam chrapkę na te http://www.allegro.pl/item885234737_hid_zestaw_xenon_xenony_h7_slim_made_in_japan.html Ale muszę dowiedzieć się czegoś więcej od Was, czy warto, czy nie w ciemno nie chcę kupować.
-
[ALL B5] Soczewki s4 - wybór hidów
Panowie, chcę mieć zwykłe BIAŁE światło, powtarzam białe (nie podchodzące pod żółte - żółte mam teraz ), po przeczytaniu tego wątku, domyślam się że najlepszym rozwiązaniem będą 4300k i teraz pytanko, taki zestaw będzie ok? ew. to http://www.allegro.pl/item885234737_hid_zestaw_xenon_xenony_h7_slim_made_in_japan.html http://www.allegro.pl/item863045286_postojowki_w5w_t10_hp_6_led_180_st_najlepsze.html Z góry dziękuję.
-
Ślisko
Nie chciałem zakładać nowego tematu dlatego piszę tutaj Panowie jest taka sytuacja - jadę, teren zabudowany (sic!), droga zaśnieżona, zaspy(!), z racji tego że mam słabe światła mijania włączyłem na moment halogeny, aby przypadkowo nie wjechać w zaspę bo już płytę dzisiaj urwałem... (nie chciałem też włączać drogowych, aby nie oślepić) i nagle zza tego samochodu czerwona lampka i policja, kazali mi zjechać na bok... 100zł 2 punkty karne Mandat nie przyjęty. Co byście zrobili na moim miejscu? :gwizdanie:
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla Granatowego Audi Q, widzianego dzisiaj po godz. 19 [DWR]
-
[B5 1Z] moja nowa i pierwsza włoszka :D NOWE FOTY
Światła tylne i przednie na polift II i auto kox. Jak na rocznik 95, to na zdjęciach widać że bardzo zadbana.
-
[B5 ADP] mój szarak pospolity :)
Popieram przedmówcę, zajoba można dostać o takich "xenonów" w starych lampach. Silniczek Drewno reszta btw. nie wyzywali Cię na CB za te "xenony"?