Treść opublikowana przez Michuck
-
Drodzy klubowicze, potrzebuję kilku głosów ;-)
Dzięki koledzy
-
Drodzy klubowicze, potrzebuję kilku głosów ;-)
Witajcie drodzy klubowicze, Widzę, że jest już zamieszony jeden temat z prośbą o głosowanie "Konkurs Bobovita" - mam do Was podobną prośbę , a mianowicie... Wejdź na http://konkurs.powerisback.com/ Po prawej masz "konkurs, zdjęcie lub film" klikasz na to, potem klikasz na 'ranking' tam jest moje foto - podpis 'Disco polo party' klikasz na zdjęcie obok, a potem na ocene "5" i to wszystko, mam nadzieje ze pomożecie ;-) Z góry dziękuję, mam nadzieję że nie zostanę skazany na chłostę klubowiczów
-
[ALL] Czy ktos mogłby mi pomóc?
O to chodziło? :-)
-
Strefa Śmiechu
http://fishki.net/comment.php?id=46529 To musiało boleć...
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
http://pl.youtube.com/watch?v=GGTaKhiQQJk&feature=channel_page
-
Ceny paliwa marzec 2026
W strone Kudowy od Wrocławia: ON Verva 3.39 ON 3.27 Gaz 1.61 :gwizdanie:
-
Ceny za łącze internetowe
Też posiadam Multimedię, tylko że płacę 60zł z hakiem za 1mb/s. A jeszcze rok do końca umowy...
-
[ALL] Co za mróz
-16, odpalił jak ze strzału, a dwa dni stał na mrozie.
-
[ALL B5] A4 B5 z przodem od B7
Najlepsze są komentarze pod opisem.
-
[B5 AHL] moje skromne 1.6
Bardzo ładnie się prezentuje , a co do silnika - cieszyć się i jeździć tym co się ma .
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Dzień doberek
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Z pewnej strony... :gwizdanie: Zawitaj na PW.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
:gwizdanie: Dobra, koniec bo jeszcze ostrzeżenie dostanę .
-
[B5 AFN] Fotki mojej A4
@lucas-9: jakbyś je sprzedawał podaj cenę na PW EOT
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Panowie, coś na dobranoc albo na dzień dobry.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Powitać
-
[B5 AFN] Fotki mojej A4
Bardzo ładnie się prezentuje, cieszy oko btw. nie tylko Ty
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
http://pl.youtube.com/watch?v=cA8ouFf_NVI
-
[B5 AEB] Moja A4 1.8 T Quattro 95
Zazdroszczę , Zgodzę się z cerB, pokrowce , Zamieniłbym tylko lampy na nowszy ich model i będzie cacy furka.
-
Strefa Śmiechu
Populacja bałwanów.
-
[ALL B5] fajny filmik :D
No, za***isty filmik .
-
Wasze niunie i mrozy
swiezak84: o, tak samo jak u mnie, ale moja Audi dostała jeszcze irokeza na głowie (czyt. dach) .
-
[ALL B5] Audi A4 1.9 TDI
Fajnie, fajnie ale gdzie zdjęcia?
-
Jak on to zrobił?
Więcej: http://www.tvn24.pl/-1,1579978,0,1,niecodzienne-parkowanie-przy-murku,wiadomosc.html
-
[B5 AVG] a oto moja audiczka
Posiadam indetyczną A4 , tylko żę inny kolor . Gratki za udany zakup .