Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michuck

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michuck

  1. Witajcie drodzy klubowicze, Widzę, że jest już zamieszony jeden temat z prośbą o głosowanie "Konkurs Bobovita" - mam do Was podobną prośbę , a mianowicie... Wejdź na http://konkurs.powerisback.com/ Po prawej masz "konkurs, zdjęcie lub film" klikasz na to, potem klikasz na 'ranking' tam jest moje foto - podpis 'Disco polo party' klikasz na zdjęcie obok, a potem na ocene "5" i to wszystko, mam nadzieje ze pomożecie ;-) Z góry dziękuję, mam nadzieję że nie zostanę skazany na chłostę klubowiczów
  2. http://fishki.net/comment.php?id=46529 To musiało boleć...
  3. http://pl.youtube.com/watch?v=GGTaKhiQQJk&feature=channel_page
  4. W strone Kudowy od Wrocławia: ON Verva 3.39 ON 3.27 Gaz 1.61 :gwizdanie:
  5. Też posiadam Multimedię, tylko że płacę 60zł z hakiem za 1mb/s. A jeszcze rok do końca umowy...
  6. -16, odpalił jak ze strzału, a dwa dni stał na mrozie.
  7. Najlepsze są komentarze pod opisem.
  8. Bardzo ładnie się prezentuje , a co do silnika - cieszyć się i jeździć tym co się ma .
  9. Dzień doberek
  10. Z pewnej strony... :gwizdanie: Zawitaj na PW.
  11. :gwizdanie: Dobra, koniec bo jeszcze ostrzeżenie dostanę .
  12. @lucas-9: jakbyś je sprzedawał podaj cenę na PW EOT
  13. Panowie, coś na dobranoc albo na dzień dobry.
  14. Bardzo ładnie się prezentuje, cieszy oko btw. nie tylko Ty
  15. http://pl.youtube.com/watch?v=cA8ouFf_NVI
  16. Zazdroszczę , Zgodzę się z cerB, pokrowce , Zamieniłbym tylko lampy na nowszy ich model i będzie cacy furka.
  17. Populacja bałwanów.
  18. Michuck odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    No, za***isty filmik .
  19. swiezak84: o, tak samo jak u mnie, ale moja Audi dostała jeszcze irokeza na głowie (czyt. dach) .
  20. Fajnie, fajnie ale gdzie zdjęcia?
  21. Więcej: http://www.tvn24.pl/-1,1579978,0,1,niecodzienne-parkowanie-przy-murku,wiadomosc.html
  22. Posiadam indetyczną A4 , tylko żę inny kolor . Gratki za udany zakup .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.