Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michuck

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michuck

  1. Zazdroszczę Quatro Ogólnie ładne autko, za dobrą cenę.
  2. Zapisany. Czekamy na resztę.
  3. Jak jeźdżę do Wrocławia (na rynek, okolice) to tylko parkuję w Galerii Dominikańskiej.
  4. Michuck odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Chętnie bym się wybrał, ale miłoby było gdyby ktoś leciał z okolic Ząbkowic, mam tu na myśli Kłodzko, DDZ, Bielawa.
  5. No nic, dowód zabrany - jadę na przegląd. [br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 14:35_________________________________________________Pieprzony sworzeń wahacza.
  6. Witajcie, wczoraj po rutynowej kontroli okazało się, że mój przegląd skończył 10 dni temu, to znaczy: + data pierwszego przeglądu w PL 22.12.2008 + koniec: 11.09.2009 Oczywiście zabrano mi dowód rejestracyjny, mam zrobić przegląd i dopiero później odzyskam dowód. Pytanie: czy są wydawane przeglądy 10cio miesięczne, czy to był błąd wystawiającego, czy błąd wystawiającego w wydziale komunikacji?
  7. Te ceny w warsztacie są kosmiczne.
  8. Do kolegi, który stworzył stronę - dodaj faviconke, bo strona poleciała do zakładek.
  9. Witam, Panowie, gdzie można tanio i solidnie przyciemnisz szybki we Wrocławiu?
  10. Wiem, wiem aluski idą na pierwszy odstrzał jeszcze w tym roku.
  11. Michuck odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Wyjeżdża ktoś z DDZ/DSW/Bielawy?
  12. BMW 320d, siedział na pupie od kilku kilometrów aż przyszedł czas na długą prostą - wyprzedził mnie przy ok 160km/h. btw. pozdrawiam kierowce z czarnej Audi A5 która śmignęła mi jak strzała w drodze na Kłodzko.
  13. Wczoraj światła obok Arkad Wrocławskich podjeżdża typ Hondą CRX (125KM benzyna), stanął obok mnie i gazuje . Nie zastanawiając się zacząłem trzymać gaz na 2 tyś obr. zielone światło i gościu nie miał szans, na 1, 2 i 3 wąchał smród spalin.
  14. http://www.youtube.com/watch?v=cMsGOgDQrAs
  15. http://www.youtube.com/watch?v=ympn8VBMhNU
  16. Prosimy o zdjęcia. Wchodzisz na http://www.imageshack.us/ i wklejasz kod, który zostanie pokazany po wgraniu zdjęcia.
  17. O Panie... frenum - czapki z głów ->
  18. Kolczyk w karku to jest to.
  19. Dziękuję bardzo za skan.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.