Treść opublikowana przez marda16
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
ja mam podobnie jak u ciebie z ledami w DRL-ach wyskakuje błąd i sygnał i albo ginie albo zostaje a też niekiedy wyskakuje w jeździe:ranting:
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
A które żarówki masz wymienione na ledowe?
-
Procedura wypalania DPF 2.0 TDI PD
Dlaczego akurat robiłeś to w poznaniu czy chodziło o koszt czy coś innego,pewnie też mnie to czeka w przyszłości?
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
do oświetlenia tylnej tablicy rejestracyjnej w B7 przy włożeniu żarówek LED http://www.kufatec.de/shop/en/product?info=4253&x96509=7171j7hravtuenu8jmep00ar71 do B6 nie trzeba...
-
[B7 BLB] 2.0 TDI Moja Kochanka :)
chyba jesteś drugi z Wałbrzycha na tym forum oprócz mnie z B7-mką,chyba że się mylę widzę że autko obniżone fajnie...
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
ok,czekamy...
-
Regulacja lędźwi przedni fotel
może były fotele wymieniane i ktoś coś nie podłączył?
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
myślę że we wtorek po świętach to chyba by można było zamawiać, bo przez święta to każdy jeszcze zainteresowany adapterem zaglądnie na forum...
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
ja się dopisuję także..
-
Zderzak przedni S-line , montaz zamiast zwykłego??
Tak włącznik PDC jest zamiast wizytownika, przy zamianie na zwykły oszczędzisz bo grilla innych kratek i wlotów nie potrzeba...
-
Zderzak przedni S-line , montaz zamiast zwykłego??
za zderzak S-line musisz dać min.500zł kiedyś widziałem po 450zł tu pierwszy z brzegu ZDERZAK DO AUDI A4 B7 S-LINE NA SPRYSKI PDC !!! (3063421407) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. kolor jaki kupisz to obojętne dla lakiernika, przedni PDC w jeździe jest wyłączony jak gdzieś dojeżdżasz musisz go ręcznie włączyć tylny jest cały czas włączony jak chcesz założyć zderzak od S-line to musisz się liczyć z większym wydatkiem na to bo musisz dokupić inny grill,maskownice halogenów,wloty powietrza,no i jak chcesz PDC to cały układ,oraz spryskiwacze xenonów...
-
Zderzak przedni S-line , montaz zamiast zwykłego??
Raczej nie trafisz w stanie idealnym zawsze będzie gdzieś jakaś rysa itp. a koszt malowania zależy gdzie i kto ale powinni ci to zrobić 350-500zł,a co do miernika to nie zmierzy on grubości lakieru na plastikowym zderzaku tylko aluminium i zwykła blacha....
-
Osłony tarcz przód i tył przy swapie na 320/288 w A4 B6
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-125/nr-oslon-oska-tylnich-tarcz-246353/
-
Program na 170KM Mulitronic - obciążenie
za bardzo nie poszalejesz tak jak z manualem tu masz temat http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/all-chipowal-ktos-juz-multitronica-3281/
-
Program na 170KM Mulitronic - obciążenie
Co za herezje piszesz o tych skrzyniach:facepalm:
-
Montaż ORI lotki S LINE avant
Ja też myślałem jak przykleić lotkę i wybrałem klej do szyb,teraz spokojnie śpię
-
wymiana oleju i wyszlo... ;(
dla mnie byłby tylko jeden wybór,czyli zestaw z korkami:wink:
-
Problem z migającym xenonem
Kolego ja właśnie dokładnie tak miałem i palnik był w porządku.. teraz czekam na przetwornice i mam nadzieje że będzie ok.. Mówisz przetwornica....no to zobaczę ile jeszcze wytrzyma....
-
Problem z migającym xenonem
na razie to nie przeszkadza mi bo to trwa chwilę tylko tyle że to zauważyłem a jak się zrobi cieplej to się przyglądnę temu z bliska,coś pozamieniam i zobaczymy bo trochę rozkręcania z tym jest:kwasny:
-
Problem z migającym xenonem
A u mnie po zapaleniu auta trochę tzn.kilka-kilkanaście sekund mruga ale nie przygasa lewy xenon później jest ok czy to też zaczyna się problem z żarnikiem:kwasny:
-
Jaki koszt profesionalnej polerki auta
ale mniej więcej wiesz ile cię wyjdzie skompletowanie wszystkiego co potrzeba do polerki bo to nie będzie 400 czy 500zł
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
zakładaj zakładaj ja nie wytrzymałem ale efekt zaje.......
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
nie da rady,tak czy tak trzeba ściągać osłonę klapy..... jak by nas było 3-4 na zakup adaptera to można już coś myśleć...
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
sam się biję z myślami co robić,czy montować rezystor czy dokupić adapter bo tu chodzi o pieniądze,na przodzie w drl-ach mam ledy kupione w komplecie z rezystorami ale mało kiedy mam spokój żeby nie wywalało błędu dlatego trochę się obawiam już teraz rezystorów:kwasny:
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
czyli należy go wlutować równolegle? a nie szeregowo a może by ten rezystor wlutować przy MCE wtedy było by nie trzeba kalpy rozzbierać ? Pin 5 – Zasilanie oświetlenia tylnej tablicy rejestracyjnej (WY) [szary] Pin 10 – Masa [brązowy] ?? u ciebie kolego nic nie trzeba robić jeżeli jeździsz b6 to nie będzie błąd na fisie:wink: