Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miron78

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miron78

  1. dzisiaj w drodze do pracy mijałem się z czerwonym w pakiecie czerń rs4 b9 - myślałem że wypadne z auta - ależ to groźne zrobili - masakra
  2. już to własnie obczaiłem przypadkiem
  3. i dodatkowe info - w domkach nie ma ręczników - trzeba coś zabrać w swoim zakresie
  4. UWAGA ! ZMIANA PODZIAŁU NA DOMKI - INFO W PIERWSZYM POŚCIE Dopisał się jeden tym i trzeba wszystko pozmieniać - ilość domków i przetasowania w nich ludzi Wiecie - płaci w euro to się muszę dostosować
  5. A i na masaż pewnie niejeden będzie chętny a Ty się w tym czasie dzieciakiem zajmniesz ?
  6. Jasne - każdy ma taką możliwość - nie ma problemu - niech wpada bo troche dziewczyn i dzieciaków będzie
  7. coraz bliżej ?‍♀️ trzymać kciuci za pogodę
  8. gdzie te stare emotikony - te nowe z d*py są
  9. Też macie takie możliwości w tel ?
  10. Tolek jasne że na miejscu Ps. Jaka tu cisza jak na tak małą ilość dni do wyjazdu - cisza przed burzą - każdy na siłowni i dociera nogi na rowerku hehe A tak przy okazji właśnie napisałem pierwszego pista na forum z telefonu - jupi
  11. Doszła nam jedna osoba na nocleg tym samym domki mamy wykorzystane na maxa MArio w tej sytuacji możesz oddać kase Rafałowi który nie jedzie - na jego miejsce wskoczyła Aga Tomasza - Tomaszu się ze mną rozliczy Tomaszu też jedzie na 2 kółkach tyle tylko że jedzie z Agą a w rowerze nie ma bagażnika żeby ją zabrać więc jedzie innym jednośladem ?
  12. tak - tym bardziej że Twoja już jest w mnie w garażu ?
  13. ja też odpadam ?
  14. zapraszam do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi wyjazdu - info w pierwszym poście
  15. zapraszam do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi wyjazdu - info w pierwszym poście
  16. wszelkie konkrety od teraz w pierwszym poście
  17. Jako że kumpel Stasia nie potwierdził obecności i dodatkowo jedna osoba zrezygnowała to ostatecznie będziemy mieć 2 pełne domki z dostawkami a nie 3 z czego jeden w połowie pusty. Dlatego od tego momentu nie ma możliwości już pojechania z noclegiem - mamy FULL. Wszelkie info w pierwszym poście
  18. Nie bywam - wtedy też nie bywałem ale jakoś więcej się działo na forum człowiek też miał więcej czasu to latał po zlotach nawet 100km w jedną strone i faktycznie Opolskich zlotów kilka zaliczyłem Fajnie i miło że pamiętasz - ja się przyznaje że Ciebie nie pamiętaj ale przy tej ilości regionów i zlotów co zwiedziłem to nie miej mi za złe ......ech BEX.......... można powspominać - bo furka była cacy - ale w sumie każde swoje audi dobrze wspominam i każde było dla mnie wyjątkowe A co do B8 to gratki - fajny wybór i najlepsza z możliwych kolorystyk
  19. jest w domu tv ale nie wiem jakie programy
  20. ok - klepnięte mamy 3 domki - zapłacić musimy niezależnie od ilości osób więc 2 wolne łóżka jeszcze mamy jak ktoś by był chętny
  21. W Leśnej mamy też do dyspozycji coś czego troche brakowało w Zatorze Siatkówe plażową - w dodatku ogrodzona że nie trzeba biegać po piłke więc jak po rowerze jeszcze będą siły to można popykać hehe Do jutra ustalam wszystkie szczegóły z ośrodkiem co do imprezy Stasiu ten Twój znajomy chętny ? Ktoś jeszcze chce coś zamieszać w liście jadących ? W piątek podam wszystkie szczegóły co do wyjazdu i wrzucę je w 1 posta
  22. Ja wczoraj dodałem kolejne 52km z Dawidem i kobietami - Osiek też wczoraj pierwszą trase w tym roku zrobił i w miarę ok bo o 8.00 dzisiaj już był ze mną na siłce i siedzieć umiał więc chyba nie jest źle - wszystko będzie kwestią tempa bo odległościowo da radę
  23. fajna sprawa - nie wiedziałem
  24. fajniutka - podobna do mojej - pewnie dobra cena była skoro sprowadzany ze stanów Pamiętaj - to że allroad to nie znaczy że modzić się nie da albo nie trzeba ja jak kupiłem też tak myślałem - ale tylko pierwszy miesiąc a glebe bym miał dawno bo wtedy wygląda all jeszcze bardziej kozacko - ale ja nie mogę - potrzebuję go mieć podwyższony jak seryjnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.