Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miron78

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miron78

  1. zmieniając temat.... chyba już czas zakładać zime nie - teraz już zwlekanie nic nie da - choć śniegu to chyba jeszcze długo widzieć nie będziemy
  2. A po wjechaniu moim autem na parking z auta jeszcze przez 5min się kopciło Do dziś mam po nim uraz udostępniania auta osobą trzecim
  3. Stasiu ja miałem nowy zestaw założony kupowany od kolesia z forum już nawet nicka nie pamiętam - zestaw założony jakieś 1,5 miesiąca przed popełniniem błędu użyczenia auta Arturowi na 5min Po tych 5min mogłem zamawiać wszystko nowe
  4. jak patrze na pogode to marne szanse na brak deszczu w niedziele - sporo lepiej widze ma być w sobote
  5. ja mam cały wekend wolny bez planów więc jestem chętny Jak by się uzbierało chętnych to ping pong też można tradycyjnie w piątek ogarnąć
  6. nic a nic nie widać tego rozmiaru - widać trzeba by szukać 22 cali do renault
  7. jak wrócimy to odpoczne albo jeszcze w pingla poszpilam
  8. ok - ja nie - zaraz idziemy do mamy na 2 godziny a potem w domu dopiero będę
  9. nie wiem - nie chce wam mieszać - jeszcze mam stół w garażu musze go dzisiaj posprzątać żeby od dzisiaj znowu normalnie w garażu parkować bo od piątku stół rozciągnięty
  10. ale trzeba przyznać dzisiaj pogoda jest niesamowita - zero wiaterku
  11. a ciuchy od wczoraj uwalone masakrycznie A tylna lampka wczoraj mi się rozpadła w rękach
  12. ja będę w domu dopiero gdzieś o 18.00
  13. a na wieczorny nie mam oświetlenia
  14. dziś jeszcze lepsza pogoda na rower - ale dziś brakło czasu
  15. Zarobas! Pajda jaki tam zarobas - kiedyś się na czarną godzine wode i ziemniaki trzymało w piwnicy a ja mam rotory
  16. 2 x 20 cali , 2 x 18 cali , 1 x 17 cali - tak więc wiecie - jak będziecie szukać i kupować B8 to pytajcie sprzedającego jaka cena bez kół
  17. Egon na tą chwile mam do B8 5kpl w garażu
  18. jak patzre na pogode to jutro i bez deszczu i może nawet troche słonecznie Ktoś jutro myśli o rowerze ? ja bym był chętny na jakieś 50-70km
  19. te są na olx wystawione
  20. Egon tu masz moją zime
  21. Czemu Pucek dziwne - przeca koła z ALA tak mają Teraz mam na olx wystawione 2 kpl ze swojego to 17 mają et 28 a18 et26
  22. a auta to takim czasie to chyba trafiają do ubezpieczyciela skoro ten już wypłacił odszkodowanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.