Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miron78

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miron78

  1. Stasiu, Pajda - jak Wy to w wekend widzicie - jest szansa z waszej strony ?
  2. Fajnie było by wykorzystać pogodę i jakąś dłuższą trase zaplanować Ja to mam jeszcze w tym sezonie smaki zaliczyć górę świętej anny - pytanie czy czasowo i pogodowo mi się uda
  3. ja myśle że w ten wekend uda nam się zorganizować rowery większą grupą - pisać kto chętny a bliżej soboty ogarniemy szczegóły - tak wszystko dopasujemy (czas, miejsce) żeby jak największej ilości osób pasowało
  4. Było AC? Było ale tak problemów i kłopotu nie mało
  5. Diman daj info wszędzie gdzie się da - może akurat to pomoże
  6. na stałe już raczej musimy się przenieść na FORUM Gregor jednak sprzedajesz tak jak gadałeś Fura z problemami i połowe czasu stała w ASO - proponuje 19 tyś eu
  7. Stasiu chyba nie bierzesz pod uwagę wersji na kołpakach
  8. już można uszkodzone kupić https://www.otomoto.pl/oferta/audi-s4-bang-olufsen-masaze-virtual-techno-pakiet-ID6z136l.html
  9. Diman jak mój mały wsiada na rower i robi 50km bez jęknięcia to Ty od 20 w jedną strone spokojnie możesz zaczynać
  10. aaaaa a ja myślałem że Ty już masz ledy ja chyba 1200 płaciłem - 5 lat temu
  11. rób tą przeróbke bo te seryjne lampy to starszne zacofanie - inna ekopa jeszcze
  12. no to git - on ogólnie madobre ceny
  13. Majki nie zawsze może do Ewcia pracuje i Majki jest z leną Zobaczymy - dopiero wtorek - jeszcze nie znam naszych rodzinnych planów na niedziele
  14. ciekawe jak z pogodą - ja bym mógł jechać - tymba rdziej że wreszcie kupiłem licznik
  15. znacie http://allegro.pl/audi-a5-rs5-s5-tdi-lift-alu-20-air-ride-recaro-i6951597930.html#thumb/10
  16. Majki chyba gorsze od spóźnienia było brak informacji że się spóźnicie i czekanie bez informacji - tyle przynajmniej sie Dorota od Ewci dowiedziała
  17. po niedzielnym klubowym rowerku - majki, osiek, tomi, blacha - dzięki za współne 70 km
  18. Polkov - GRATULACJE - należy Wam się tak długo wyczekiwana córeczka
  19. chyba lepsze od meganki - i sporo młodsze https://www.otomoto.pl/oferta/opel-corsa-1-4benzyna-nawigacja-super-stan-i-wyglad-zarejestrowany-ID6z2gWo.html dla Doroty eleganckie
  20. ciesze się że w naszym kraju coraz częściej wystawia się fury na sprzedaż nie bojąc się przebiegu faktycznego http://allegro.pl/audi-a7-3-0-tdi-i6931811764.html#thumb/5 Ps. i nie żebym szukał A7

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.