Treść opublikowana przez miron78
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
o f*ck - i nie dałeś mi znać że masz takiego rarytasa na placu kto się to do Ciebie przyturlał takim RSem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
będę nad wodą dzisiaj bo mam urlop od wczoraj do wtorku więc jak by się jaki zlot szykował (tylko nie 3 osobowy) to dajcie znać - wpadnę
-
A4 B8 1.8TFSI by chrbk CABB OEMS IFG10 20" air ride
Pięknie Ci to wszystko wyszło - gratki projektu i włożonej pracy (bo o kasie nie wspominam) I nie zwracaj uwagi na pewne osoby z forum którym żal dupe ściska że same nic nie potrafią zrobić a ich życie jest tak nudne że tylko skaczą z wątku na wątek i szukają w każdym projekcie wad i nieprawidłowości PAmiętaj że to też osoby, które swojej fury nigdy nie pokażą bo i pochwalić sie nie ma czym a na zlota też nie wpadną bo za swój charakter i czepliwość mogły by mieć ryj obity Sory za wpis nie związany z autem - ale szlag mnie trawia na widok pewnych osób które same nic nie robią a pracę innych tylko krytykują JA osobiście bardzo cenie jak ktoś coś przeciętnego, nie rzucającego się w oczy zmienia w coś co się na drodze pozytywnie wyróżnia i jest powodem że inny się obracają i podziwiają GRATULACJE
-
Mironowóz cz. VII - B8 Allroad ROTOR RS5 stołki S4 !!!SPRZEDAM!!!
wrócę do nich na wiosnę - teraz już pośmigam na ciemnych
-
Mironowóz cz. VII - B8 Allroad ROTOR RS5 stołki S4 !!!SPRZEDAM!!!
osobiście też jestem tego zdania
-
Mironowóz cz. VII - B8 Allroad ROTOR RS5 stołki S4 !!!SPRZEDAM!!!
koła ładne ale ogólnie nie przepadam za cieńkimi ramionami - wolę jak koła wyglądają masywniej Ps. z tym chorym to nie masz racji - żona wysłała mnie do lekarza - po 2 godzinnej wizycie okazało się że jestem zdrowy ( dwa dni później lekarz kupił rotory )
-
Mironowóz cz. VII - B8 Allroad ROTOR RS5 stołki S4 !!!SPRZEDAM!!!
Ps. Majki ciesze się że jadąc do mnie swoim zrozumiałeś czemu muszę mieć alla i nie ma mowy o obniżaniu rozumiem że droga powrotna bardziej Ci pasowała
-
Mironowóz cz. VII - B8 Allroad ROTOR RS5 stołki S4 !!!SPRZEDAM!!!
i dla porównania srebrne osobiście się nie wypowiadam które pasują bardziej bo to kwestia gustu Najlepsze wyjście - mieć te i te
-
Mironowóz cz. VII - B8 Allroad ROTOR RS5 stołki S4 !!!SPRZEDAM!!!
A tak się fure prezentuje na ROTORach o identycznych parametrach co srebrne (czyli z RS5) tyle że w kolorze grafit
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie milczy - odezwał się - wczoraj dzwonił że był na wyjeździe i że osobiście sprawdzi na magazynie a dzisiaj rano dzwonił że nie wie jak to możliwe ale nigdzie nie mogą tego znaleźć - ma jeszcze jakiś punkt na giełdzie - będzie na niej w niedziele i ma jeszcze tam sprawdzić - no nie wiem jaka jest szansa - zobaczymy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tomi - tutaj kupowałem https://www.sklepopon.com/opony/letnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja jutro na pewno odpadam muszę skończyć fure i dodatkowo musze doprowadzić do czystości mazde bo ją w końcu muszę oddać jutro
-
Felgi Rotor 19
Na zimę zdecydowanie tak ale jeżeli szukasz na lato o romiar jest odpowiedni
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Patrząc na mojego to ma więcej o: - czujniki przód - tylne roletki szyb - szklanych dach - select drive - B&O - fotele - czarny sufit czyli wartościowo spokojnie 10-12 tyś zł - no i sporo mniejszy przebieg Fotele ma piękne - i ta alkantara Aż jestem w szoku - ciekawe czy dało się tak fure w aso skonfigurować czy jest rezana- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek patrz jaka sztuka pod względem wypasu w porównaniu do mojego https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-allroad-3-0-tdi-245-km-allroad-s-line-quattro-panorama-led-bi-xenon-navi-ID6yZN8z.html cena na poczku może odstraszyć ale jak by policzyć wartość wypasu + wartość z racji przebiegu to już nie wychodzi tak źle- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ps. chyba wyślę ośka jeszcze na jakiś urlop bo sie przyzwyczaiłem do tej mazdy przez ten ostatni tydzień- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zapraszam - i trzymam cie za słowo Mario - no nie wiem czy vw powala - ładny jest - ale jak se przypomne tego czerwonego z pakietem czerń nowego A5 sportback którego w niedziele widzieliśmy to wolę to A5- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale tu tłumy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Stasiu - jak kupowałem rower to tak te ciuchy wisiały na manekinie obok roweru to wziąłem wszystko o rozmair nie pytałem - kolory się zgadzały- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a co do polerki to po umyciu przeglinkowałem całe auto , następnie teraz zaczynam polerke troszke mocniejszą pastą - potem taką bardziej wykańczającą a potem już tylko wosk Wiem że na białym jakiegoś łał nie będzie ale mając dość zniszczony jakier chce sam dla siebie wygiągnąć z niego co się da i przywrócić mu gładkość co by się łatwiej auto myło i żeby odzyskało taką pełną biel - a rys czy zostanie mniej czy więcj to już olewam - na to nie mam wpływu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zadzwonie jak coś- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale to bym musiał mazdą wpaść- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja nie dam rady Postanowiłem że muszę się wziąść za lakier w alu i rozpocząłem 20-25 godzinną męczarnie z lakierem Tak więc autko umyłem wstawiłem do garażu i teraz lecę wszystkie etapy po kolei a że urlopu nie marnowałem na auto to robię po kilka godzin dziennie wieczorami Tak więc na kilka dni alla unieruchomiłem w garażu a cały najbliższy tydzień śmigam mazdą - a pogoda na nią odpowiednia idzie - wczoraj śmigałem z zamkniętym dachem - dziś rano jadąc do pracy już dało się mieć otwarty a przez najbliższy tydzień to i bez dachu będzie szło paść z upału- Mironowóz cz. VII - B8 Allroad ROTOR RS5 stołki S4 !!!SPRZEDAM!!!
Tym bardziej że mam do nich sentyment po tym jak je ostatnio miałem a kolorystyka i stan tych konkretnych mnie złamał po prostu - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE