Treść opublikowana przez Pingvin
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A torxika dzisiaj Boberek masz?? (ja z makro kluczy nie kupiłem bo słyszałem że łatwo je ukręcić i lepszych poszukam jak będzie czas)- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Qtwa niesamowity tekst Wicia... Nic dodać nic ująć.... Chyba zostaniesz naszym Guru od tych spraw ...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale wyobraź sobie jakie może mieć mięśnie wewnątrzmaciczne... :polew: Ładniejsza strona ładniejszej płci : http://www.freeweb.hu/playmate/bottom.html- III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
nie raz piłem z krakósami ,wiem że jedyny sposób żeby przetrwać,to dużo jeść mądrze wybrnąłeś :gwizdanie: Biedne nasze Audiczki na następny dzień...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No masakraaaaa- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
eee gdzieś wcześniej było... nie miło się to ogląda... :/- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ze mna Dzieki za directions Bylem o 20:00. Bylo super, na parkingu staly tylko 4 auta w sporej odleglosci od siebie wiec mozna bylo driftowac osemki. Niestety ok 20:40 zrobilo sie tloczno wiec sie zawinalem. Miejscowka bylaby lepsza gdyby spadlo sporo swiezego sniegu. Tak to glownie lod byl i z altonena nici. NIe dalo sie zlapac predkosci. Po takim palowaniu nawet w srodku zrobilo sie troche cieplo . Najsmieszniejsi sa pracownicy cargo, ktorzy chyba przyzwyczajeni sa do takich akcji. Stoi na samym srodku placy skoda ludzie wokolniej osemki iinne oberki a koles se spokojnie szyby skrobie Qrcze Capone musieliśmy się minąć o parę minut dosłownie. A szkoda samemu śnieg przerzucać kołami to nie to samo..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam o poranku . Ja byłem na CARGO o 19:30 i nikogo z naszych nie było, a samochodów może z 5 na parkingu stało. Troszekę się poślizgałem - heh dobra miejscówka nie odśnieżona była. Fakt, że dużo miejsca to tam nie jest... Czekam na następne manewry.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i ja koło 19- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gdzie będzie dziś ślizganko? Może nadąże za Wami- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
już jest taki na forum Ciężko o oryginalność w dzisiejszym świecie...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
he heh dzieki Boberek to brzmi ładnie Hmmm coś mi wiadomości nie nalicza - licznik stanął?? ...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Piotruś musisz xywke nam jakąś podać... samemu mi głupio tak po imieniu zmiękczać- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to przynajmniej do roboty nie ide...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzień dobry . Qrcze znowu nie dojechałem...:/. Możliwe to, że już kończyliście o 19:30 impreze pod M1?? Kiedy plan na następne ślizganie?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O widzę, że ktośmiał podobny Zalałeś, ale pewnie nie używałeś na tyle tylnego spryska żeby to cudo zalkoholizowane tam dotarło. no i zamarzło O widzę, że ktoś miał podobny problem do mnie. Też mi spryski zamarzały mimo że Castrol -22 stopnie zalałem :/ na razie 2 bezpieczniki wymieniłem i działają, cikawe jak długo podziałają...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie no nie przesadzaj Piotrze... - ja na prawdę lubię składać życzenia- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Heheeheh ja też się piszę na małe manewry, wkońcu wypróbuję 4 kółka... , tylko żebyśmy tam nie jechali o 22 , się muszę wyspać a i żonie życzenia urodzinowe złożyć- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
uuu, czyżby gdzieś indziej dzisiejszy spocik się szykował - za Wami to się nie da nadążyć Panowie i Panie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzień dobry wszystkim i Wesołego Jajka... ups znaczy się Wesołych Świąt, jak żałuję że nie mogłem być na spocie... :/. Qr..de i jeszcze będziecie mieli jakieś fajne wyjście przed sylwestrem... A ja cały czas poza Wawą... :/. Ok to białego śnieżku życzę co by czasem na quattro się przewieść..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
GAFMISZCZ- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzień dobry- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Żeby ustalić prawidłową odległość od odbiornika, należy rozmiar ekranu podany w calach podzielić przez 10”. Zgodnie z tą zasadą najlepsza odległość od kanapy do odbiornika dla telewizora 32“ to 3,2 m. Identyczną zasadę stosuje się do plazmy. Ja dodam do tego, że czytałem gdzieś o odległości miejsca oglądania TV= 3x wysokość (krótsza krawędź TV) telewizorka.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witka - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.