Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michalm320

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michalm320

  1. michalm320 odpowiedział(a) na Peter temat w Układ Jezdny
    Ja chce go tylko wyrównać i na pewno się z nikim nie zamienię na zwykły zawias Po prostu się zastanawiam czy to normalne jest że z tym zawiasem d*pa leży bo być może nie powinna
  2. michalm320 odpowiedział(a) na Peter temat w Układ Jezdny
    Nie chcę zakładać nowego tematu więc spytam tu. Trochę pogrzebałem w książce serwisowej i doczytałem że mam zawieszenie sportowe o oznaczeniu 1BE. Do tego sprężyny: przód 0JF, 824-860kg, klasa wagowa 6 tył 0YG, 496-519kg, klasa wagowa 7 Konkretnie chodzi mi o podniesienie tyłu. Jak widać na zdjęciu to tył siedzi nisko: Możecie podpowiedzieć coś w tym temacie? Może trzeba kupić nowe sprężyny lub o innej klasie wagowej? Z góry dzięki.
  3. Moje pierwsze Audi... Miało być BMW E46 lub E39 a przypadek spowodował że jest Audi. Kupione osobiście w Niemczech. Książka serwisowa, jeden właściciel, buda mierzona miernikiem nie wykazała niczego złego. Jaka to wersja to nie wiem ale ma ksenony, 8 głośników + sub w półce (fajnie gra pomimo ori. kaseciaka), dwustrefowa klima, jakaś elektryka. Z ciekawostek to to że są jakieś czerwone amortyzatory przy których prowadzenie jest nieziemskie pomimo opon 205/60/15. I teraz do Was pytanie. Co to za amory, czemu tam się znajdują i co zrobić żeby podnieść tył bo jak widać na fotach to d*pa jest niżej. Wiem że można przód obniżyć (tego nie wykluczam) ale co zrobić żeby się auto wyprostowało.
  4. Witam wszystkich zgromadzonych Nie wiem jak to się stało ale kupiłem pierwsze w życiu Audi i pierwszy w życiu niemiecki samochód. Do tej pory dwie Mazdy, Honda i Lexus tak więc ciekawi mnie o ile bardziej usterkowe będzie Audi No chyba że nie będzie. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.