Treść opublikowana przez michalm320
-
Dymi na postoju
A jaki masz przebieg auta?
-
Dymi na postoju
Jak niebieski to olej się spala. Jak biały to płyn chłodniczy. A nie ma problemów z odpalaniem?
-
Dymi na postoju
Jeśli płyn chłodniczy przedostaje się do oleju to na korku powinno być szare masło jak również w zbiorniczku wyrównawczym mogą pływać tłuste oczka.... niczym w babcinym rosole.
-
Wasze przebiegi benzynowców
1.8T AVJ. Zbliża się 170tyś km. Przebieg potwierdzony po nr VIN w ASO. Auto mam od 5 grudnia 2013r.
-
Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
Już wiem... takich jegomości powinno się publicznie napier.... batem, sypać solą i do roboty za free, do końca życia...
-
Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
Ja cały czas powtarzam że polaczek musi mieć ciężkiego bata nad głową. Inaczej będzie tak dalej. Co to jest 5 czy 10 lat więzienia? To go nic nie nauczy. Kara śmierci tym bardziej. Jechałeś po pijaku więc prawko zabierane do końca życia bez możliwości powtórnego zrobienia. My musimy mieć bata inaczej nie nauczymy się porządku.
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Żółta felga mnie rozwaliła
-
Nie działają spryskiwacze Xenonów!!
Mnie też nie działały spryskiwacze lamp zaraz po zakupie auta. Silniczek był spalony. 60zł i po kłopocie
-
[Niebieska B6 1.8T]
Gdzie kupowałeś sprężyny? Jaki koszt? ---------- Post dopisany 30-12-2013 at 17:31 ---------- Poprzedni post napisany 09-12-2013 at 22:27 ---------- W końcu jakaś lepsza fotka...
-
Spoty Słupecko - Konińskie
To w końcu kiedy ten spot? Gdzie i o której?
-
Buczy przy porannym odpaleniu
Ja też przyuważyłem to buczenie w moim AVJ. Na zimnym silniku tak ok 30-40s. Może mniej może więcej. W każdym razie pierwsze skojarzenie że dziurawy wydech. Ale skoro tak ma być to ok.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
29 jest wielka szansa że zawitam
-
Głośny start
Ja mam 170tyś i nie mam takiego dźwięku, może delikatnie przez ułamek sek. jak postoi ze 2-3 dni. Z dnia na dzień nic nie słychać. Olej Motul Specyfik 5W40. Łańcuszek niewymieniany, tak mi powiedzieli a ASO bo sprawdzałem historie mojego auta no i przebieg się zgadza.
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Od rantu z przodu czy z tyłu?
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Ja mam do Was pytanie z cyklu czy w A4 B6 z zawiasem 1BE prawa strona (od pasażera) powinna być lekko niżej niż lewa (od kierowcy)? U mnie tak jest i tak się zastanawiam czy to jest celowa zagrywka żeby w czasie jazy pod ciężarem kierowcy auto stało/jechało równo czy coś jest nie tak?
-
Przelany olej silnikowy. Jakie konsekwencje?
A nie możesz go po prostu spuścić do czystego naczynia i wlać tyle ile potrzeba? Myślę że tak szybo Ci uszczelnień nie wywali.
-
Wibracje silnika, co mechanik to inna opinia. Proszę o pomoc. - Problem rozwiązany.
Chodzi wszystko lekko bo masz nowe sprzęgło, nasmarowane co trzeba, nowe łożysko oporowe. Wibracji przy ruszaniu nie ma bo nie masz tarczy zwichrowanej. Tak czy siak nadal twierdze że powodem wibracji silnika nie była dwumasa tylko sprzęgło
-
Wibracje silnika, co mechanik to inna opinia. Proszę o pomoc. - Problem rozwiązany.
Ciekawe. Dwumas nie wykazywał zużycia a wibracje ustały. Może to wina samego sprzęgła była.
-
Falowanie obrotów
U mnie na zimnym jest ok, tak naprawdę zaczyna się to jak są obroty na poziomie 900. Ale jak tylko tyknę gaz to jest ok. Jak to powiedziała moja siostra... pracuje jak diesel... ale tylko we wnętrzu. Na zewnątrz jest wszystko ok Taki też film znalazłem na YT:
-
Falowanie obrotów
Muszę Ci przyznać rację. Fakt że ja się przesiadłem z Lexusa IS200 gdzie było 6 cylindrów ale ogólnie te 1.8T to tak trochę kiepsko brzmią.
-
Falowanie obrotów
Dzisiaj odebrałem auto od mechanika (wymiana rozrządu) i gadałem z nim o tych wibracjach. Mówi że poduszki są sztywne i ich by nie brał pod uwagę. Mówi że możliwą przyczyną jest początek końca dwumasówki. Ale jeśli nie ma innych typowych objawów to by póki co tego nie ruszał i kazał obserwować. Jak padnie to będzie trzeba pomyśleć o czymś takim: Sprzęgło z kołem zamachowym sztywnym 835040 (Skoda, VW, Audi) - Motointegrator.pl - sklep internetowy Albo szukać koła od Audi 80 2.0
-
SPOTY W TURKU
Jakby co to ja się piszę na jakiegoś spota w Turku
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Siemanko. Chętnie odwiedzę Was na jakimś spocie. Daleko nie mam bo z Turku jestem więc zawitam
-
Falowanie obrotów
Też o tym myślę ale z drugiej strony nie ma żadnych typowych objawów zużytej dwumasy
-
Falowanie obrotów
Doszedłeś od czego te drgania masz? U mnie jest problem tylko i wyłącznie jak silnik ma obroty na poziomie licznikowych 900obr/min. Na ssaniu ok, w czasie jazy ok. Tak się zachowuje jakby miał za niskie ale stabilne obroty. Świece nowe, przepływka wyczyszczona i zaadaptowana, olej nowy Motul 5W40, wiadomo filtry też. Auto ma 169tyś przebiegu potwierdzonego w ASO. Cewki wymieniane w Niemczech na akcji serwisowej. :-(