Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukaszxxx

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukaszxxx

  1. hehe:) zawsze mozna sobie wskazówki wymienic:D
  2. A różnice w wskazówkach kto odkrył no kto??
  3. no ale numer modulu mozesz sprawdzic vagiem, jesli go nie czyta to mozliwe ze jest od a6 i nic z tego nie bedzie.
  4. U mnie jednak była pierdolka.. kostka w sterowniku drzwi nie byla wpieta do konca..
  5. Rozwiazałeś kolego problem?? U mnie tez sie dzisiaj pojawił tylko ze u mnie działa przycisk ryglowania kolo klamki, natomiast nie otwiera/zamyka z pilota tylko drzwi kierowcy i po otwarciu drzwi nie podswietla sie licznik.. co to moze byc?? mikrostyk??
  6. mam takich manetek kilkanascie, jak cus to pw
  7. Wiec moduł 8E0953549Q lub R
  8. moduł 4E0 to jest a6 wiec nie podejdzie.. zakladasz kiere od b6 czy b7?
  9. No ale przeciez pisał kolega ze zmienia multifunkcje z b6 na mf z b7..
  10. mam taki kabelek po podpięcia poduchy:wink: http://s13.postimg.org/hviohs4ur/Kabelek.jpg Ten twój kabelek jest bez wyjscia na sterowanie multifunkcja..
  11. Potrzebuje Tak jak wyżej moduł Q lub R, tasme 12 pin od b7, okablowanie poduchy i kostke 4pin do podpiecia kabla od poduszki bo w taśmie od b7 jest inny wtyk..
  12. yyy a to nie jest czasami RB8??
  13. heh oj krecic sie bedzie ale nie podłączysz tego tak zeby dzialało.. Jak chcesz to mam taka tasme mf i kabelek poduchy do b7/b8
  14. założyc na przymiarke sie da, ale dzialac to to nie bedzie..
  15. Stary, przecież to jest tajemnica zawodowa, mi magik robił magic data cash czy jakos tak, nie opłada sie kupowac jesli nie robisz tego zawodowo..
  16. Taa tak jakby błąd nadruku, po podpięciu do autka w vag-comie na bank wyswietli ze to jest RB4, mialem kiedys taki przypadek..
  17. Dzięki wielkie. tyle ze dalej nie wiele wiem, chce licznik podłączyc na stole, chodzi mi jeszcze o to pod którę piny podpiąć +12 i mase, no i diagnoze
  18. Witam. Panowie potrzebuje opis kostek licznika do audi a4 b6/b7 posiada ktoś może takowy??
  19. hehe nie rozsmieszaj mnie koles
  20. nie bede sie z toba bawil w rebusy, mowi ci 4 niezaleznych gosci ze sie nie da a ty dalej swoje
  21. hehe smieszny jestes... to jest forum a4 cj=hlopie i przyznaj sie do bledu co?? o a3 mówiłem z czasów golfa 4 czyli lata 1996-2002 i na bank jest regulowany
  22. Hehe a ty dalej przy swoim ---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ---------- Na fotkach pokazales a3 zreszta normy tez ma a4 ale fizycznie nie jest przestawialny... zrozum to raz na zawsze..
  23. vokotibi numer konta na pw Ci podesłać??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.