Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gik

  1. Gik odpowiedział(a) na Gik temat w 1.9TDI
    mam tylko jeden, i zostal juz zamieszczony, nie mam skanera wiec przepisalem bledy z niego. Zreszta to juz nie jest wazne... mysle,ze temat juz zamkniety Naszczecie nie pokusilem sie o wymiane przeplywki i turbiny zbyt pochopnie. W sumie dzieki temu forum, bo troszke mi namieszalo i musialem to jeszcze dokladniej przebadac...
  2. Gik odpowiedział(a) na Gik temat w 1.9TDI
    nie mialem zielonego pojecia,ze katalizator ma az tak szerokie objawy (zabierania mocy )... i nie tylko ja... w wielu warsztatach i "spece" z vag'ami mowili przeplywka, a inni turbinka.... a co sie okazalo?? to jedynie katalizator.... no ale przy przebiegu prawie 170tys. nie ma sie co dziwic. Reszta ukladu wydechowego jest prawie nowa i nie mam srodkowego.
  3. Gik odpowiedział(a) na Gik temat w 1.9TDI
    Nareeszcie problem wyjasniony, wina nie lezy ani w przeplywomierzu, ani turbinie... brak mocy na wyzszych obrotach spowodowany zapchanym katalizatorem... przez co komputer dostaje zle informacje i odcina go . Katalizatora nie ma - problemu juz tez
  4. Dzwonilem do Megawatu, nie maja paneli na stanie, trzeba poczekac okolo miesiaca na dostawe z Wloch . A te 130mm magnata juz mam... chcialem tylko dowiedziec sie co inni uzytkownicy o nich sadza... . Kosztowaly mnie 220zl. Poczatkowo planowalem glosniczki Hertza ale... nie bylo ich, trzeba bylo znow zamawiac, czekac....
  5. W zwiazku z tym,ze przerobka, przez firme boczkow drzwi przednich na 16cm to koszta okolo 1000zl. A zamowienie samych paneli phonocara z oferty megawat (369zl) to jest za sztuke! A sztuk trzeba 2... porazka.... . Wiec mam inna koncepcje.. wsadze w przod 13cm. Co mi powiecie o tych Magnatach?? Classic 213 65 RMS 130 Peak, 38-25 000Hz , +tweetery, zwrotnice.
  6. wracajac do przyciemnienia szyb... czy ktos sie orientuje ile wzieli by za piecowe przyciemnienie tylko szyb przednich bez czolowej?? Na tylnie zalozylo by sie z folie Mysle,ze kolory dalo by sie zgrac ladnie. A tak wracajac do folii ja przez 3 lata jezdzilem golfem z przyciemnionymi szybami tyl na 60% + fabryka przod na 35% + fabryka (grafit), fakt, ze to bylo profesjonalne wykonane atest byl (bez przednich oczywiscie), przy kontrolach zawsze byl poruszany temat o nich . Bez przednich szyb przyciemnianie dla samej estetyki jest bez sesu :frown: bo to paskudnie bedzie wygladac...
  7. Dzis po wymianie zarowek, przestal calkowicie dzialac nawiew cieply i zimny z klimy tez. Wentylator sie wlacza, ustawia sie jego predkosci... slychac silnczki jak cykaja... tylko,ze nic nie dmucha patrzylem wszedzie, wokol reflektorow, czy moze cos odlaczylem.. ale nic takiego nie widze. Wyglada na ok. W czym moze byc problem ktos sie orientuje?? [ Dodano: 09-03-2007, 15:56 ] Chcialem dopisac,ze wszystko zaczelo dzialac... co najdziwniejsze nic przy nim nie robilem (tylko probowalalem pobawic sie klimatronikiem... i tak mi sie to nie udalo). Dziwna sprawa... ale odrazu humor mi sie poprawil
  8. Wszystko zalezy od tego do czego uzywasz samochodu i gdzie nim najczesciej jezdzisz. W trasie to zgadzam sie, bardzo szybko sie do tego przyzwyczajasz i da sie nawet bardzo polubic :] Ale w miescie(Szczecin,Wroclaw bo tam najczesciej jestem)... i kiedy MUSISZ zaparkowac a w najlepszym wypadku zostaje miejsce na jakims kosmicznym krawezniku.... zostaje Ci jedynie znalezienie innego... i potem trzeba leciec kawal do samochodu :biggrin: Ale ja i tak w planach mam 17'' do swojej Żabki. ps. no no.... cudny avancik.... kolor, felgi prawie z moich snow
  9. Co do obnizenia, moja a4 jest o 40mm nizsza niz seryjne.... i wszystko co napisal spedyt jest ok . Dodam tylko,ze w miastach jest problem z parkowaniem (zwlaszcza w szczycie) gdzie wszystkie miejscowki bez kraweznikow sa pozajmowane... o dziurach nie wspominajac... przetaczac sie trzeba dlugo przez takie ulice :exclaim: Bo jakos nie usmiecha mi sie zostawienie czesci zderzaka,tlumika do trzesienia sie da sie szybko przyzwyczaic... . Za to na rownej drodze wwwrrm :twisted: A i jeszcze 17''+ to juz w ogole na dziurach bedzie zabojstwem
  10. no i zderzak od s-ki by wcale nie zaszkodzil... ale pierw te lampy, same w sobie wiele poprawia
  11. Gik odpowiedział(a) na Gik temat w 1.9TDI
    dzieki za namiar pierw powalcze jeszcze jutro sam... a lapka jeszcze dam rade zalatwic, gorzej z kablami i vag'iem. a przydal by sie ten test, zeby sie upewnic co jest naprawde grane. najwyzej pozostanie mi zostawienie go w rekach mechanikow specjalistow... tylko ciekawe ile sobie zazycza za taki tescik :confused:
  12. Gik odpowiedział(a) na Gik temat w 1.9TDI
    Wszystko to musze zostawic na jutro, ale cos wymysle... ja nie mam takiego sprzetu brak lapka, kabli i oprogramowania
  13. Gik odpowiedział(a) na Gik temat w 1.9TDI
    dzieki... za wiare w moja turbine w sumie taka sytuacja zdarzyla sie kilka razy i trwala tylko przez jakis czas... :|. Ale wg. mnie nie powinno jej byc w ogole.. wiec staram sie cos z tym zrobic
  14. moj ma 266Mhz 64RAM'u i to w zupelnosci wystarcza do AutoMapy i iGo... bo radzi sobie szybko z przeliczaniem. Z TomTom jest znacznie gorzej... jest zbyt ociezaly... . Jesli jest dobra karta pamieci i kodeki z ogladaniem filmow nie ma problemow ;]. Antena wewnetrzna jest wystarczajaca... chociaz w miastach(duuzych), lub w budynkach czasem dlugo moze szukac syngalu... . Wiec mozna sie zaopatrzyc w antene zewnetrzna za jakies 50 zl okolo. Na allegro jest duzo tego.
  15. Mam Acera n35 i napisze tak... jesli chodzi o Polske rodzime mapki sa the best polecam AutoMapa XL (mam 3.9.7)... bezkonkurencyjna w porownaniu do TomTom 6 czy iGo 2006. I jeszcze jedna wada TomTom'a jest strasznie powolny, lepiej i przyjemniej sprawuje sie iGo jesli chodzi o europe, niestety jest troszke mniej dokladny A co do palmtopa acer n35 radzi sobie... mimo,ze brak mu troche do najnowszych modeli. Pozatym trzeba zwracac uwage na szybkosc samego palmka jak i karty ;P uwazajcie na te super tanie 2GB i wieksze.
  16. Gik odpowiedział(a) na Gik temat w 1.9TDI
    yhmm no i wszystko stalo sie jasne (oby) wielkie dzieki za link do tego posta. Bo problem w nim opisany jest identyczny... . Jutro zrobie z nim porzadek ;D
  17. Gik odpowiedział(a) na Gik temat w 1.9TDI
    padla mi cyfrowa :| wiec przepisze 2 bledy ktore mi wyswietlil VAG mam nadzieje,ze wyjasnicie mi co nie co 00575 - Intake Manifold Pressure 17-10 - Control Difference - Intermittent 00519 - Intake Manifold Pressure Sensor (G71) 28-10 - Short to B+ - Intermittent Pozdrawiam i dzieki z gory
  18. Magnaciki... juz nie pamietam jakie dokladnie sa... bo na nich nic napisane nie jest, ale dawaly rade w poprzednim zestawie . I chcialem to wszystko polaczyc samym radiem, bez dodatkowych wzmacniaczy... nie musi porzadnie dudnic tylko grac przyzwoicie Radio mysle,ze Pioneer DEH-P5900MP bylby w miare porzadny do tego (cena/jakosc, bo wyglad... to juz inna bajka :|,oczywiscie uzywany w dobrym stanie, bo DEH-P55BT troszke zadrogi jak na moja kieszen... )
  19. Troche odswieze ten temat... co powiecie mi o glosnikach JBL GTO 6505Ce 165mm, 2 drozne 90W RMS 270W Peak oba kupilem za 100zl od znajomego... mysle o wlozeniu ich do przodu. Do tego syczki Magnta. A na tyl chcialbym stare Alpine SPE-6902 30RMS 150W Peak 6x9. Tylko problem z montazem... bo nie wiem gdzie mozna je dobrze ulokowac... mam avant. A sterowac mial by nim jakis pioneerek 4x50 ( jeszcze nie wiem jaki bedzie pasowac do deski, o ori. moge zapomiec) Mozna bylo by poprostu zlecic to jakiejs firmie montujacej car-audio... ale troche sobie za to zazycza :confused: a ja wolal bym zostawic sobie kase na cos innego Z przodem po kupieniu tych przejsciowek chyba niepowinienem miec problemow... ps. przepraszam,ze troche zmiksowalem temat przod+ tyl.
  20. Gik odpowiedział(a) na Gik temat w 1.9TDI
    no bede jeszcze raz jechac na VAG'a i wezme wydruk.... bo nie dali mi... (pewnie dlatego,ze nic nie zaplacilem ) no i wlasnie dlatego chce sie upewnic czy to napewno on... 500zl to nie taki byle grosz :]
  21. Gik odpowiedział(a) na Gik temat w 1.9TDI
    wedlug VAG'u sa 2 problemy z przeplywomierzem... i wedlug tego co przeczytalem w FAQ (ehh dlaczego ja teraz tam cos o tym zobaczylem... wczesniej szukalem i nic :redface: ) wszystko by na niego wskazywalo... samochod tak jak by na hamulcu recznym jechal :| albo rupiecie staly sie takie szybkie?? Ale nie zawsze sa takie objawy czasami wszystko jest tak jak powinno. Wiec troche zmieniam pytanko Czy ktos cos wie o przeplywomierzach w golfach 3 1.9TDI?? czy one pasuja??
  22. Gik opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Mam problem z przeplywomierzem ( wykazal to VAG, dokladnie 2 problemy z nim zwiazane) i wyglada to tak jakby odcinal mi turbine... poprostu przy rozpedzaniu czasem konczy mu sie moc (czuc jak jest odcinana). Ale nie dzieje sie to za kazdym razem.. czasem przejade naprawde sporo km. i jest wszystko w porzadeczku... a potem nagle jak bym jechal mulem... . W sklepie dowiedzialem sie,ze to gowienko... masa plastiku 2 siateczki i maly sensorek w srodku kosztuje +- 750zl... nowka - pierburg(producent zdaje sie)... w innych silnikach sa bosha po 350zl(nowe) i slyszalem tez z innego zrodla, ze w golfie 3 1.9TDI byly montowane takie same... A czy ktos moglby mi powiedziec cos wiecej?? Co ja z tym problemem moge zrobic?? Poza szukaniem uzywanego... . Z gory dzieki [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 23-03-2007, 11:05 ] temat dodany do FAQ
  23. Dodalem 2 aktualne zdjecia z rodzimej okolicy ( w poscie glownym) Teraz bede mogl sie nia lepiej zajac :twisted: ( plan szyby...)
  24. Niebardzo chce chrom... moim zdaniem im mniej roznych kolorow tym ciekawiej (dlatego musze cos z grilem zrobic) No i masz racje,ze co zaduzo to niezdrowo ;P. Dlatego chce te szyby na wstepie zrobic... bardzo ciemne wpadajace w delikatny odcien zieleni... mam nadzieje,ze beda takie :]
  25. Hmm co do grila i orginalnego przodu S-ki przodu moze i dobrze by bylo... Ale jeszcze mysle co zrobic z tylem, lampy diodowe (widzialem ladne wzory), nie czepiac sie do tlumika! hmm i co jeszcze?? Bo to tez bylo by chyba wszystko z sesownych modyfikacji. Kolorek moze byc okreslenie Żabka pasuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.