Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gik

  1. Gik odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    zasady ekonomicznej jazdy :biggrin: : - oczywiscie bez nogi w podlodze, gazu przy przyspieszaniu dodawac tylko tyle,zeby samochod nie podniosl odczuwalnie sie do gory - zwiekszanie oporu powietrza, przy tym nie trzeba wspominac,ze szyby sa pozamykane, nic nie wieziemy na dachu itp.... . I chyba wiadome,ze im samochod nizszy tym mniejsze sa opory i traci mniej sily przez to potrzebuje mniej energii z paliwa. - najlepsza predkosc to nie wiecej jak 90km/h(+- ), powyzej 120(okolo) powietrze stawia juz dosc spory opor, przez to ilosc en. potrzebnej do potrzymania tej predkosci znacznie wzrasta. teoria 70-100 jest do bani, najlepsza jest predkosc stala ( nie musze tlumaczyc z fizycznego ptk. widzenia? ) - hamowanie silnikiem - wiadomo juz - no i trzymanie sie w zakresie 2k obrotow. ps. to z oporami powietrza przy malych predkosciach mozna sobie darowac, bo sa to znikome wartosci dopiero przy jakis 60++ km/h zaczynaja juz dawac o sobie znac. a ile mi moj spalil? cholera wi... wiem,ze w trasie 5,5l bylo ;D ( ale te zasady wszystkie zostaly zlamane )
  2. moje nic nie szumi... chyba,ze szybe opuszcze moze autko bylo bite... i cos jest nie tak?? Ja mialem tak w swoim poprzednim samochodzie...
  3. nie ma tego chromu na zderzaku, paskudnie to wyglada to byla tylko przymiarka (musialem cos zrobic z nadmiarem tych listew)... jedynie na drzwiach, lepiej,zeby listwy sie poobijaly niz drzwi ( nie ma to jak wysokie krawezniki, niski samochod i baby........... )
  4. Dodalem 2 zdjecia aktualne, widac na nich doklejona listwe nad progiem, bo niestety musze czasem wozic babcie i matke a im ciezko przetlumaczyc,zeby uwazaly jak wysiadaja (przynajmniej nie poobijaja mi drzwi na kreweznikach) Mysle,ze bedzie ladnie sie komponowac jak jeszcze chromowe nakladki na lusterka dorzuce. poztym mam pytanie w co lepiej zainwestowac najpierw. - nowe felgi 17'' ?? - chipsa ?? - czy pierw szybki przyciemnic ladnie, lacznie z przedna ( bez nich paskudnie to wyglada )
  5. oo ladna,czarniutka przod taki jak moj, soczewki + zderzak od S'ki brak tylko halogenow, ale za to masz jakies dodatkowe swiatla na zderzaku, co to??
  6. nie mam teraz kiedy jezdzic i szukac... po swietach sie rozejrze... a wlasnie mysle gdzie sie wybrac, poki co chce przeprowadzic rozeznanie cenowe ;P zeby wiedziec jak daleko jechac mi sie oplaci :| Pozatym z tego co czytalem na forum( a jest troche tych tematow ) nadal nie wiem jak to jest z ta moca 140-150KM to juz ciezki program dla AFN'a czy jeszcze spokojnie da rade przy 170tys. km przebiegu. i jak sie to mniej wiecj ma do przyspieszenia, spalania.
  7. oj daje rade... dzis wlasnie stala taka na parkingu ... szkoda,ze aparatu nie mialem piekne cacuszko....
  8. no slyszalem ze wlasnie jest w Szczecinie hamowania... dokladnie nie wiem gdze... ale cos w okolicy warszewa. Wiem,ze jedna stronka nie smiga bo jakas durna mapa dojazdu sie uruchamia (myslalem, ze ja nie umie i ktos da sobie z nia rade ) a ta druga... zostala wylaczona??
  9. kupie takie... jak na emeryture przejde... zakladajac,ze dozyje pieknie sie prezentuje.... i jeszcze ta czern... mrrr
  10. :eek: no to wiem co mi sie dzis przysni :twisted:
  11. Super wyglada!! Mi wlasniie brak grila od S4 i przod mialbym kompletny... i dolaczam sie do p.s'a spanky, ile on kosztowal??
  12. nie wiem i nie pytaj skad mam angielska , ale mysle,ze nie trudno sie domyslec... za jakis czas bedzie i polska wersja.
  13. http://eurotronica.pl/ Czy ktos wie cos wiecej o tym zakladzie?? Interesuje mnie zmiana ECU, i tam go wykonuja... i chyba nie ma nic blizej mnie :frown:. Wiem,ze zaraz polecicie mi V-Tech, Masters, CompSport... ale pierw wole zorientowac sie w tym co mam w okolicy :biggrin: [ Dodano: 04-04-2007, 20:51 ] Horsepower Tuning http://www.hpt.pl/ jest jeszcze cos takiego w Szczecinie Nie wiem.. teraz cos te strony dziwnie dzialaja :eek: Najwyzej jutro przejade sie tam samemu....
  14. I ja bym sie wybral bo taka beczuszke ropy... w Szczecinie tankowalem na shellu ON Extra za 3.59zl na
  15. ee tam wojsko, nie ma jak kupic wlasna chalupke, wybrac sie do salonu audi i kupic wymarzona audiczke . Pozatym wersja polska juz jest... chodz ja wole angielska zawsze mozna sie czegos nauczyc.... . ale zeby nie bylo zabardzo OT to GTA tez calkiem nie zle jest
  16. Test Drive Unlimited polecam no i pierwszy samochod audi a4 cabrio...
  17. musi :biggrin: bo zmieniałem głośniczki, z tweeterami. I ściąganie za pierwszym razem panelu zajęło mi jakies 15 min... jak z jajkiem,żeby nic nie uszkodzić . Ale okazało sie, nie takie straszne, w dodatku zaskoczył mnie porządek, wszystko tam ładnie pasuje. A jutro prawdopodobnie kupuje pioneera DEH-P55BT bo ori Gamma'y nie daje rady z nowymi głośnikami + tył.
  18. Musisz ściągnąć cały panel, 2 śrubki po bokach, kolejna trzyma plastik - uchwyt raczki ( tam obok sterowania szyba, strona wewnętrzna ) po przesunięciu tego plastiku w dol, będą 2 kolejne śruby. i to było by na tyle, potem zostanie ściągniecie panelu, przesuwasz go do góry i do siebie raczej w miarę dobrze schodzi. Teraz jeszcze odłączenie kabli, od lusterek, elek. szyb. i 1 wtyczka do głośników, no i drucik od otwierania drzwi. Ściągasz coś jakby gąbkę, i widzisz wszystkie głośniki. Z tweeter jest przymocowany na plastiku razem z dźwignia otwierania drzwi, a trzyma go tylko 1 śrubka, potem musisz go delikatnie wysunąć. i dopiero potem weź sie za jego demontaż. Nie wiem czy to coś pomoże... bo do wszystkiego samemu łatwo dojść...
  19. Prawda i nowe audiczki tez sie coraz czesciej pojawiaja... ehh wczoraj widzialem A4 B7 w cabrio.... kolor czarna perla... przejechal obok mnie jakies 10km/h ( fakt, przydal by mu sie Allroad do tej drogi ). Nic wiecej mi do szczecia nie potrzeba, tylko niech ktos mi taka kupi.......
  20. jakies 3 lata temu ( u mnie w okolicy - malym miasteczku !! ) golf 3 byl rzadkoscia, po roku, 3/4 sprowadzonych samochodow to byl wlasnie golf 3... potem przez jakis czas( krotki ) byla moda na astry... a ostatnio wlasnie widze,ze coraz wiecej a4 sie pojawia.. mi osobiscie nie podoba sie to... bo fajny samochod ma byc tylko dla fajnych osob a jak beda go kupowac wszyscy to ... .
  21. Katalizator to zlo :exclaim: przez niego moja żabka slabo jezdzila :frown: pozbylem sie go z pelna przyjemnoscia A turbinke tez chcialbym chociaz potrzymac, nie wspominajac o montazu.
  22. a jaki model polecasz konkretniej?? W sumie to max co moglbym przeznaczyc to 600-700zl I wolal bym uzywane, dobre i ladne... a te pionnerki, raczej tylko nowe sa :confused:
  23. graja calkiem ladnie, jestem w szoku nie spodziewalem sie takiego rezulattu :biggrin: a tweeter wpasowal sie idealnie, po delikatyn scieciu plastiku jakies 2mm . Teraz dorzuce 160mm na tylnie drzwi(jutro) i zobacze co z tego wyniknie no i radio musze dokupic pioneer DEH-P5900MP mysle,ze bedzie fajny, na 55BT malo kasy mam... bo ori gammy jest troszke zbyt ubogie.
  24. po dokupieniu takich przejsciowek wejdzie dowolna 130mm http://www.allegro.pl/item175703535_audi_ramki_ramka_glosnikowa_audi_a4_dar_20401_.html pozatym sporo bylo o tym na forum...
  25. Do sedanow nic nie mam, ale jesli chodzi o kombi to tylko i wylacznie audi... zadna inna marka nie robi ich takich ladnych bo jednak tutaj postawiono nacisk na sportowy, atrakcyjny wyglad jesli chodzi o praktyczne wykorzystanie, no tu bywa gorzej (inne kombiaki sa raczej pojemniejsze ) ale nie ma co narzekac i tak jest swietnie!! Z posrod tylu marek zawsze chcialem audi i ani troche nie zaluje :exclaim:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.