Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gik

  1. w mojej byłej B5 włożyłem Hetrze 13" i grały naprawdę przyzwoicie, ale wygłuszenie drzwi + montaż na stelażu drzwi a nie na tapicerce jest obowiązkowy.
  2. Dało rade, śmiga pięknie! I nawet chyba pokazuje poprawne spalanie! Super sprawa to odblokowywanie. Dziękuje za świetny poradnik!
  3. Niestety nie działa ten kod cholera... próbowałem wszystkie możliwości. Gdzie jeszcze może być problem z brakiem wyświetlania średniego spalania? Aktualni FIS ma 3 opcje do wyboru, 1 z nich pokazuje puste okno. ps. ta 3 z przodu, fajna rzecz wskazówki są podświetlane cały czas
  4. Adres 17 - Instruments : 01100 Adres 16 Steering Wheel : 00012 takie mi wyszły, w 17 próbowałem rożne opcje, przy 01200 się wysypuje error.
  5. Założyłem u siebie manetkę i zaprogramowałem, przycisk działa, płynu brak. ale nie wyświetla mi spalania średniego, tylko w obu funkcjach 1 i 2, tą sama wartość czyli ilość kilometrów do przejechania.
  6. o rany, dorwać tą manetkę w rozsądnej cenie, ori a nie zamiennik graniczy z cudem! Ale w końcu kupiłem... . I zanim zabiorę się do wymiany, walczyłem dziś z kluczami Torex T8, cholerstwa nigdzie nie idzie dostać (cienkiego i długiego)... Kupiłem sobie więc na plastikowej rączce made in germany... i przez ponad godzinę wszelkimi sposobami próbowałem ściąć 1cm rączki (bo była zbyt krótka) i powiem Wam tyle! Koszmar! Mogłem kupić polski odpowiednik... pewnie by zlazł bez problemu... . Jutro zabieram się do wymiany!
  7. Chromowane ramki wokoło szyb - nie podobają mi się. Cały pakiet chrom, jest zbyt świecący, tak samo jak i pełny schwarz, zbyt ciemny. Dodam jeszcze czarne kierunki, zastanawiam się nad listwa na zderzak tylny w czerni(bo końcówki dają tyłowi sporą ilość chromu) i klubowe ramki, wtedy stylistycznie powinno być OK. Szkoda, że oficjalnie będzie to taki mix, bo ani schwarz, ani pakiet chrom... ale zobaczymy, może kiedyś zmienię zdanie i wybiorę 1 opcję Spoiler klapy bagażnika jeśli znajdę eskowy, chętnie go kupię. Tak samo listwy drzwiowe i odrazu pomaluję progi. Wtedy zewnętrznie będzie bajkowo! I będę mógł zająć się wnętrzem na poważnie Dziękuje za sugestie!
  8. hexx, może fotka z mojego wątku Cię zadowoli, chociaż stałem dość blisko auta... . A wozidełko Barta i wrclaguna, to moje ideały i niewyczerpane źródło inspiracji fajnie tak sobie popatrzeć...
  9. Wstawiam fotki z zamontowanymi końcówkami wydechu są caałkiem spore Zapraszam do oceniania
  10. ja teraz będę brać 225, a mam 235 : )
  11. Czarno wszędzie głucho wszędzie, co to będzie ; ). Ta listwa z tyłu na zderzaku ciekawie wygląda!
  12. całkiem ciekawie się zapowiada! Mam nadzieje,że oglądnę Kocurka na żywo Powodzenia w kompletowaniu! (ja też chcę kilka elementów z pakietu schwarz)
  13. Dodałem kilka nowych zdjęć Zderzaczki prezentują się rewelacyjnie, jednak spryski nie pasują idealnie, są zbyt wysokie, i wystają kilka mm ponad zderzak :/ Widocznie S4 ma je troszkę inne.... . Na dniach wstawię fotki z wspawanymi końcówkami ultera!
  14. 3400zł po przeliczeniu z Euro to by się zgadzało . Zdecydowanie jak mówią wyże, na allegro drzwi w kolorze dorwać, ewentualnie podobnym i wyklepać błotnik, i tutaj było by malowanie 2 elementów jeśli drzwi nie będą pasowały + błotnik, + cieniowanie drzwi przednich. 800zł samo malowanie i naprawa, jeśli robisz w dobrym zakładzie po konkretnych negocjacjach cenowych + koszta kupna drzwi.
  15. 8E0 959 433 AD golas na Polskę, tył korby, kratki nawiewu podświetlane - jednak nie podłączone, ostrzegawcze światła na drzwiach, brak fabrycznego alarmu (jaki jest, to nie wiem,działa z domykaniem) brak pełnego fis i tempomatu.
  16. a dwumas? u mnie było podobnie, zaparkowałem grzecznie i ślicznie wieczorem. Następnego dnia rano... kręcę, kręcę.... i nic, akumulator i rozrusznik mocny. 0 podejrzanych dźwięków, po prostu kreci się i nie odpalał. - Zostaje hol do warsztatu, i może to właśnie koło dwumasowe. edit : ---- nie zobaczyłem ostatniego wpisu.
  17. Na kierunki to i ja chętny, akurat dziś rozglądałem się za takimi! Róbta listę i dodajcie GG 2113395 albo 669923834 albo PW A poza tym fajna furka, kierunek modów mamy podobny
  18. Zmieniłem nazwę tematu na bardziej kuszącą . Jestem w trakcie realizacji pakietu S4 (chciałem się pochwalić), i zaczerpnąć Waszych opinni, odnośnie następnego modu :>. Właściwie, po zakupie i lakierowaniu zderzaczków za wiele kasy nie zostało, ale to się nazbiera - najważniejsze na wiosnę odpowiednie nastawienie psychiczne! Pozdrawiam i czekam na ciekawe sugestie!
  19. Masz na myśli chromowe listwy na około okien? Daruj je sobie - nie będzie ładnie wyglądać. Zainwestuj w lampy poliftowe, na przód i może tył, odświeży autko.
  20. Mam podobny dylemat, czy pozbyć się resztek chromu z grilla na przodzie, zamieniając go na czarny, czy zostawić to w chromie + relingi. Z chromem wygląda dość ładnie, pełna czerń nie jest aż tak atrakcyjna.
  21. Nic straconego! Jeszcze można ją odratować! . Powodzenia w modach i czekamy na fotki z rezultatami! (lampy szukaj allegro - zespolone valeo, 2gi lift, 99-01r)
  22. Dokładnie, tak jak mówia wyżej. Brewki złom, Ten grill też beznadziejnie wygląda, zdecydowanie lepiej ori zwykły. Jeśli nie masz kasy na coś od Ski lub RS , co by do tych fikuśnych zderzaków pasowało. Dodatkowo lampy zespolone - obowiązkowo. Gleba jest taka akurat, felga ujdzie (nawet pasuje) wszystko jest w 1 kolorze, to też na plus. Ogólnie ładne B5 do drobnych poprawek stylistycznych.
  23. Jeśli temperatura na zewnątrz nie odbiega zbytnio od 18 C, to klima ustawiona inaczej niż LO - tryb wymuszonego chłodzenia. Chłodzić nie będzie. Musisz poczekać na większe temperatury.
  24. spalanie 13/100, w mieście, na krótkich dystansach, gdzie jest duży ruch i sporo świateł. Jest w normie na takim poziomie. Podaj więcej szczegółów odnośnie tego gdzie jeździsz, jak, jak wygląda typowa droga. No i Vag jak już wyżej wspomniano.
  25. Po 3 latach jeżdżenia po polskich drogach, na 17" kołach, i średnim zawiasem. Padł mi prawy łącznik stabilizatora, okazało się, że to był Lemforder, z roku 1999. Tak jak pozostałe wahacze. Wymieniłem go, pojeździłem pól roku nadal nic nie stukało i idealnie się prowadziło, autko sprzedałem, zrobiłem nim osobiście 60tyś. A ile zrobił poprzedni właściciel? Strach pomyśleć - tylko LEMFORDER

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.