Treść opublikowana przez Gik
-
[B6 AKE] Audi A4 B6 [AKE] 2002r. Oj tym się jeździ :D
Na pewno nie bardziej ciężko niż z 2.0 TDI według mnie, jak będzie dbał tak będzie miał.
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
No właśnie, w końcu się dowiedziałem jakie mam tarcze :> . I przeszukując tamten wątek, nie zauważyłem czy da się przenieść tarcze i zaciski z przodu na tył?
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
coś rozsądnego. Żebym na zimę wrzucił 16" znów 312mm chyba było by ok, na tył nie wiem... na pewno coś większego niż seryjnie. Może jeśli się da, swoje przednie? W ten temat nie zdążyłem się jeszcze zagłębić
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
to też... jak znajdę coś ciekawego to się pojawią ale to dopiero na lato...
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
czarnych się nie kupuje, mając satynowe na dachu ale fakt... progi i relingi trzeba zrobić
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
Szybka przymiarka. I zdjęcie do konkursu "największego brudasa roku 2011!"
-
Audi A4 1.8t Czarny sedan Nowe zdjęcia
Gdybyś zmienił dekory na jakieś alu, lub rybie łuski. Efekt był by lepszy Szczególnie w ciemności. A tak się składa, że mam w fajnym stanie popielniczkę i ramkę wokół lewarka. Nawet same 2 elementy dodają już dużego uroku
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
Wiosenna felga: Turbo Twist Black 19" 9Jx19 ET52 + Dystanse 15mm, są na styk.
-
[ALL B6] 19" 9Jx19 ET52 czy nie jest za szeroka?
Felgi już zostały sprawdzone. Z dystansami 15mm pasują jak ulał A model może nie tak wypasiony jak Lambo albo Bentley. Ale myśle, że też są nie złe Turbo Twist z Audi TT 2009r.
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
9Jx19 ET 52 ... ale w domu walają mi się dystanse 10mm i 15mm, więc zobaczę jak to będzie pasować. Jeśli będzie ok - będą moje
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
Chcę je tylko dlatego,że mogę takie kupić. W środę jadę po nie Kwestia tylko tego jak będą pasować.
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
Stary model mi się podoba, ale aktualnie chcę felgi Turbo Twist Black 19" z TTki http://www.audi-collection.com/Vehicle-accessories/TT-TTS/19-Turbo-Twist-black-Audi-TT-09-10
-
[ALL B6] 19" 9Jx19 ET52 czy nie jest za szeroka?
dzięki wielki za odpowiedzi. Już wiem wszystko czego potrzebowałem. Czyli powinny wejść. Dystane 10mm i 15mm mam. Więc w środę jadę sprawdzić jak to będzie działać w rzeczywistości. A potem pochwale się co to za felgi . Ale na pewno będą na forum wyjątkowe
-
[ALL B6] 19" 9Jx19 ET52 czy nie jest za szeroka?
Witam, mam problem. Bo znalazłem śliczne felgi. Tylko są wątpliwości czy nie są zbyt szerokie... według symulatora będą sięgać 30mm głębiej w środek nadkola. Czy nic nie będzie ocierać? Miło było by o szybką i konkretną odpowiedź
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
Sprzedałem swoje 18". Teraz szukam ładnych 19" interesuje mnie oklepany wzór RS6, oryginały. z "prawie nowymi" oponami. Gdyby ktoś miał namiar na takie. Niech da mi znać! 235/35 a zastanawiam się czy 235/40 wejdą i nie będzie problemów
-
[B6 AKE] Audi A4 ...........REGENERACJA........ODŚWIEŻONY 10.12.2011
A ja myślałem, że nie ma Avantów bez tej rolety
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
jak nie zapomnę to może i ja się zjawie
-
[ALL B5] a4 tuning
Z takiego tuningu trzeba wyrosnąć, odpadnie mu... po zimie będzie wyglądało nędznie i na następny raz się nad tym zastanowi głębiej. Poszpera w sieci... popatrzy na inne autka. I albo stwierdzi, że tuning to nie jest tania sprawa i nie zrobi nic, albo pójdzie ku dobrej stronie mocy. W każdym bądź razie, powodzenia życzę właścicielowi! Autko ma potencjał.
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
aż dziw i strach bierze, że wciąż jest coś do rezania
-
[b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET
ja mam taką właśnie listwę jeśli chcesz to PW + KW Poza tym będzie fajna audi, jak zrealizujesz mody. I dokładka też mi się podoba, super wygląda na tamtym zdjęciu!
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
Michale, Ty masz jakieś rozeznanie z tymi felgami i podobnym zawieszeniu. Jak to wyglądało u Ciebie 18" i 19"?
-
B6 DIVISION
polecam kolegę Marcina na forum jako dzik kupiłem tanio Lemfordery założyłem i ładnie śmigają.
-
B6 DIVISION
grill i lampy od B7 mi przestały się podobać od czasu kiedy 90% nowych aut ma właśnie przody w takim stylu - fikuśne lampki i wieelki gril. Dla mnie stało się to nudne. I straciło swój urok... Całe szczęście B8 poszło w dobrą stronę
-
B6 DIVISION
Tak sobie myślę, czy aby nie wstąpić oficjalnie w Wasze szeregi Ale niestety muszę dodać, że B7 jest tym "brzydszym liftem" chodzi mi jedynie o lampy i grill B6 mi bardziej przypada do gustu. Ale reszta od B7 jest na duży +.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
w końcu ludzie wpisują realniejsze wyniki spalania u mnie trasa 500km - średnie fisowe 7,2l/100km... Jazda emerycka do 110km/h bo ślisko, sypało... . Normalna dynamiczna do 140-150km/h pochłania ponad 8-8,5/100km. (tak było na jesień)