Treść opublikowana przez Gik
-
[B6 AKE] Utrata mocy, przerywa (Logi do Oceny)
Witam. Auto źle przyśpiesza, często odcina moc, czasem całkiem znika, czasem jest ok. Obstawiam, że turbo szwankuje... pewnie czeka ją regeneracja lub może czyszczenie. Możecie fachowym okiem ocenić moje logi? I dać mi pewność, że wina leży po stronie turbiny? Grupa 003 http://vaglog.rtnet.pl/gik_52605.html Grupa 011 http://vaglog.rtnet.pl/gik_52606.html mam nadzieje, że to wystarczy do oceny stytuacji? Jeśli nie, proszę o wyrozumiałość
-
B6 DIVISION
noo fajne klameczki... drogo by wyszło kupić wnętrze RS4 do naszych zwyklaków... tyle tych drobiazgów...
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
Zwykłe polskie szosy są lepsze. Byle równe były... Osobiście to nie lubię jeździć po autostradach. Tempomat na pokładzie, jednak nie obyło się bez komplikacji z kodowaniem moduł Q, również jest. Więc tylko kierownice odpowiednią trzeba znaleźć. W planach jednak 3 ramienna . [br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 21:18_________________________________________________usterka... kolejny czujnik samopoziomowania padł... ciekawe który przedni (wymieniałem już) czy tylny. W sumie miał prawo, jeżdżąc po polskich kocich łbach. [br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 16:02_________________________________________________http://img16.allegroimg.pl/photos/oryginal/16/70/80/17/1670801733 kierownica do mnie zamówiona będzie jutro. Taka sama ale bez łopatek...
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
na pewno nie ;p
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
zróbcie spota w tygodniu koło 20. wtedy ja będę miał czas zawitać
-
[ALL] Rozbite autko
lepiej z OC winnego brać kase, szkoda swoich zniżek na AC. I wrak sprzedaj samemu. Jeśli masz czas i miejsce. Poza tym po wycenie się odwołaj. dostaniesz ciut więcej
-
Inspekcja drogowa przejmuje obsługę fotoradarów od 01 lipca 2011.
W Szczecinie jest rejestrator na jednym skrzyżowaniu. Na którym jest bardzo dużo wypadków. I zamiast poprawić synchronizacje świateł. To łatwiej było postawić fotoskrzynkę... Piękne miejsce do łapania mandatów i rozbicia auta. Na pewno bardzo dochodowe
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
nowy mod: multifunkcja i może tempomat
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Noo... auto coraz fajniejsze. A czarne koła maja swój urok tylko na żywo . Z daleka auto się nie rzuca w oczy, dopiero z blisko widać że jest jednak bardzo ciekawe (mi taka opcja bardzo odpowiada) tylko trzeba bardzo uważać, łatwo o kropki w powłoce z krawężników :/ ja już mam 2 na swoich....
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
piękne autko I rzeczywiście kilka drobiazgów trzeba zmienić życzę duużo zabawy z nowym nabytkiem
-
[B6 AVJ] nowy foty i swap
http://allegro.pl/hit-ulter-koncowki-okragle-n1-90rs-rs-audi-i1578537801.html ja mam te właśnie u siebie smiley i jestem bardzo zadowolony. Tylko nie zrób takiego błędu jak ja. Nie wciśnij sobie przypadkiem całego układu wydechowego. Żeby nie okazało się później, że za bardzo wystają decayed. Początkowo te wydawały mi się za duże, ale teraz są jak najbardziej ok 100mm też mogą być fajne.
-
[B6 AVF] Mój Avant
Nie wiem które BMW Ci przypadło do gustu, ale A4 porównywać do e46 nie ma co... B6/7 wygrywa. Gdybyś wybrał quattro i założył RNS-E i miał silniczek 2.5TDI to na pewno byś mniej narzekał Ale fakt, BMW też ma fajne zalety: - silniki szczególnie 2.5 bmw brzmi i pracuje fajniej niż audikowskie 2.5 (innych nie miałem okazji porównać osobiście) - napęd na tył? Tak lepszy... ale tylko od ośki. Quattro przyjemniejsze - prowadzenie, jeśli chodzi o serie 3 bmw, to audi ma kolosalną różnice. BMW radzi uczyciem ciasnoty i wąskości. W A4 widać, że auto będzie się pewnie trzymać drogi ale jeśli chodzi o 5tki to tam na pewno będzie lepiej. - wyposażenie mają lepsze? no nie wiem... ile ludzi tyle aut i różnych konfiguracji pewnie chodzi Ci o to, że mniej golasów jest wśród BMW? bo je rzadziej wybierają firmy na auta flotowe niż Audi. Wstaw RNS-E i chipa to polubisz bardziej swoje autko. Zawieszenie 1BE też by pomogło.
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
Da rade schować. I tak zrobię, bo jak spawane były końcówki, to wydech był za bardzo wciśnięty... wtedy wyglądało idealnie... a teraz trzeba poprawić.
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
Maj 2011r //
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
Hamulce na aucie Wygląda lepiej. Chociaż przy 19" i tak wydaja się małe . Przynajmniej teraz z tyłu widać, że mam jakiś hamulec .
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
zróbcie spota w tygodniu, to się będę mógł zjawić
-
[B6 AWX] Szary Lublin :) Fela 18 MOMO,Gleba H&R,Dwururka ULTER,Ciemna Szyba :)
bez pasującego dołu to wygląda tak bez smaku Ale nie najgorzej Przed Tobą sporo pracy.
-
[B6 AVF] 1.9 quattro [193KM] S-line, S4 tył, RS4 19", white dekory str.11
też mi się ta dokładka od Cupry nie widzi poza tym, przyjemnie się prezentuje.
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
Zdjęcia będą później. Jak zamontuje jeszcze hamulce... 320mm od 3.0TDI na przód i tył 288mm. Mam je już w bagażniku. + nowy znaczek audi na tylna klapę. Aktualnie mam bez... i jakby czegoś brakowało póki co można zobaczyć na mieście a rzuca się w oczy.
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
hmm od strony głębokiego Autko odebrane dziś. I jestem bardzo zadowolony z efektów zdjęcia niebawem
- [ALL B6] Wahacze
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
przed Policami, jest lakiernik "Lesław" całkiem dobrze im robota wychodzi
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
auto u lakiernika czas naprawy około 1,5tyg... a koszt, sporo przerósł wycenę PZU, ale bezgotówkową będą musieli pokryć auto idzie w kolor phantom black czyli perła. Mat jest fajny, ale jeśli już na to się decydować to w formie folii, bo zawsze można ściągnąć. - Fotele kubełkowe + lędźwie + podudzie + grzanie + schowki. - tarcze, zaciski 288mm na tył. + malowanie srebrny + czarny. - lotka na klapę S4 - progi w kolor, listwy drzwiowe w grafitowy mat + część zderzaka tylnego. - antena rekinek w kolorze nadwozia.
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
też mi się podoba ale mat ma swoje minusy korci, ale boje się [br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 20:34_________________________________________________dostałem wycenę za szkodę... 5,600zł trochę mało mi się wydaje... Ale jutro oddaje do warsztatu na naprawę bezgotówkową... nie powinno być źle
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
W poniedziałek lub wtorek autko jedzie do zakładu lakierniczego... wraz z sporą listą modów - Fotele kubełkowe + lędźwie + podudzie + grzanie + schowki. - tarcze, zaciski 288mm na tył. - lotka na klapę S4 - progi w kolor, listwy drzwiowe w grafitowy mat + część zderzaka tylnego. - prawdopodobnie zmiana barwy auta na phantom black. chociaż i czarny mat przeszedł mi przez myśl...[br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 19:37_________________________________________________http://tycoon.nazwa.pl/splendidgarage/upload/s4b.jpg i tak mniej więcej widać jak to by się prezentowało w macie... http://img01.allegroimg.pl/photos/oryginal/14/98/13/47/1498134729