Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siwy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Siwy

  1. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mistrzowie, sruby zabezpieczajace do B6 do felg OZ musza miec dl 28mm i musza byc stozkowe czy kulowe moga byc :?:
  2. Czyli pewne jest to ze do tych felg musza byc sruby stozkowe :?: Planuje kupic MCGard M14x1.5 tylko nie wiem jaka dlugosc. 28mm :?:
  3. felgi 15 byly ori, sprzedzalem je i juz nie sprawdze ile sruba wystawala
  4. Chodzi mi o to czy nie beda za krotkie. Felgi, ktore chce zalozyc to OZ Superleggera et35
  5. Panowie czy oryginalne sruby, ktore mialem do 15" felg beda pasowac do 17" :?:
  6. A oryginalne OZ Superleggera są made in italy :?:
  7. Siwy odpowiedział(a) na Siwy temat w 1.9TDI
    tak wlasnie zrobilem
  8. Siwy odpowiedział(a) na Siwy temat w 1.9TDI
    wybralem Mann
  9. znalazłem opinie że keskin nie należą do najmocniejszych felg. Ktoś spotkał się z podobną opinią? Felgi rs6 oryginalne miały et35 :?:
  10. pierwszy filmik juz kiedys widzialem, drugi robi wrazenie
  11. To wiadomo . Keskin, Ronal, Rial, Dotz, RH, ASA :?:
  12. 1. Pany jakie firmy produkujace felgi mozna zaliczyc do najsolidniejszych, najtwardszych, najmocniejszych :?: 2. Jaki rozmiar opon bedzie najlepszy do felg 18" o szerokosci 8,5 i 9,5 :?:
  13. Nie, tylko nie to
  14. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To kiszka Dzieki Bartek
  15. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://www.ross-tech.com/vag-com/cars/audi_sri.html
  16. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mistrzowie, bedzie pasowac ta dokladka do sedana http://moto.allegro.pl/zderzak-dokladka-zderzaka-a4-b6-s-line-oettinger-i1558344250.html :?:
  17. tez tak myslalem ale dziwne ze na nizszych biegach sie tak nie dzieje, a to wystepuje przy calkowicie puszczonym pedale sprzegla
  18. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie czy da sie za pomoca Vaga przestawic date inspekcji serwisowej i ilosc km, ktore przypominaja o zblizajacej sie potrzebie przeprowadzenia takiej operacji :?:
  19. Panowie cos sie zaczelo dziwnego dziac z moja A4. Jadac na 4 biegu od okolo 2600 obrotow silnik szybciej sie wkreca (nastepuje gwaltowniejszy wzrost obortow) i przy okolo 3600 obrotow powraca do okolo 3000 obrotow i juz jedzie normalnie. Mial juz ktos taka sytuacje :?: Mialem nakrecic filmik i zapomnialem. W weekend postaram sie zrobic jak do tego czasu problem sie nie rozstrzygnie.
  20. zmienilem juz na odpowiednie
  21. Pany waham sie pomiedzy Motul 505.01 a Castrol Edge 5w40. Do tej pory lalem Castrola. Ktorego oleju silnik bedzie bral mniej, bedzie wogole jakas roznica :?:
  22. W garazu kurz zbieraja. Szukam opon.
  23. Te opony Nankang NSII maja rant ochronny prawda :?:
  24. nie no kolego nie przesadzaj, wcale taka piekna jeszcze nie jest[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 14:03_________________________________________________Pany, kiszka takie obnizenie czy moze byc :?:
  25. Siwy odpowiedział(a) na Siwy temat w 1.9TDI
    Slyszalem ze Filtron ostatnio sie poprawil, ale jakos nie mam przekonania do tej firmy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.