Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SID

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SID

  1. SID odpowiedział(a) na SID temat w Silnik i Układ Napędowy
    da sie jezdzic normalnie po miescie jak poprzednio, sprzeglo masełko ale po miescie raczej woże się clio
  2. SID odpowiedział(a) na SID temat w Silnik i Układ Napędowy
    Rownoczesniej z moja stroila sie druga S4 czarny sedan. Checi byly na moc 600 PS ale sie nie udalo, IC byl za slaby a dalej kto wie, to auto niebawem wraca na hamownie z nowym IC wowczas zobaczymy. U mnie 521ps i za 6 tyg. będzie strojenie na metanolu - kto wie czy też do 600ps nie dociagne Pozniej jezdze do marca i sie zastanawiam czy będe potrzebowal wiecej mocy :>
  3. SID odpowiedział(a) na SID temat w Silnik i Układ Napędowy
    463 KM i 513 Nm - IC chinol odmówił chłodzenia będzie wydajniejszy i pewnie 600 Km pęknie :>
  4. SID odpowiedział(a) na SID temat w Silnik i Układ Napędowy
    maska i antena CB nie odlecaily przy 300 km/h ?
  5. SID odpowiedział(a) na SID temat w Silnik i Układ Napędowy
    wykres bez wtrysku metanolu - może już będzie z ... :>
  6. SID odpowiedział(a) na SID temat w Silnik i Układ Napędowy
    Auto dzis zaliczyło strojenie wynik : 521 KM i 553 Nm !
  7. w DE połowa poważnych firm zakłada K&N a druga woli seryjne. Zdania są podzielone. Jeśli filtr jest założony poprawnie nie ma opcji zasysania śmieci, K&N wchodzi na ścisk, wiele razy widziałem nie dokonca wciśniety filtr lub za lużny - wówczas śmiecie będą. wynik świetny - auto zdrowe (inne S4 mogą pozazdrościć bo na mniej wiarygodnych hamowniach ciężko uzyskać 310ps) tylko Nm coś uciekło wydech i masz 10-15ps na +
  8. no te IC są wielkie - RS4 przy nich wygladaja śmeisznie :> do 300 PS są i tak za duże - masz teraz powód aby robić więcej
  9. SID odpowiedział(a) na SID temat w Silnik i Układ Napędowy
    dzięki - już poprawiłem linki wysrał się pasek w czasie jazdy, silnik już złożony - jutro auto znowu będzie jezdziło i czekało na hamownie
  10. SID odpowiedział(a) na SID temat w Silnik i Układ Napędowy
    RNS-E jest u mnie już od 2 lat jest na dole na foto w kolejce czeka to :
  11. SID odpowiedział(a) na SID temat w Silnik i Układ Napędowy
    na strojenie trzeba będzie dalej poczekac, wysrała się pewna rzecz mechanicznie, kilka dni opóżnienia . . . no to teraz się zaczną pytania i opinie :> ech
  12. SID odpowiedział(a) na SID temat w Silnik i Układ Napędowy
    Wczoraj osobiście byłem i sprawdziłem stan prac. pierwszy widok jaki zobaczyłem to : Pierwszy raz widziałem auto ze zderzakiem kochane zegar'ki Auto czeka na strojenie, tylko teraz pytanie na czy stroic ? na tym ... czy na tym dzwięk wydechu filmik'>http://www.youtube.com/watch?v=kistwwK9kF8&feature=player_detailpage"]filmik wydechu nie wiem jak go dodać by widać było
  13. SID odpowiedział(a) na SID temat w Silnik i Układ Napędowy
    w RS4 przy mocy 500-600 PS V-max to 315-325 km/h patrzac po innych RS4 z tą moca
  14. SID odpowiedział(a) na SID temat w Silnik i Układ Napędowy
    foto nie wyszło najlepiej - felga brudna
  15. SID odpowiedział(a) na SID temat w Silnik i Układ Napędowy
    pracujemy już nad tym widze że jakieś przecieki są z warsztau
  16. SID odpowiedział(a) na SID temat w Silnik i Układ Napędowy
    najlepiej z nowych rs6 400 lub 420 mm ceramike :>
  17. SID odpowiedział(a) na SID temat w Silnik i Układ Napędowy
    auto juz stoi na tych hamulcach i felgach 18'' na inne felgi 18'' może byc problem gdyz felgi od RS maja dodatkowy "garb" do wewnątrz felgi ale i tak uważam iż ham. są za małe dalej - wychodzę z założenia iż czym większe tym lepsze :> na wiosne zawitają felgi 19''
  18. SID odpowiedział(a) na SID temat w Silnik i Układ Napędowy
    dzis auto dostało większe hamulce 365x34mm(w poczekalni nowe lepsze tarcze) i kierownice powietrza, na dniach dojdą dodatkowe kierownice ze zderzaka do łask wróciła maska carbon jak dobrze pójdzie w nast. wekeend strojenie
  19. SID odpowiedział(a) na SID temat w Silnik i Układ Napędowy
    koniec tego miesiąca planowany termin strojenia tongue.gif Prace wymagały troche czasu a co chwila coś się w projekcie zmieniało. Co już ukonczone: - blok 2,8l rozwiercony dla większych tłoków wink.gif - wał 2,8l przygotowany, wyważony - silnik złożony, wał, kute tłoki, korby, głowice - głowice obrobione, wypolerowane kanały + patenty pm-motorsport cool.gif - silnik dzięki nowym tłokom został odprężony biggrin.gif - koło jednomasowe pm-motorsport - sprzęgło spiec i docisk Radzikowski - podkładki pod kolektor ssący pm-motorsport - skrzynia RS4 zamontowana - podpora skrzyni biegów pm-motorsport - ukonczony duzy przedni IC o nietypowych kształtach, wydajności do 650-700 PS tongue.gif - ukonczone wszelkie orurowania IC, dolotu - zmodyfikowana chłodnica klimatyzacji - zmodyfikowany przedni pas pod IC tongue.gif - nowa chłodnica wody wykonana specjalnie dla nowego IC i zmienionego pasa przedniego - nowy dodatkowy wiatrak chłodnicy wody - cały nowy wydech, jeden tłumnik i katalizator, koncówki RS4 - nowe kolektory wydechowe odpowiednie dla większego turbo - pompa Bosch 044 zamontowana - i inne Co zostało do zrobienia: - nowa większa chłodnica oleju - juz czeka - dodatkowa chłodnica skrzyni - juz czeka - nowe świece - owinięcie wydechu, kolektorów bandażem temp. - odizolowanie termiczne dolotu - zamontowanie wtrysku metanolu i zbiornika - zamontowanie turbo timera - zamontowanie wskaznika cisnienia paliwa i kupno mieszanki paliwa DEFI - montaż podpory mostu, podpory wału, nowych HI poduszek pod silnik - zmiana na zegar RS4 - dodatkowy dolot dla filtra - hamulce 365x34mm osobisście w srode zamontuje cool.gif - dojazd/dotarcie do Wrocławia smile.gif - powrót maski carbon z nowym zapięciem i może wlotami - i inne Co się robi: - chłodnica wody, klimy, IC, kolektory poszły do sprawdzenia
  20. ładne to foto wsio dopracowane gratulacje za tempo
  21. o których tunerach z Podkarpacia piszesz - mało ich tu mamy, malo
  22. SID odpowiedział(a) na SID temat w Silnik i Układ Napędowy
    byłem dzis osobiście, widziałem i sfotografowałem... "banan" na gębie brakuje tłumnika koncowego(ma być na dniach) i moich pięknych koncówek (niech mi je zepsują a ) IC w nast tyg dam foto bo się robi rura od turbo koncowa
  23. głowice moje zrobiłem na wzór RS4 wieć w silniku Rs4 nie trzeba nic dodawać tylko zakucie by się przydało, przebieg nie młody już, właściciel pewnie i mocną noge ma za 2 tyg. podjade zobaczyć jak prace idą
  24. SID odpowiedział(a) na SID temat w Silnik i Układ Napędowy
    chciałbym aby wszystko było tak pięknie, szybko i dobrze niestety w tej branży jest cięzko dużo bym dał aby sobie samemu auto złożyć, mieć czas i warunki he he wczoraj byłem w Wa-wie, coś ruszyło u spawacza IC w połowie skonczony, kolektory wczoraj zaczęte bo flansze przyszły foto mam dostać przy nast wizycie silnik przd robota

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.