Treść opublikowana przez grubcio1980
-
[ALL] Czy wiecie jak to zrobić ?
Bardzo fajnie wkomponowane i ładnie świecą.Napradę dobrze wyglądają.Zgadzam się, że z kierunkami to przesada
-
[ALL B5] Światła dzienne
Koniecznie zapodaj fotki na aucie.Z podłączeniem nie jest tak jak z większością na allegro, że pod postojówki???
-
[ALL] Carbonowe dekory... warto?
Dla mnie wygląda to naprawdę .Na pewno lepsze niż drewno.
-
[ALL B5] Do panów z przedliftami
Panowie,ale tam pod zdjęciem licznika, są zdjęcia z diodami i wydaje mi się, że im właśnie chodzi o wymianę diód.
-
[ALL B5] Kierunki boczne białe
Sorki ale nie wiem czy zrozumiałem.W kierunkach jest w5w czy wy5w?
-
[ALL B5] Grill przedift i polift
Dla mnie różnią się chromowaną ramką.Stary ma ją "kwadratową" a polift szerszą i idzie pod kątem do góry do wewnątrz na zewnątrz.Ogólnie jest ładniejszy, ale są bardzo podobne na pierwszy rzut oka.
-
[ALL B5] Światła dzienne
Pany temat rzeka.Mi za ch... nie podobają się dzienne jakie ma nowy passat i jetta.I tu armi nie ma racji, ale też nie wszystko z allegro będzie pasowało.Manix daj jakieś zdjęcia, bo jeżeli dobrze zrozumiałem to masz lekko "wygięte" pod kratkę.Widziałem takie na allegro i wyglądają fajnie ,ale ciekawią mnie na naszych wózkach. To sa te przygatowane do naszych a4 prawda?
-
[ALL B5] Światła dzienne
Sam jestem ciekaw jak to będzie wyglądało bo jeszcze nie widziałem ładnych dziennych w b5.Te halogenowe wogóle mie się nie podobają, dlatego czekam czy jakieś ledy będą pasowac.Ale przyznacie że zmienianie auta pod siebie sprawia przyjemnośc?Dawac jakieś zdjęcia
-
[ALL B6] Ktore lampy LED ?
Tylko i wyłącznie nr.5
-
[B5 AHU] Polski Vag proszę o poradę
Podłączę się.Mam ten sam silnik i też mi pada przepływka.W serwisie 680 mi powiedzieli .Jest jakaś alternatywa???Z moim mechaniorem gadałem to mówi że zamienniki wytrzymują 4 miechy a z używkami wiecie jak jest.Podzielcie się uwagami jak to ugryźc
-
[ALL B5] Sposób na rezanie i mocowania soczewek :)
- [ALL B5] Naprawa przednich wycieraczek
Kurde z elektryki jestem cienki, u mnie wszystko poszło gładko.W sumie z elektryki to tylko się kostkę wypina z silniczka, a tak to tylko mechanika.- [ALL B6] Nakładki na klamki + listwa na tylna klapę - chrom
Klamki sobie odpuśc,ale przyznam że ta listwa na rejestrację .No i materiał dobry- [ALL] Naklejka subaru pig na audi
Mi się marzy naklejka Battalion'u (jeszcze mnie nie chcą ale...), może uderz w coś klubowego? P.S. Prosiaczek fajny, ale skoro do subaru......???- [B5 AVG] Czy warto okleić folią Carbon-ową ?
Jako dodatkowe zabezpieczenie .Folie są wykorzystywane do oklejania całych samochodów więc na pewno da radę.Ja oklejałem środek i jest naprawdę twarda.Tylko jeśli nakleisz na płaską powierzchnię to będzie się odznaczała grubością folii.Resztę możesz oklejac według upodobań- [ALL B5] Naprawa przednich wycieraczek
Czyli całkiem dobrze mi to wyszło.Dzięki.Ja również oczyściłem oklice sterownika , ale tam syf był.- [ALL B5] Naprawa przednich wycieraczek
Ja wyjmowałem razem z silniczkiem,ale wkładałem osobno.Silniczek odkręciłem bo mi było wygodniej- [ALL B5] Naprawa przednich wycieraczek
Witam Panowie.Niestety na kilka godzin przed wakacjami padły mi wycieraczki więc, szybko musiałem coś wymyślic.W szukajce nic nie znalazłem. Objawy: -wycieraczki chodziły jakby ociężale,najpierw wcale ,potem powoli,aż chodziły normalnie -no i w końcu stanęły na "prawie" zawsze -silniczek jakby chciał,ale nie mógł Po konsultacjach z zaprzyjaźnionym elektrykiem dowiedziałem się,że cieżko w naszych OOOO zniszczyc silniczek,więc najprawdopodobniej zablokowały się "ramiona" które "trzymają" wycieraczki.U mnie był lekki ruch ramienia ok.1cm. Narzędzia: -Klucz nasadkowy 13,10 i 9 (płaskie też mi się przydały) Zaczynamy.Maska do góry i odkręcamy wycieraczki.Zdejmujemy zaślepki na wycieraczkach Odkręcamy wycieraczki kluczem 13 Zdejmujemy osłonę ,wycieraczek dwa zaczepy Odkręcamy obudowę sterownika 5 śrubek klucz 10 potem jeszcze dwie kluczem,chyba tu była 9 Następnie odsuwamy wszystko na bok i odkręcamy 3 śruby 10 mocujące całe ustrojstwo Trochę gimnastyki i wszystko nam wychodzi.Jak wyjdzie odpinamy kostkę od silniczka (jest z tyłu) Mamy wszystko podane na tacy.Odkręcamy silniczek.Trzy śruby 10 i w środku 13 Tą blaszkę pod śrubą 13 podważamy śrubowkrętem i mamy silniczek osobno i "ramiona" osobno Na dolnym zdjęciu już ropięte,ale wiecie o co chodzi. Teraz to o co chodzi.Te "ramiona" powinny chodzic bardzo lekko.U mnie całkowicie stanęło prawe (nie mogłem wogóle nim ruszyc,więc silniczek również) Zdejmujemy taką zawleczkę na zdjęciu słabo ją widac,ale na pewno ją zobaczycie potem podkładkę Nakręcamy na gwint śrubę która mocuje wycieraczkę lub kombinujemy rurkę która nam pozwoli wybic ten bolec a nie rozwali gwintu (co bardziej spostrzegawczy zauważą,że rozwaliłem gwint i musiałem użyc narzynki).Uderzamy aby go wybic w dół (ostrożnie,bo mi sie ucho urwało) Gdy nam wyjdzie czyścimy papierem ściernym bolec i tulejkę w którą wchodzi Potem oczywiście dobrze smarujemy i składamy w odwrotnej kolejności.Ramiona chodza jak nowe.Oczywiście robimy operację z obiema stronami ( ja nie miałem czasu bo wyjazd).Mała podpowiedź:gdy składałem nie przykręcałem silniczka.Najpierw go podłączyłem do kostki i włożyłem na swoje miejsce,potem włożyłem ramiona i przykręciłem silniczek na miejscu (można jak się da tak zrobic z wyjmowaniem).Tak mi było łatwiej.Nie przykręcajcie również tej śruby jak wszystko będzie na miejscu włączamy zapłon i włączamy wycieraczki na chwilę,aby się silniczek wyzerował (tzn. aby wycieraczki były w pozycji leżącej).Potem tak samo ustawiamy wycieraczki i dopiero przykręcamy silniczek do ramion.I to by było na tyle.Jak widzicie koszta żadne tylko troszkę pracy ( a nie jestem manualem).Mam nadzieję,że się komuś przyda.- [ALL B7] Moja OOOO
Też tak myśle ,choc chłopaki uważają inaczej- [ALL B7] Moja OOOO
Hid będzie zmieniony na 5000 lub 4300.Gleba niedługo będzie ,ale kółko...???Mi się te s-line podoba i raczej zostanie.- [ALL B7] Moja OOOO
Wszystko powoli ogarniesz.Tak jak daffy pisał to klubowe.Sam chyba pogrzebie bo zmiana koncepcji i mniejszy format potrzebny- [ALL B7] Moja OOOO
NIc nie bój gleba będzie ale nie za duża.JUZIU a Ty gdzie mnie widziałeś???- [ALL B7] Moja OOOO
Podziękowania.Doszedłem uff.Grill naprawdę i jakośc do ceny również.Haka nie ruszam bo już 3 razy ocalił tyłek mojej OOOO.- [ALL B7] Moja OOOO
NI chuchu nie kumam z tymi zdjęciami.Podpowiedzcie to poprawie.Końcówka mi się podoba duuużo bardzirj niż ori.Koszt ok.70-80zł + waspawanie.Warto!- [ALL B7] Moja OOOO
Po b5 nadszedł czas na zmianę i oto jest: B7 1.8TQ 2005r. AVANT !!! Początek historii: Wyposażenie: -bixy i drl -szyby i lusterka w prądzie -RNSE -tempomat -dekory szczotkowane alu , taka bida, ale dla mnie wszystko czego wymagam.Pierwsze fotki Na pierwszy ogień poszedł gaz, wiadomo ekonomia, wpadła sekwencja -KME Gold -Wtryski Hana niebieskie -Zenit PRO OBD. W trakcie: -obudowy lusterek srebrna satyna (już jest) -zbieranie gratów do pakietu oświetlenia (jest lustro wew. fotochrom, jeszcze czujnik deszczu,CLH, AUTO światła) -kiera s-line mf (już założona) -gałka biegów s-line (już jest) -automatycznie otwierana klapa bagażnika (jest) -DP jest, tylko ni ma jak wymienić Najbliższe plany: -obszycie gałki, mieszka i ręcznego u Reggiego -dokładka od leona cupry -wymiana stołków -mała gleba -aaa program jak doprowadzę wszystko do normy. To tyle na razie.Sugestie mile widziane - [ALL B5] Naprawa przednich wycieraczek