Treść opublikowana przez grubcio1980
-
[B5 AHL] Folia carbon 3m -efekt
Ja nie rozbierałem.Jeden zerwałem, ten nad radiem (i tak nie jest potrzebny).Nie chciało mi się rozbierac całej konsoli
-
[B5 AHL] Folia carbon 3m -efekt
Z drzwi bardzo łatwo.Najgorzej tą dużą z panelu ale tragedii nie ma.Robota bardzo prosta i przyjemna.Efekt naprawdę
-
[ALL B5] Światła led
Noooooo cena jest mocna .Już lepiej kupic samą lampę i wsadzic w kratkę.
-
[ALL B5] Lampy tył - didodowe, czy ori po 2-gim lfcie?
Ja widziałem na ciemnym lakierze i sam będę kupował.Mam polifty i uważam że ledy są duzo ładniejsze zwłaszcza te z linka Kolegi
-
[ALL B5] Pytanie o moc maksymalną w 1.9 TDI ... ? Np. AFN
Tu masz ciekawy artykuł o 130km.Myśle że dzisiejsi tunerzy ze swoją wiedzą mogą więcej!!! http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=3352.0
-
[B5 ALG] Lampy tylne LED CLEAR RED WHITE zakładał ktoś ??
Ale odświeże!!!Panowie szukam lamp na tył ,oczywiście led.Chodzą mi po głowie te http://moto.allegro.pl/lampy-diodowe-audi-a4-b5-sedan-94-00-red-white-led-i1486577012.html bo są prawie całe w diodach, ale może podsuniecie mi jakiś inny typ?Mam granatową OOOO.Do tego prośba do Kolegów którzy zakładali dzienne na przód(pasek w kratce).Nie wiem jakie były by dobre.Wiem tylko żeby był moduł odłączający je po zapaleniu mijania.A może też jakiś ciekawszy patent.Budżet raczej nie milionowy
-
[ALL B6] Chrom lusterka w kombi-pomocy
I wygląda
-
[ALL B6] CZy trzeba mic atest na tylne przyciemnione szyby ????
Nie trzeba.Przepuszczalnośc muszą miec szyby 180* wokół kierowcy (boczne i przednia).A te atesty to se można.....
-
[ALL B5] Czy mogę prosić o VT felg
Czarne są .Białe jakoś mi nie leżą.
-
[ALL B6] Chrom lusterka w kombi-pomocy
Masz chromowane relingi, więc obudowy będą pasowały.
-
[ALL B5] co myslicie o tych lusterkach
Już dajcie chłopakowi spokój.Jak wyżej załóż angola
-
[ALL] Jaki kolor samochodu_ Propozycje
Mi się podoba ten niebieski i ta rdzawa czerwień (widziałem i jest kosa) co raga wstawił
-
[ALL B5] Lampy tylne LED IN PRO - czy ktoś miał problem ??
No to zabiłeś mi cwieka !Może jak chłopaki pisali w ledach do B6 to dioda zenera by pomogła?Może ktoś kumaty doradzi bo jak mają byc same kłopoty to .... sam nie wiem
-
[ALL B5] Lampy tylne LED IN PRO - czy ktoś miał problem ??
Nie no Panowie oczywiście że żadne Lex.... nie wchodzi w rachubę.Ja na forum 2 lata więc cokolwiek już wiem.Armistead to niezły rezacz i nawet w czymś mi pomagał.Z lampami to oczywiście że jak najbliższe poliftowym (wydało mi się to oczywiste).Chodziło mi o użytkowanie bo czytałem troszke o ledach do B6 i tam proponowali żeby wlutowac zenera co by się ledy nie paliły i ciekawiło mnie jak się sprawują lampki na OOOO Kolegów.Chodzą mi po głowie te http://moto.allegro.pl/lampy-diodowe-audi-a4-b5-sedan-94-00-red-white-led-i1456527774.html ale są jeszcze bardzo podobne z ledami w przeciwmgielnych i kilka bardzo podobnych.Stąd moje zapytanie jak to się sprawuje i do tego może jakiś allegrowicz od którego kupowaliście
-
[ALL B5] Lampy tylne LED IN PRO - czy ktoś miał problem ??
Odświeżę troszki.Przód już cały zmieniony więc nadszedł czas na tył.Pytanko jakie lampy diodowe wsadzic na tył.Oglądałem na allegro ale tylko dwie wersje są fajne.Może ktoś kto ma założone i się wypowie jak wyglądają na OOOO i jak z jakością.Może jakieś foto.
-
[B5 AHU] Czy to koniec pompy?
Podziękował.Wydaje mi się że to nastawnik bo jak wstawiałem pełne logi to mi Koledzy podpowiedzieli że nastawnik do czyszczenia.Choc u mnie wychodzą słabe korekcje na wtryskach, więc to może byc też ich wina.Może pompa ocleje.Jak coś dam znac. P.S. Przemik szukałem ale mi wychodził czujnik przy stopie,bezpiecznik lub przy ecu cholera ....zapomniałem jak się to nazywa podobne do bezpiecznika.
-
[B5 AHU] Czy to koniec pompy?
Witam Koledzy.Zapaliła mi się kontrolka świec żarowych (miga).Po podłaczeniu kompa u znajomego mechaniora pokazoło błąd 01268 coś z pompą.No i tu pytanie czy to jej koniec???
-
SPOTY RADOMSKIE
Witam!Wuju kupiłeś co nowego?
-
[ALL B5] Podróba grilla rs4 z allegro opinie
Panowie , ale nie mówcie napewno ten lepszy niż wszystkie kamei razem wzięte.A tak poza tym dla niektórych z Nas 100 różnicy to naprawdę dużo kasy.Jeden wyda na mody kilka tyś. a drugiego nie stac na program,więc myślę tak kogo stac na ori wybierze ori, a kogo nie stac to ten grill to naprawdę dobra alternatywa.I wiem że czasami się rtafi okazja,ale nie każdy ma farta!!!
-
[ALL B5] Podróba grilla rs4 z allegro opinie
Pewnie że ori to ori ,ale nie mówcie że taki zły.Mi się osobiście podoba i nawet sobie zamówiłem (140 a 500 lub więcej to chyba przesada,oczywiście wiem że się trafieją okazje).Cena czyni cuda
-
[ALL B6] Dayline from depo new design, co sądzicie o tych lampach??
Paskudne a......fe!!!
-
[ALL] Dolphin grey : zdjecia
Daytona jest , chyba lepiej od "delfina" .
-
[ALL] Elementy wyklejone naklejkami ? Podoba Wam się ?
To chyba na wzór jednych z najdroższych Bm-ek malowanych przez największych artystów.Mi się nawet widzi,ale do rezanego wózka
-
[ALL B5] S-line w B5?
No to zakończmy!!!A wogóle nikt nie chciał się kłócic.Po prostu pierwszy raz się z tym spotkałem i mnie to zaciekawiło.Wystarczyło dokładnie przeczytac mego posta i wszystko.JA TEŻ UWAŻAM ŻE S-LINE OD B6.Zielony niech zakończy wszystko jasne.Armistead fajna rozpiska
-
[ALL B5] S-line w B5?
Ja też tak uważałem dlatego napisałem, że sie spieraliśmy.Ale jeśli mówicie że można było skonfigurowac taki pakiet na życzenie to można by to nazwac s-line na życzenie.A może jak Cuber pisze indywidualna przeróbka (co też jest ciekawe).Chodziło mi tylko o wasze zdanie,bo j.w. też myslałem że od b6.Pozdro