Treść opublikowana przez grubcio1980
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Panowie!!!Pytanko dotyczące podłączenia.W światłach (depo) jest 7 pinów a na schemacie do podłączenia jest 4 kable.Pozostałe są niepotrzebne?Jestem ciemny z elektryki.I jeszcze jedno pytanko.Ze świateł wychodzi 7 pinów "męskich" na to kostka i w kostke piny od iso też "męskie".Jak to będzie stykało??Sorki za laickie pytanko
-
[B6 AWX] Zmiana twardości hamulca podczas jazdy
Witam!!!Długo się już zastanawiam i nie mogę nic wymyślic.Mam podobny problem.Zauważyłem tylko że pedał jest miękki gdy hamuje z większej prędkości.Do 100km/h hamuje jak mu się podoba.Raz miękko a raz twardziej.Układ nie jest zapowietrzony,a węże są oki.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Pytanko do kolegów z okolic.Brakuje mi jeszcze tych kostek.Nie wiem gdzie moge dostac te cholery od szyb(próbowałem na szrotach ale niiii mają).Strasznie sie pale do rezania więc pomóżcie.Jak ktoś ma zbędne to chętnie odkupie.Dzięki
-
[ALL B6] "I think this is the best Audi in POLAND. Is there any better in the USA?"
NOO bagażnik robi wrażenie!!!Mi się nie podoba wydech.Powinien byc bardziej dyskretny bo strasznie wystaje za zderzak.Z przodu to trochę paska przypomina.Szacun za robotę ale czy naj... w POLAND......no nie wiem...?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Dzięki Panowie.Zdjęcia bardzo pomogły.Szukałem całkiem gdzie indziej.Już zrobione.Dla potomnych......naprawdę trzeba wysunąc trzpień jak najdalej.Jest dużo ,dużo łatwiej.Jeszcze raz dziękuję
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Witajcie!Wiem że już wszystko było,ale nie moge sobie poradzic z włożeniem silniczków.Przeczytałem cały temat.Kupiłem nowe depo i silniczki od fabii,ale za cholere nie wiem gdzie i jak je włożyc.Na 5 stronie jest napisane ,ale u mnie nie ma jakiegos trójkątnego otworu.Nawet nie widze gdzie ta cholera mogłaby sie włożyc żeby nie latac jak majtki na ku.....!Może ktoś ma fotki???
-
[ALL B5] [ALL B5] Sliwka ;p bedzie kozak ;)
Widziałem ostatnio ten lakierek na żywo i muszę powiedziec że jest kozak!!!Ringi naprawdeę sobie daruj.
-
Audi a4
Racja felgi bardzo fajne autko oczywiście też!
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
Fajny wózek,a historia podobna do mojej(ach te baby).Pierwsze felgi były fajniejsze ,ale szacun za orginalnośc
-
[B6 AWX] Prośba o opinię felg 17"
Piechol ma racje.Przecież niedługo jak wszyscy wszystko będą miec ori to każda będzie wyglądała tak samo.Wzór mi się podoba,nawet bardzo.Każdy z nas jest inny i właśnie takie powinny byc nasze wózki (choc niektóre może nie powinny....?)
-
[B5 AFF] Moja A4 1,9TDI
Ładny lakier.No i oczywiście lampki z przodu na polifty.
-
[B5 AFN] Czerwony Wladca Pierscieni
Lakier ładny.Miałeś rację.Ale fotki mogłyby być lepsze.Znając życie teraz będą światełka?
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
ZAJEBIASZCZA!!!Bardzo ci się nie oberwało jak myśłeś.....haha!Felgi kozak i fotele też!!
-
[ALL B5] Wymiana przednich kierunkowskazów
Masz rację Dibo!!!Za cholerę.Ale rozumiem kolegę.Chcesz coś zrobic a tu kaski brak.Poczekaj dłużej i zrób coś porządnego.
-
[ALL] Wiejski tjunink czy rasowa B6-ka ?
Grill troszkę nie pasuje,ale wydechy mi się podobają.
-
[B5 ALL] Chromowane obramówki szyb - sedan - (już wykonane...)
Kumpel kleił na swoją, jeździ już dośc długo i dobrze się trzyma.Na ciemny lakier super pasuje!Ja mam ori ale gdybym nie miał to też bym założył bo mam granat i wygląda super.
-
[ALL B5] Zegary a'la A5 przy starcie
Jak inspekcja w BMW.Bajer fajny ale bez magika od kompa nie obejdzie sie
-
[ALL B7] Wymiana zderzaka na S-Line WWA
Zderzak Kozak!!!
-
[ALL B5] Listwy drzwiowe w a'la chromie
Wyjdzie jak pasek w pakiecie chrom a ten mi sie podoba.Ciekawi mnie jakby wyglądała!?
-
[B6 AWX] Przyciemnienie szybek
To jeszcze zależy jakie masz wnętrze jasne czy ciemne.Jak ciemne to nawet 2 bedzie sprawiała wrażenie ciemniejszej.Miałem wcześniej BMW bordowe z ciemną tapicerką i założyłem do okoła 2.Było w sam raz.Doradził mi koleś który oklejał.Spytaj się swojego.Oni doradzą do wnętrza i koloru nadwozia bo to ma naprawdę duże znaczenie.Ja lubie lekko ściemnione
-
[B5 AVANT] Zabudowa głośnika basowego w kole zapasowym - FINAŁ :)
Jak dla mnie świetne połaczenie funkcjonalności z zabawą i chyba o to chodzi.
-
[ALL TDI] Nowe paliwo Shell V-power Diesel GAS-TO-LIQUID
Witam!!!Ja zrobiłem już na tym parę km i .......nie wiem może jeździłem na gorszym gównie,ale moja jeździ lepiej.Zwłaszcza przy 120 i wyżej.
-
[B5 1Z] Buczy przy hamowaniu
Witam!Mam problem z moją Anielą.Przy chamowaniu buczy od strony silnika.Nie występuje to zawsze ale ostatnio coraz częściej.Klocki sprawdzałem na jesień były prawie całe.Łożyska wydaje mi sie że by wyły cały czas.Nie jestem specem więc proszę o pomoc.Z góry dziękuję!!!
-
Silnik TDI i olej rzepakowy to dobre połączenie?
Żebyś wiedział że będzie śmigał!Jak zobaczyłem że kumpel walił z lidla prosto do baku to się uśmiałem a ten cyk zapalił i poszedł!!!Tylko plackami wali z rury wydechowej także poznac nie jest trudno.Ale czy nie lepiej 'zaprzyjaźnic' sie z TIREM?
-
[B5 AFN] Szarpanie lewarkiem
A Panowie czy skrzynia musi byc "sztywna" czy jakiś luz jest dopuszczalny?