Treść opublikowana przez keżor
-
Strefa Śmiechu
ten z 5:00 też troche przesadził ale ogólnie jak sie przyjrzeć to większość aut miało uślizg tylnego koła w tym "wielkim rowie"
-
Spoty Katowice i okolice
Siema abstynenci, bo widze ze tylko tacy tu sie ostali
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
siema c**jki- Spoty Katowice i okolice
:polew:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 17:22_________________________________________________www.a4-klub.pl wejdźcie se- Spoty Katowice i okolice
to ja se nie umiem laski znaleźć , bo każdej mówie jak sie zapyta czy pójdziemy gdzieś we wtorek wieczorem , że mam spot i mam wyjebane , a Ty se tak w kulki lecisz? przecież Twoja wie co jest we wtorki ... dojebane foty wszystko widać chcesz lepsze to obejrz se je na fejsie albo zapisz sie na studia- Spoty Katowice i okolice
po więcej to polecam założyć fejsa , bo mi sie nie chce ich wyszukiwać , bo je na codzień widze [br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 16:00_________________________________________________ to ja se nie umiem laski znaleźć , bo każdej mówie jak sie zapyta czy pójdziemy gdzieś we wtorek wieczorem , że mam spot i mam wyjebane , a Ty se tak w kulki lecisz? przecież Twoja wie co jest we wtorki ...- Spoty Katowice i okolice
No widac ze nie klamalem z tymi laskami. Powpisujcie sobi w fejsa te nazwiska a zwlaszca monike kośmider :-P- Spoty Katowice i okolice
Reszte wrzuce jak bede w doma :-P- Spoty Katowice i okolice
https://lh5.googleusercontent.com/-CDhjqRsie4E/TudHFn8nrcI/AAAAAAAAE8Y/4uqdDXZlwEs/s1400/DSC00423.jpg.- Spoty Katowice i okolice
Moze cos cykne zaraz- Spoty Katowice i okolice
[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 10:25_________________________________________________24 osoby na wykladzie w tym 23 laski w tym 17 za***istych . Ahhh kocham studiowac :-D- Spoty Katowice i okolice
ale sie polska policja natrudziła , żeby ją złapać- Spoty Katowice i okolice
Ty chamie mnie zjebałeś za wyśmiewanie Violetty a tu takie jaja se robisz :oklaski: ale Ciebie ściulu cieszyło , że człowiek umarł , jak jakiegoś psychopatę a ja sie śmieje z kolesia który założył kółko wędkarskie prosperujące do dziś- Spoty Katowice i okolice
:polew: :polew:- Spoty Katowice i okolice
zależy po jakich koksach- Spoty Katowice i okolice
dokladnie- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
no ja też sie zwijam- Spoty Katowice i okolice
łogień to ja mam 11 utwór na CD w aucie- Spoty Katowice i okolice
<Marcin> tej grupy na Euro nie da się spieprzyć <Paweł> Grecy nie dolecą, bo nie mają za co, Ruscy nie wsiądą nawet do samolotu, bo kto ich będzie 'naprowadzał' na Okęciu, a Czesi zgubią się na rondzie w Cieszynie... kogo tam mamy w ćwierćfinale? :polew:- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
jestem tu jedyny bez kaca ?- Siłownia
https://lh4.googleusercontent.com/-xcVlCh82tVY/TqRm7bM60aI/AAAAAAAAEiE/HoOvbpy_QEA/s1600/DSC_0730.JPG ja to ten któremu parasol z głowy wyrasta parametry to 178cm 72kg , ćwicze już ze dwa lata tak regularnie- Siłownia
ok , dzięki także to sobie zamówie , a powiedzcie jeszcze co sobie do tego wziąć ? myśle nad kreatyną jakąś , Tribulusem i może czymś na apetyt , ale od razu mówie , że miałem kiedyś robione próby i jestem uczulony na B12 :/ chociaż brałem kiedyś Mega mass i nie umarłem - Spoty Katowice i okolice