Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. nom tak mnie dziś wytelepało na nierównościach , że masakra :kox: Ale se trochę pojeździłeś pewnie... :gwizdanie: wc**j sie bałem , bo 2 stopnie były , a ja na letnich
  2. nom tak mnie dziś wytelepało na nierównościach , że masakra
  3. no keżor nie ma co gratuluje ci no powiem Ci , że cieszyłem sie dziś jak dziecko na każdym biegu mielił to pewnie przez letnie lacie jeszcze , ale wydaje mi sie , że sie polepszyły osiągi , no i chyba sie wisko naprawiło , bo fajnie groźnie szumi przy dodawaniu gazu
  4. se było bajtli nie robić
  5. c**j z wami przynajmniej sobie pojeździłem swoim autem w koncu
  6. ja prawdopodobnie
  7. Ja postaram sie byc swoim autem
  8. i na c**j sie śmiejesz z tego ?
  9. ciekawe, które od Akjama to z jeziorem Atlantyckim
  10. coś dla Akjama
  11. ładnie żeś to Hub zrobił
  12. ja wchodzę na techniczny tylko jak coś łyknę Stasiu jest interes :gwizdanie: Potrzebował bym ori korek wlewu oleju bo z mojego cieknie kup se ten z R8
  13. wyzwanie potrzymac twoje piwo i patrzec? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: no rejczel Ty tu gadu gadu ale powoli możesz się brać za felgi W tym tygodniu bym po nie podjechał ok a przejebałem całą niedziele , było gadać to już by gotowe były
  14. wyzwanie potrzymac twoje piwo i patrzec? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: no rejczel ok to zobaczymy o co zakład ? [br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 22:00_________________________________________________ no to silnik klęknął , jakies objawy ? może pasek zerwało wielorowkowy ?
  15. wyzwanie potrzymac twoje piwo i patrzec? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: no rejczel
  16. wyzwanie
  17. szykuje sie ustawka , pier**le , skaładam auto i przyjeżdżam we wtorek
  18. w USA skazali murzyna za zabójstwo na zaledwie 10lat wiecie co było okolicznością łagodzącą ? że nie on zabił :polew:
  19. :polew:
  20. wiem a tu jest dawca ten tez niezle Ci wyszedł to robił Stasiu w paincie
  21. wiem a tu jest dawca
  22. https://picasaweb.google.com/113169967355344319396/AudiA4B6?authkey=Gv1sRgCIvu4M3f2KOAmAE#5682261572462567202 skończone jak wam sie podoba ?
  23. https://picasaweb.google.com/113169967355344319396/AudiA4B6?authkey=Gv1sRgCIvu4M3f2KOAmAE# jak komuś sie nudzi to może obserwować auto rysowane na zamówienie co jakiś czas dodaje nowe foto z postępu
  24. no to ja też sie przyłączam do życzeń dla Kędziora i Puca
  25. Funny... very... really Prawie jak rock no puść se od 1.02

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.