Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. siemka :kox:
  2. :polew:
  3. siema ;] ale mnie kujrwa połamało to jest jakaś masakra .... sie nie moge k**wa ruszyć ;(
  4. :kox:
  5. siemka dziewuchy , ładne puchy http://www.ekabaret.pl/film-4491-kabaret.hlynur..matoly.html :polew: :polew:
  6. prawie jak Krolu kiedyś na arenie http://moto.gadu-gadu.pl/5638786942064690344/dostawczak-polskiej-konstrukcji---driftuje-i-pali-gume1-wideo
  7. Woman
  8. dobry idzie ktoś dziś w miasto ? ze mła i Wolfowym będzie grubo
  9. http://www.dobre.pro/_tmp/swf/C112766B.swf [br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 15:19_________________________________________________dla Pucka http://www.dobre.pro/19#gif
  10. ja czekam na część Assassin's Creed Motherfucker :kox:[br]Dopisany: 26 Lipiec 2011, 13:17_________________________________________________ tak w ogóle z samego rana ja będe na spocie [br]Dopisany: 26 Lipiec 2011, 13:20_________________________________________________http://www.mixcloud.com/dpm/dance-party-mix-xxiv/ przyjemny secik jak ktoś lubi taką nute
  11. http://www.milanos.pl/vid-21437-Jak-w-5-minut-zrobic-ze-swojej-dziewczyny.html
  12. siema spotkałem dziś na autostradzie SLR czarnego ale za***rdalał jak nienormalny ;] ledwo mi sie udało go wyprzedzić
  13. średnio mi się widzi przy granacie...[br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 22:49_________________________________________________tak se dziś wyrezałem zmieniasz wykładzine na drugi lift ? już założyłem właśnie z II liftu :gwizdanie: PO CO ? dołączam do pytania
  14. średnio mi się widzi przy granacie...[br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 22:49_________________________________________________tak se dziś wyrezałem zmieniasz wykładzine na drugi lift ?
  15. na tvp2 se wciepnijcie [br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 20:30_________________________________________________ Kędzior, czemu nas nie zaprosiłeś ?
  16. ? pomysł dla Krola na koła
  17. :kox:
  18. wiecie , że już mamy 20% z 22000 stron Max sie może powoli szykować
  19. ku*** ku*** ku*** i tak jakoś to sam sprawdzę. A zderzaków z dokładką pod spryski jak na lekarstwo jak wygląda dokładka pod spryski ?
  20. ja przed chwilą widziałem artykuł , że nie zginął , że zginął jakiś podobny do niego i ten tego nie dementował i miał z tego radoche nawet rodzinie nic nie powiedział ;] myśle , że to reklama jakiegoś nowego jackassa
  21. ja moge , ale powiedz z jakiego
  22. ale ja na andoridzie odpaliłem starcrafta, warcrafta, quake 3 arene i need for speeda shifta - na nudne wykłady a na nokii masz max węża strippoker , strippasjans , pornpasjans i wiele innych ciekawych gier mam na nokii na nudne wykłady :polew:
  23. na c**j mam cisnąć do chorzowa jak moge odebrać na spocie nokia też człowiek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.