Treść opublikowana przez pomich
-
Oryginalne felgi RS4 9Jx19R ET29
Ma ktoś może jakieś fotki jak to wygląda na aucie , ile będą wystawać ??
-
Żarówka przeciw-mgielna - Audi A3 00'-03'
BA15s, P21W 12V normalne szklane tez są
-
Żarówka przeciw-mgielna - Audi A3 00'-03'
Nie ma sprawy
-
Opony i felgi Audi 17cali. Proszę o poradze
Wszystko zależny od szerokości felgi ale ogólnie Et35 trzeba szukać im mniejsze Et tym felga będzie bardziej wystawać !!
-
Żarówka przeciw-mgielna - Audi A3 00'-03'
W a3 jest tylko z jednej strony ( lewa )
-
Żarówka przeciw-mgielna - Audi A3 00'-03'
Żarówką jest u samej góry lampy , oznaczanie BA15s
-
Opony i felgi Audi 17cali. Proszę o poradze
ups tak jest 20MM :]
-
Opony i felgi Audi 17cali. Proszę o poradze
To felgi od A3 8p dystans 20cm musi być i bedzie ok
-
Problem z mocą!
Proponuje zrób logi bloków wrzuć na forum i będzie wszystko jasne
-
Hałas klimatyzacji
Jakie masz oznaczanie silnika bo np silniki 90ps nie miały tego sprzęgła ;d
-
Oryginalne felgi RS4 9Jx19R ET29
Czy te felgi będą pasowały do seryjnej B7 ??
-
Uszkodzony termostat 2.0 TDI ?
A przy jeżdżę w mieście łapie 90C czy jest ten sam problem ??
-
Różnice w kolorze ledów w lampach przednich
Niestety jest to normalne w A6 c6 po 2008r jest ten sam problem . Wina leży w diodach ,to jest pierwszy objaw ;/ tylko czekać za przestana świecić . U Was po szczególe diody tracą kolor czy cały pasek w lampie ??
-
jak rozroznic silnik ? 1.9 B7 vs 1.9 B6 ?
Na głowicy z od strony pasażera na bloku tez gdzieś jest ale gdzie ciężko mi teraz dokładnie powiedzieć , spr i napisze później
-
jak rozroznic silnik ? 1.9 B7 vs 1.9 B6 ?
Najlepiej sprawdzaj rok produkcji silnika i będzie wszystko wiadomo. Z tego co wiem b7 miały inny dekiel pokrywy zaworów ale jak jak napisałem wcześniej spr. rok produkcji
-
Problem z nawiewem.
Silniczki klap albo klimatronik sie wysypał . Kolega miał identyczny problem i okazało aie za klimatronik padł . Ogólnie znany problem ;/
-
klima nie dziala (problem ze sprzeglem)
Do kompresora idzie przewód który steruje sprzęgłem, z tego co pamiętam ( zielona wtyczka przy podłożnicy ) wystarczy podać + i będzie widać czy sprzęgło reaguje . Myślę ze to jednak wina klimatronika bo VAG zrywa połączenie !!
-
Hałas klimatyzacji
a sprzęgło alternatora sprawdziłeś ??? Jakie ładowanie pokazuje na VAG-u ??
-
Zerwany gwint w głowicy śruby PD- NAPRAWA ???
Te zestawy sa gó...o warte testował to kolega w warsztacie , zrób tak jak koledzy piszą powyżej rozwierć , nagwintuj i nowa śruba . Jak będzie to zrobione precyzyjnie to pacjent będzie żył długo i szczęśliwie
-
Po wymianie fotelii problem z kontrolka AIRBAG help!!!
Poduszki w B6 sa razem z częścią boczna fotela a B7 juz sa pod oryginalnym obszyciem fotela i z tego względu będzie duży problem aby je założyć ;/
-
Co to za wyciek ?
Najlepiej odepnij ta rurkę dobrze wyczyść i powinno być po sprawie .PS nie nazwałbym tego wyciekiem raczej lekkie zapocenie ;d
-
Co to za wyciek ?
Myślę ze jak auto ma oryginalne 190tys to nie ma sie czym martwic . Ściągnij rurkę wyczyść to dokładnie jeżeli tam jest oring uszczelniający wymień go nowy i obserwuj co sie będzie działo . Ogólnie bez paniki . Jaki jest stan oleju ?? Zbyt wysoki stan może spowodować ze będzie tam mokro bo silnik wyrzuca opary oleju odma !!
-
Co to za wyciek ?
Odma to odpowietrzenie silnika po to aby nie tworzyło sie tam ciśnienie , łączy górny dekiel pokrywy zaworów z układem dolotowym
-
Co to za wyciek ?
Tak to odma , proponuje wyczyścić to dokładnie i obserwować czy znowu się pojawi olej . Jaki przebieg ma auto ??
-
Po wymianie fotelii problem z kontrolka AIRBAG help!!!
kolega założył z B6 do B7 i tu cały problem