Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pomich

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pomich

  1. Ma ktoś może jakieś fotki jak to wygląda na aucie , ile będą wystawać ??
  2. BA15s, P21W 12V normalne szklane tez są
  3. Wszystko zależny od szerokości felgi ale ogólnie Et35 trzeba szukać im mniejsze Et tym felga będzie bardziej wystawać !!
  4. W a3 jest tylko z jednej strony ( lewa )
  5. Żarówką jest u samej góry lampy , oznaczanie BA15s
  6. To felgi od A3 8p dystans 20cm musi być i bedzie ok
  7. Proponuje zrób logi bloków wrzuć na forum i będzie wszystko jasne
  8. Jakie masz oznaczanie silnika bo np silniki 90ps nie miały tego sprzęgła ;d
  9. Czy te felgi będą pasowały do seryjnej B7 ??
  10. A przy jeżdżę w mieście łapie 90C czy jest ten sam problem ??
  11. Niestety jest to normalne w A6 c6 po 2008r jest ten sam problem . Wina leży w diodach ,to jest pierwszy objaw ;/ tylko czekać za przestana świecić . U Was po szczególe diody tracą kolor czy cały pasek w lampie ??
  12. Na głowicy z od strony pasażera na bloku tez gdzieś jest ale gdzie ciężko mi teraz dokładnie powiedzieć , spr i napisze później
  13. Najlepiej sprawdzaj rok produkcji silnika i będzie wszystko wiadomo. Z tego co wiem b7 miały inny dekiel pokrywy zaworów ale jak jak napisałem wcześniej spr. rok produkcji
  14. Silniczki klap albo klimatronik sie wysypał . Kolega miał identyczny problem i okazało aie za klimatronik padł . Ogólnie znany problem ;/
  15. Do kompresora idzie przewód który steruje sprzęgłem, z tego co pamiętam ( zielona wtyczka przy podłożnicy ) wystarczy podać + i będzie widać czy sprzęgło reaguje . Myślę ze to jednak wina klimatronika bo VAG zrywa połączenie !!
  16. a sprzęgło alternatora sprawdziłeś ??? Jakie ładowanie pokazuje na VAG-u ??
  17. Te zestawy sa gó...o warte testował to kolega w warsztacie , zrób tak jak koledzy piszą powyżej rozwierć , nagwintuj i nowa śruba . Jak będzie to zrobione precyzyjnie to pacjent będzie żył długo i szczęśliwie
  18. Poduszki w B6 sa razem z częścią boczna fotela a B7 juz sa pod oryginalnym obszyciem fotela i z tego względu będzie duży problem aby je założyć ;/
  19. Najlepiej odepnij ta rurkę dobrze wyczyść i powinno być po sprawie .PS nie nazwałbym tego wyciekiem raczej lekkie zapocenie ;d
  20. Myślę ze jak auto ma oryginalne 190tys to nie ma sie czym martwic . Ściągnij rurkę wyczyść to dokładnie jeżeli tam jest oring uszczelniający wymień go nowy i obserwuj co sie będzie działo . Ogólnie bez paniki . Jaki jest stan oleju ?? Zbyt wysoki stan może spowodować ze będzie tam mokro bo silnik wyrzuca opary oleju odma !!
  21. Odma to odpowietrzenie silnika po to aby nie tworzyło sie tam ciśnienie , łączy górny dekiel pokrywy zaworów z układem dolotowym
  22. Tak to odma , proponuje wyczyścić to dokładnie i obserwować czy znowu się pojawi olej . Jaki przebieg ma auto ??
  23. kolega założył z B6 do B7 i tu cały problem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.