Treść opublikowana przez KANAL
-
Jaka maszynka do strzyżenia włosów????
U mnie Philips obcina 3 glowy 2x w miesiacu minimum (praca tego wymaga) - mam go od 5lat przynajmniej. Jedyne na co moge narzekac to bateria po takim czasie juz nie trzyma - ale na jajach na baterii zdarzysz sie ogolic
-
Jak wysłać skrzynie biegów? Jakie orientacyjne koszta?
Licz sie z waga ok 40kg +-5kg. Kolega wysylal DHL za 60zl ale ma z nimi umowe - generalnie nie chwal sie co wysylasz bo kurierzy nie chca brac tego typu rzeczy - a jak juz powiesz ze to skrzynia to mow ze olej spusciles. My pakowalismy skrzynie w kartony ktore obkleilismy porzadnie tasma a nastepnie owinelismy stretchem.
-
KYLUCK - choinki zapachowe AUDI
Ja nie mowie o oszukiwaniu tylko o tym że zwykle listy ida dlugo a czasem nie dochodza wcale - nastepnym razem wole zaplacic wiecej PLN za wysylke i towar miec na pewno w domu a nie codziennie zagladac do skrzynki.
-
KYLUCK - choinki zapachowe AUDI
Ja dane do wysylki wyslalem Ci na GG podczas Naszej rozmowy - mowiles ze adresujesz list moj wiec rozumiem ze nie zapomniales o mnie. Czekam do polowy przyszlego tygodnia, pozniej przyjdzie mi zamowic jeszcze raz skoro masz je na stanie ale wtedy prosilbym wyslac listem poleconym a najlepiej paczka za pobraniem. Troche zamieszanie wyszlo z tymi choinkami skoro niektorzy nie wplacili kasy a pachnie im w aucie a Ci ktorzy zaplacili dalej jezdza ze swoim starym zapachem.
-
KYLUCK - choinki zapachowe AUDI
No to jeszcze ja Pozostaje miec nadzieje ze kolega dobrze zaadresowal paczke.
-
KYLUCK - choinki zapachowe AUDI
Jak dojda to wezme jeszcze cos na pewno Moze dzisiaj... wlasnie ide sprzatac fure, pasowaloby wrzucic swiezy zapach PS. Moja prosba, niech kazdy kto dostanie wpisze sie w temacie - bedziemy wiedziec na czym stoimy.
-
KYLUCK - choinki zapachowe AUDI
Proponuje czekac cierpliwie do konca tygodnia.
-
KYLUCK - choinki zapachowe AUDI
To napisz jeszcze Ty albo ktos kto otrzymal zapachy czego mam sie spodziewac - zwykly list w kopercie czy jakas paczka ktora bede musial odebrac osobiscie i potwierdzic odbior? Na ta chwile nic nie dostalem ale poczekam skoro juz paczki dochodza.
-
KYLUCK - choinki zapachowe AUDI
Skoro wyslal to dlaczego nie odpisal przez ponad tydzien na PW. Nawet jesli sprawa jeszcze sie przeciagla to mogl napisac ze zapachy beda ale jeszcze nie teraz - jak dojda to zapominam o sprawie. Temat zostal poruszony bo bylo zero odzewu od strony kolegi.
-
Niechciane smsy - co robić ?
masz do niego numer?? jak tak to wrzuc go w ogłoesznia sprzedam tanio BMW albo dam prace :gwizdanie: 4 dni murowane niespokoju w jego telefonie :gwizdanie: A jak mu mało to jeszcze wrzuć go na czat dla gejów z dopiskiem że chętnie sie spotka Nie bedzie miał cymbał czasu do ciebie dzwonic bo kazdy bedzie chciał z nim rozmawiać za***isty POMYSL :polew: Powinien powstac watek typu: "JAK ODEGRAC SIE ZA WAŁKI". Np na 312MC jest sposob jesli nadal handulje czesciami i wysyla za pobraniem. Juz pisalem kilku osobom na PW jak sprowadzic go na ziemie i nie miec z tego zadnych problemow. Nie ma szans zeby gosc dowiedzial sie skad wyszedl walek, chyba ze swiadomie go pozniej pozdrowimy. I w ten sposob ktory znam ja napewno bardziej na niego zadziala niz nagonka na forum bo i tak prawie nikt sprawy nie zglosil na policje. A mozna go nakrecic na pare stowek i to np regularnie w dluzszym odstepie czasu.
-
KYLUCK - choinki zapachowe AUDI
1.Siwydym2-22 zł 2.Matius 18zł 3.novwy - 22zł 4.obsession - 42zł 5.Adriano007: 22zł 6.Mariusz90r - 22zł 7. Mentryb - 22z - przesyłka dotarła 8. KANAL - 22zl
-
Niechciane smsy - co robić ?
Polecam BlackList albo tego typu program... do tego napisz mu ze jesli nie da sobie spokoju zglaszasz sprawe gdzie potrzeba - przytocz odpowiednie ustawy, akty prawne, ostatnio weszlo cos takiego w zycie. Moze kolano mu zagra.
-
KYLUCK - choinki zapachowe AUDI
To kto wplacil i ile? Ostatnio nie mam zbyt wiele czasu ale mimo wszystko na forum spedzam kilka godzin dziennie. Bede uzupelnial liste w pierwszym poscie na biezaco - oczywiscie jesli jest taka mozliwosc. Jesli gosciu mial dobre zamiary a nie wyszlo to jego bledem bylo wciskanie kitu ze juz jest wszystko okej, mogl napisac ze wyszla pi**a z tego i kase przeleje spowrotem i byloby po sprawie. A tak teraz bedzie mu glupio sie przyznac.
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
W 100% się zgadzam. Chcialem troche pomodzic moje C5 i tam jedyny mod to felga i dokladki w kolor. Jak spytalem o grill z Allroada (cos jak w B5 przedlift/polift) to odpowiedzi dosłownie ZERO. Wczoraj znalazlem na allegro listwy wzór S6/Allroad (na drzwi) i jak założyłem temat to odpowiedzi ZERO. Poziom jest bez urazy na bardzo niski.
-
KYLUCK - choinki zapachowe AUDI
Ja sie obawiam ze to jednak bedzie walek - dobrze ze zalozylem temat bo kilku zainteresowanych sie znalazlo. W ndz pakowal, we wtorek po swietach wyslal - wczoraj powinny byc, ew. dzisiaj ale nie ma. Bardzo czesto cos wysylam poczta i idzie to 2dni, nie wiecej.
-
[INNE] S6 Manual
70% przepuszczalnosci a Ty masz 20% - na pewno wiesz o jakim ciut piszesz Ciesze sie ze nie mieszkam ZG. A4 mialem kilka kontroli i nigdy nikt o szyby nawet nie bąknął.
-
KYLUCK - choinki zapachowe AUDI
W święta rozmawiałem z kolegą to mówił, że adresuje paczki i pakuje. Wychodziło by na to że wczoraj powinien wysłać. Więc do końca tygodnia u niektórych powinny być. Ja na to liczę - tym bardziej że przedstawiałem mu się z imienia i nazwiska i twierdził, że moją paczkę pamięta.
-
KYLUCK - choinki zapachowe AUDI
Ja ten temat zalozylem w dziale sprzedam - on podobno nie moze tam tematow zakladac - tutaj mogl sam wyjasnic i tak by wypadalo. Czekamy do konca tygodnia i w razie problemow dalej bede cisnal temat to zalezy mi na tych choinkach bardziej niz na tej kasie.
-
KYLUCK - choinki zapachowe AUDI
Witam. Temat mnie zaniepokoił, kolega kyluck skrzynke ma zasypana PW i nie mozna wyslac do niego wiadomosci. Napisalem na GG i kolega poprosił mnie żebym założył temat. Podobno miał jakieś problemy, zarówno On jak i wykonawca choinek. Choinki już są i zaraz po świętach mają być wysłane. Mówi że temat jest już ogarnięty i wszystko jest już na dobrej drodze. Nie wiem czy ten temat może tutaj wisieć ale postanowiłem koledze pomóc - jeśli nie wkręca to trzeba kolegów, koleżanki uspokoić bo temat umarł a ludzie pieniążki wpłacili. LISTA OSÓB KTÓRA WPŁACIŁA 'KOLEDZE' KYLUCK PIENIADZE ZA CHOINKI: KANAL - 22zl Siwydym2-22 zł Matius 18zł novwy - 22zł
-
[INNE] A6 C5 - Granat - 1.8T AEB - NOWE FOTO - 4str.
Zawsze w tym miejscu robie foty... a po kamieniach jechalem jak z jajkiem - chociaz felgi to nie chinole także po czymś takim nic im nie bedzie.[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 22:00_________________________________________________ W jakim sensie łamliwe? U mnie chodzą we wszystkich kierunkach tak jak powinny - przynajmniej narazie.
-
[B5 ABC] Ceglasty metalik. Xenon/LEDy/17stka - 1 strona
Zmienilem ale A4 dalej na podworku I w kazdym temacie bede powatrzal ze Vka to Vka Dzwiek silnika i cisza jest nie do porownania z 4ro cylindrowym motorem.
-
[INNE] A6C5 AirRide, Led na tyl, Bentley 19" 180hp
Czym robiles polerke? Z kolega doszlismy do wniosku ze Audi ma strasznie twardy lakier... polowa rysek wogole nie zeszla po FARECLI, dopiero 3M do polerowania recznego przykryla je ale wroca po pewnym czasie na pewno.
-
[INNE] A6 C5 - Granat - 1.8T AEB - NOWE FOTO - 4str.
Przyszła wiosna i pewne skromne zmiany: - polerka - Farecla G3 + 3M pasta polerska + woska Carnabura FORMULA - kompletna skóra (brakowało boczków) + czyszczenie + konserwacja - podłączenie foteli przednich z anglika (emulator maty obecności pasażera) - czyszczenie komory silnika - felgi SLine - ori 18cali - ramki klubowe A6 Klub Polska - tylne lampy po lifcie Foto:
-
Jak dojechać do Marek za Warszawą? Trasa Zd-Wola - Marki
Witam kolegów. Dzisiaj po obiedzie wybieram się po felgi do Marek za Warszawą. Chciałbym spytać Warszawiaków jaki ruch jest w Warszawie w okolicy godziny 17 - 18 w niedzielę i jak najlepiej jechać ze Zduńskiej Woli do Marek, ew. z Łodzi do Marek gdyby ktoś znał taką trasę na pamięć. Z góry dziękuje za wskazówki. Lokalizacja sie zmienila na OSIECK a tutaj dojade bez problemu. Mozna skasowac temat.
-
[ALL] Słupsk - sprawdzić opony (stary DOT)
To proponuje poczytac o tym ze guma na chinczyku nie jest tej samej jakosci co na YOKOHAMIE czy innej makowej oponie. Proponuje rowniez poczytac o tym jak szybko zuzywa sie bieznik na NANKANGACH czy innym chinczyku a jak na DUNLOPIE. Chinczyk po 7miu latach moze sie nie nadawac do jazdy ale taka yokohama czy inna markowa opona pojezdzi. Popytaj wulkanizatorow - tylko nie tych ktorzy pracuja w sieci i sprzedaja nowe chinczyki. Zobacz na ich opony - jakie maja DOTy. Ty widze oceniasz gume nie po grubosci bieznika tylko po DOTcie. Kazda guma, w roznych warunkach i po roznych km albo bedzie sie nadawac albo nie bedzie. Ty kupujesz tylko NOWE opony... Twoj wybor, Twoje pieniadze, Twoja sprawa - w tym wypadku proponuje zmieniac opony co sezon na nowe bo jak po zimie zalozysz letnie z poprzedniego sezonu to przeciez uzywana guma. Kondona tez dwa razy tego samego uzywasz?