Treść opublikowana przez KANAL
-
Akcja prostestacyjna przeciw wysokim cenom paliw.
I wlasnie tym sposobem akcja nie bedzie odczuta przez koncerny - kto nie tankuje w tej chwili - tego akcja nie dotyczy... kto tankuje, bedzie tam dalej tankowal bo zaufalo koncernowi. Poza tym zawsze gdy slysze o tej akcji to czytam NIE TANKUJCIE NA BP I STATOIL - mam wrazenie ze to prowokacja. Nie ma co wkur***ac koncernow i wlascicieli stacji tylko rzadzacych zlodzei.
-
Akcja prostestacyjna przeciw wysokim cenom paliw.
Prędzej wypaliło by tankowanie kilkunastu samochodow na stacji benzynowej i zalewanie auta np za 5 czy 10zl. I tak w kolko, placic mozna drobnymi i sie nie spieszyc. Kilka stacji w duzym miescie tak opanowanych i list do TVNu czy POLSATu w jakim celu ta akcja. Oni lykaja wszystko to i o tym zrobiloby sie glosno. W liscie porownac NIE CENY paliw u Nas i w UE ale ILE PALIWA mozemy kupic za godz pracy w PL a ile np w DE. O tym ze godz albo dwie musimy pracowac na to zeby DOJECHAC W OGOLE DO PRACY i z niej wrocic. Wystarczy zorganizowac spoty w duzym miescie roznych for (marek) i podzielic sie stacjami. Gwaranatuje ze byloby glosniej niz nie tankowanie na BP czy STATOILu. Dodatkowo mozna wydrukowac na probe jakies male ulotki z konkretami dotyczacymi akcji, z miejscem i godzina spotu - wlozenie ich za wycieraczki na osiedlach i czekanie na efekty - jesli parking sie zapelni tzn ze warto chociaz wku***ic tych na Wiejskiej. Jak nie wypali tzn ze taki mamy narod - tylko narzekac i nic nie robic.
-
Policja w sprawie kabla VAG OBD2 - KKL
Schematy potrzebne do zrobienia tego kabla sa ogolnodostepne, kazdy moze sobie zrobic taki kabelek - pierwsze slysze zeby ktos sie czepial o cos takiego. Mogles go kupic do prywatnego uzytku - np kasowanie inspekcji serwisowej i korzystac z nie crackowanego vag'a. Jestes czysty. Ja ich wysmieje jesli przyjda.
-
[ALL] Sprzedający 312MC
Jesli wysyla paczki za pobraniem mam bardzi dobry pomysl jak wywinac mu niezlego wala. Gosc sie troche wku**i. Konkretnie zainteresowanym, osobom ktore znam na forum moge podpowiedziec na PW. Metoda sprawdzona i wyprowadzi go z rownowagi.
-
[ALL B5] FIS od automatu
No to mam pytanie. Przeczytalem ze podpinajac licznik od automatu do manuala na VAGu bedziemy mieli blad - brak polaczenia ze skrzynia biegow (cos tego typu) i na zegarach bedziemy mieli ciagle swiecaca kontrolke od hamulca recznego? Ktos cos wie na ten temat. Mnie najbardziej interesuje info nt licznika do Audi A6 C5 z zegarkiem analogowym.
-
[A6C5]Moje OOOO A6C5 AJM 115 KM 2000r
Ja niestety na forum A6 nie czuje sie tak jak tutaj. Tam jest mały ruch... doczekac sie odpowiedzi na jakis temat jest problem. Tutaj przytulnie i milo... na wszystko jest odpowiedz albo proba odpowiedzi.
-
[INNE] A6 C5 - Granat - 1.8T AEB - NOWE FOTO - 4str.
ja mam ten sam problem u sibiue tylko ze na odrot niz TY ja mam "angola a boczki z europejczyka widze tylko jedno wyjscie z tego co sie orientuje to ramiona z boczkow sa "przyspawane" plastikiem Mysle ze jesli daloby sie je rozebrac to gosciu os spawania palstikow ogarnalby temat Ja dopiero w czercwu bede mogl sprobowac bo boczki zostaly w PL ale mysle ze da rade [br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 17:40_________________________________________________ a to bardzo ciekawe stwierdzenie Nie chcialem nikogo urazic ale jest tam grupa ludzi (wieksza niz tutaj) ktorzy nie maja wg mnie smaku... grille bez znaczkow albo cale w chromie a konkretnej pomocy wcale. I tego to stwierdzenie dotyczylo. Pytam o jedno a dostaje odpowiedz ze sie nie da... zaloz chorm itp itd. O gustach sie nie dyskutuje ale nie bede robil z C5 jakiegos babola. Jak masz boczki w moim kolorze moze jakis deal? A gosc od plastikow to ogarnie ale dodatkowo musisz oddac boczek do tapicera ktory bedzie musial go na nowo obszyc. Temat mam opanowany perfect bo sami rozkleilismy te boczki w domu. W materiale sa dziury na wiazke kabli do szyb. Problem w tym ze w jednym i drugim boczku ta dziura jest w innym miejscu. Zamieniajac ramiona boczkow dziury sa w takim miejscu ze beda na wierzchu w materiale (skórze)... nie wiem czy dobrze wytlumaczylem ale w tym jest wlasnie problem.
-
[INNE] A6 C5 - Granat - 1.8T AEB - NOWE FOTO - 4str.
Pogoda dopisala wiec sa juz fotki wnetrza. Jeszcze jakis czasu temu w srodku byla czteroramienna piankowa kierownica, fotele 'placki' materialowe i radio Concert. Teraz w srodku juz jest 'inne auto'. Jeszcze brakuje przednich boczkow w skorze do kompletu i trzeba poradzic sobie z poduszkami w fotelach (mata obecnosci pasazera - fotele z anglika). Kupilem jeszcze czarna skore, podgrzewana z europejczyka i zastanawiam sie czy tapicer nie przelozylby samej skory na tamte fotele. Wtedy zamienilbym tylko material na przednich fotelach i mialbym grzane kubelki i brak problemu z airbagiem. Na montaz czeka licznik z FISem z 2000r. - mam nadzieje ze immo jest takie samo jak przed liftem. Zegary z cyfrowym zegarkiem i swieca na bialo.
-
[INNE] A6 C5 - Granat - 1.8T AEB - NOWE FOTO - 4str.
Fotki beda na pewno tylko to kwestia czasu. Jak pogoda dopisze to moze w srode chociaz zalatany jestem troche. Auto jeszcze na zimowce a w srodku brakuje boczkow z przodu w skorze (kupilem z angola i nawet tapicer nie ogarnie tematu zeby to jakos poskladac - z przodu trza zalozyc z europy).
-
[INNE] A6 C5 - Granat - 1.8T AEB - NOWE FOTO - 4str.
Dynamika i elastycznosc bardzo podobna - kultura pracy, cisza, komfort (jezeli chodzi o silnik, jazde z bardzo niskich obrotow) na duzy plus dla Vki. Niestety 4ry cylindry to nie 6. Ale wpadlo do srodka 2din + skora w kubelkach i jest milo. Na wiosne 18stka RS6 i bedzie wygladac. To niestety bedzie nadrabiac dzwiek tego silnika. Mi sie nie podoba i nie jestem do konca zadowolony. Tylko moc i elastycznosc jest OK jesli chodzi o motor.
-
[A3 8P] Moja Czarna Perełka Audi A3 Sportback, czyli od Attraction do S-line
Chetnie bym obejrzal ale trzeba sie zarejestrowac na forum A3.
-
[ALL B5] Felgi
W moim podpisie na A6 masz bardzo podobny wzor tylko ja mialem BBS RX. Wygladaja bardzo podobnie... tylko tutaj w 17stce. A tutaj archiwum mojej aukcji - w nim kilka fotek na audi: http://xarchiwum.pl/bbs-rx-207-5x112-et-32-audi-vw-mercedes-i1403052389.html
-
[ALL] Rdza w Audi , jak to możliwe? Gdzie ten ocynk?
Mankament - jak kupowalem swoje A6 zauwazylem slady korozji wokol zamkow w tylnych drzwiach (tylny blotnik/slupek/wneka). Zainteresowalem sie tym bo wydawalo mi sie to niemozliwe w Audi (w swoim B5 z 95roku nie mam nigdzie rdzy - nawet w miejscach obdrapanych) i okazuje ze to normalne w C5. Wielu ludzi ma ten problem.
-
[ALL B5] Felgi
To ten sam wzor tylko dekielek inny i rozmiar o jeden cal mniejszy
-
Cena A6 a A4
Z Beemkami to samo.... E46 jest drozsze od E39 a w cenie E46 i E39 mozna szukac ladnej E38 (siodemka). W Audi A8 tez juz spadlo z ceny.
-
[ALL B5] Co myślicie o tych felgach ?
Jak by ktos chcial takie felgi jak w temacie ale ORI i 5 sztuk to mam do sprzedania swoje, zostaly po A4 http://motoallegro.pl/audi-sline-s-line-s4-17-cali-5x112-ori-5-sztuk-i1447732079.html
-
Plucie na wycieraczkę ... :D
Na mazdaspeed jakis klubowicz kilka razy malowal bok swojej mazdy bo parkowal czesciowo na chodinku i jakis ku**as co z psem przechodzil to gwozdziem albo kluczem przejechal po boku samochodu. Kolezka zalozyl kamerke ukryta w zywoplocie i zlapal emeryta na goracym. Nie pamietam jak sie sprawa skonczyla ale monitoring sie sprawdzil. Tutaj nie wiem co bym zrobil... uje**al klamke w jego mieszkaniu w czyms smierdzacym/brudzacym... zamurowal drzwi, ch*j wie. Na pewno bym nie popuscil. Jesli sasiedzi wiedza ze masz z kims zatargi i ten ktos pluje na wycieraczke to naklej na drzwiach naklejke typu... NAPLUJ JESZCZE RAZ MENDO TO TAK ZBIJE DUPE JAJAMI TWOJEJ KOBICIE ZE NIE DOJDZIE NA PIETRO. A jesli nie chcesz robic zatargow tylko chcesz swiety spokoj, kup na allegro imitacje kamery przemyslowej i zamontuj nad drzwiami, tak zeby sasiad widzial.
-
kupić w PL samochód...
Jak Niemiec nie zrobil rozrzadu jakis czas przed sprzedaza to juz widze handlarza ktory oddal auto do mechanika by ten wymienil rozrzad i plyny... ostatnio bylem swiadkiem w sklepie motoryzacyjnym jak handlarz podjechal blyszczacym GOLFEM IV w dieslu i poprosil jakies g*wno na paski bo piszcza a klient juz jedzie po auto. A co do Jaguara... z artykulu wynika ze nowy wlasciciel wiedzial ze auto jest z USA - nie wszyscy wiedza o CARFAXie ale Dźaga za 150 klockow kupic totalnie na pale i jechac go obejrzec tylko z synkiem to juz przegiecie. Chyba ze jechal ze swiadomoscia ze ma tyle hajsu ze jak bedzie cos nie tak to auto odda i bez problemu odzyska pieniadze a o to bedzie sie juz martwil adwokat.
-
A6 do ślubu - kilka technicznych pytań do świeżych Młodych lub znających temat
Dzieki wielkie za info... cos mi juz rozjasnilo... do tego obejrzalem kilka przejazdow na youtube i rzeczywiscie kierowca nie 'robi z siebie pajaca'... nie otwiera drzwi, nie rozdaje %%%.
-
[ALL] Zerknijcie na wycenę szkody
Nie na temat troche ale kiedys koles busem na parkingu przerysowal mi bok A4 i byl ubezpieczony w TUWie. Wycene tez przyslali w 30stym dniu i tez nie bylo nic w niej wyszczegolnione. Tylko kwota jaka przyznali. Mialem sie odwolywac ale kupilem A6.
-
[INNE] A6 C5 - Granat - 1.8T AEB - NOWE FOTO - 4str.
Ja uwielbiam sedany... ale czarny avant z chromowanymi relingami i ciemnymi szybami by mi sie widzial... na polifta mnie nie stac. Nigdy nie kupuje okazji cenowych a na te w normalnych cenach nawet nie zwracalem uwagi - brak gotowki. Chce zmienic grill na ten z allroada ale nie mam pewnosci czy podejdzie - 'pajace' za przeproszeniem z A6 KP nie widza co to smak i proponuja jakies chromy czy inne cuda i nie lubia kombinowac. Lampy tyl po lifcie juz ida poczta - jesli sprzedawca jest slowny. RS6 juz leza w garazu - niestety pojechalem kawalek drogi po niby ori kola - okazalo sie na miejscu ze to nie RONAL'e. Na szczescie koles zrozumial swoj blad i zszedl sporo z ceny... zobaczymy jak sie bedzie na tym jezdzic. Na aukcji napisal ze ORI i daje 100% gwarancji - dobrze nikt nie jechal kilkaset km albo nie zamowil kuriera bo by go zdziwko zlapalo i nic by nie utargowal.
-
Plz o głos na bryke nr.3 ............Dzieki wielkie cyce :)
Poszlo
-
A6 do ślubu - kilka technicznych pytań do świeżych Młodych lub znających temat
A6klub. to najgorszy klub jaki jest nikomu nie polecam. Nie udzielają odpowiedzi . Nawet są tacy którzy modeli nie rozpoznają A6 C6 a A6 C5 totalne dno. przepraszam za OT ale oni mnie zdenerwowali :kox: widze że nie tylko mnie Skoro OT - pytalem o licznik z FISem i jego mozliwosc zalozenia do C5 - nie da sie, nie warto - skoro w A4 dalem rade to i tutaj da no ale podejscie maja takie a nie inne. Nastepnie spytalem o grilla z allroada do C5 przed liftem - nie podejdzie, to nic ze widzialem C5 na allegro wlasnie z takim grillem i na pierwszy rzut oka wyglada tak samo... auto z nim wyglada na duzo mlodsze (roznica mniej wiecej w grilu taka jak w A4 przed i po lifcie). Nic sie nie da, nic nie podejdzie. Zaczeli wklejac grille pelne chromu albo jakies tuningowe badziewia. Ehhhh.
-
A6 do ślubu - kilka technicznych pytań do świeżych Młodych lub znających temat
C5... podobno maska jest z aluminium. Mi tez szkoda auta ale pomyslalem ze sprobuje... najwyzej zrezygnuje z tego typu fuchy jak cos pojdzie nie tak. Jesli mozna kilka zlotowek zarobic - kase przeznaczam z tego typu podwozki tylko na samochod (mody, paliwo, naprawy, oplaty). To taka alternatywa dla LPG
-
A6 do ślubu - kilka technicznych pytań do świeżych Młodych lub znających temat
Kupilem A6 i myslalem ze zmienie forum ale nie ma mowy... tam nie ma zycia. Polowa tematow pozostaje bez odpowiedzi albo z odpowiedzia 'nie da sie' 'nie kombinuj' itp itd. Tutaj na wszystko zawsze ktos odpowie - dzieki wielkie za pomoc.